Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félni a párodtól, jó ez egy...

Félni a párodtól, jó ez egy kapcsolatban? Én pl félek a feleségemtől, mert ha akar, nagyon sokat tud nekem ártani.

Figyelt kérdés
Ugyanakkor ő egyáltalán nem fél tőlem, mert pontosan tudja, hogy a nevelésem és az életem megakadályoz abban, hogy kezet emeljek rá. Tehát teljesen kiszolgáltatott vagyok.
2010. nov. 3. 11:58
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
en nem ertem. mit tud neked artani? vagy mi van?
2010. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
82%

hát, nem tudom, téged anno hogy szocializáltak, hogy szerinted természetes, hogy minden családban titkok vannak egymás előtt, meg hogy mindenki életében vannak olyan dolgok, amit nm szeretne, ha megtudna a családja (csak tippelgetni tudok, hogy miket műveltél...) de ez nem normális. az a normális, ha a családon belül nincsnek elhallgatnivalók, hiszen kiben bízzon az ember, ha nem a családjában? az ember életében a család a legszűkebb közösség.

szóval ha ezzel félemlít meg, hogy elmond bizonyos dolgokat a családodnak, amikről nem szeretnél ha tudnának, akkor nem tudlak sajnálni, ezt magadnak főzted.

2010. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
95%
Biztos szereted még, csak a szeretet mellett ott van a kiszolgáltatottság érzése is. Ott van az is, hogy egy nő is csúnyán meg tud bolondulni, ha arról van szó. Próbáld valami alapján bebiztosítani magad vele szemben, és már mindjárt másképp fognak festeni a dolgok.
2010. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
12:08: nem feltétlenül ő a ludas. Mindenkinek van takargatnivalója az életében (akinek nem inge ne vegye magára) lehet, hogy a nő ezekkel él/élne vissza. De ha ennyire megy ez a borzalom köztetek biztos te is tudod őt valamivel zsarolni, bár isten ments, hogy ez még azt hozza ki a helyzetből, hogy bántalmazzon is, mert említetted, hogy nagyobb mint te és emiatt sem mersz te ütni azért van egy kép előttem, hogy mekkora köztetek a különbség. 12:06os voltam.
2010. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
78%
12-08 vagyok. Hidd el, nem normális, ha egy családban megy a titkolózás. Amit valaki elkövetett anno, azért vállalja a felelősséget. Nekem is van ilyen, de ha valaki rákérdez, elvállalom, hogy igen, ez volt. Nem szabad egész életünkben a hibáinkat takargatni, el kell őket vállalni. Emberek vagyunk hibázunk,de ezt illik beismerni. Szerintem :)
2010. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
96%
Nem minden hiba vagy bűn, amit titkolsz. Nem kell mindent bevallani... Mindenkinek vannak magánügyei ami csak rá tratozik.
2010. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy bennem van a hiba, de nekem a kapcsolat/házasság/ CSALÁD a _bizalomról_ (is) szól. Anyámék előtt vannak titkaim, de a férjem előtt nincsenek. és ismerem őt annyira, hogy tudjam, hogy SOHA nem élne ezekkel vissza. Bízom benne. ha állandóan attól rettegnék, hogy visszaél velük, az az egész kapcsolatot megrontaná. Tett bármit a nejed, hogy ettől félsz? ha semmit, akkor szerintem ez csak a te agyszüleményed... nem hiszem, hogy egy szerető feleség ilyesmit tenne, még ha van hozzá infója, akkor sem.
2010. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

*Na, akkor el sem tudom képzelni, mit tart titeket össze...


Pedig logikus. A félelem, hogy az asszony egyszer csak kinyitja a száját... :)

2010. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

12:53: Igen, tudom...


12:06

2010. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

A párodtól félni egy kapcsolatban, ráadásul egy 20 éve tartó kapcsolatban, egyáltalán nem normális.

Az viszont elgondolkodtatott, hogy miért csak a fizikai erőfölényed bebizonyítása jelenthetné a párod hallgatását??


Mostanában zsarolt azzal, hogy elmondja a féltett titkodat a családodnak? Vagy csak úgy eszedbe jutott, hogy mi lenne ha? Miközben a feleségednek meg eszébe sincs kibeszélni téged. El sem tudom képzelni, mi lehet ez a hatalmas titok. Valami régmúltbeli dolog, vagy egészen friss?

2010. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!