Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ez elég jó ajándék lehet...

Ez elég jó ajándék lehet apukám új barátnőjének?

Figyelt kérdés
Valamivel kevesebb, mint egy hónappal ezelőtt mutatta be apa az új barátnőjét, akinek lassan közeledik a szülinapja, és szeretnék adni neki én is valamit. Sajnos nem igazán van pénzem, mert gimi mellett nem dolgozok, majd csak nyáron, és az előző nyári diákmunkával megkeresett pénzemből tudok venni dolgokat. Arra gondoltam, hogy veszek neki egy fajta csokit, amit apa mondta, hogy szeret, és makramé technikával készítek neki egy pár fülbevalót az általa kedvelt színekből, mert szereti a nagy fülbevalókat. Ez elég jó ajándék?

ápr. 28. 08:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
Maradnék a csokinál. Mellé inkább virágot adnék, mert ha nem tetszik majd neki a fülbevaló és nem hordja ,az rosszul fog esni neked.
ápr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
14%
Szerintem bőven elég lesz a saját kezeddel készített fülbevaló
ápr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%
Elég a csoki.
ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
97%
Ha én lennék apád, vagy a barátnője, könnyekig meghatódnék egy ilyen gesztustól. Jó választás mindkettő, hajrá!
ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
8%
Ne költsd azt a kis penzed erre!
ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
28%
Szerintem egy gimisnek nem kellene a maradék zsebpénzét az apja aktuális nőjére költenie.
ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


1.A virág meg a csoki kicsit drága lenne együtt. Nek szeretném az összes pénzemet elkölteni júliusig, csak akkor fogok tudni újra menni diákmunkára.



5 Azért szeretnék venni és készíteni valamit neki, mert most már valamilyen szinten a családunk része. Apának anya halála óta nem volt semmilyen párkapcsolata, nem mutatott be egy barátnőt sem. Plusz nagyon aranyos, rendes a nő.

ápr. 28. 08:57
 8/35 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem sem! Gondolom apukadat feji rendesen, legyen neki eleg ez!
ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
7%
Ha mindenkeppen jó fej akarsz lenni, vegyél egy csokor virágot es kész!
ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

8 ne magadból indulj ki.... 🤦🏻‍♀️


Nem minden nő hajt a pénzre.... Ha ez a nő arra hajtana, akkor nem apával lenne együtt, aki fogalmazzunk úgy, hogy nem éppen tartozik a gazdagok közé.



9 a virágcsokor nagyon sok pénzbe kerül felénk, nem tudom nálatok mennyi, de nálunk jóval több, mint amit akár egy egész hónap alatt elköltök.... Ezért gondoltam a csokira és egy saját készítésű kis ajándékra, mert ez megfizethető ár.

ápr. 28. 09:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!