Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félni a párodtól, jó ez egy...

Félni a párodtól, jó ez egy kapcsolatban? Én pl félek a feleségemtől, mert ha akar, nagyon sokat tud nekem ártani.

Figyelt kérdés
Ugyanakkor ő egyáltalán nem fél tőlem, mert pontosan tudja, hogy a nevelésem és az életem megakadályoz abban, hogy kezet emeljek rá. Tehát teljesen kiszolgáltatott vagyok.
2010. nov. 3. 11:58
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
van közös gyerek?Nem ő miattuk nem akarsz lépni?
2010. nov. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Írd már meg, légyszíves, mert mostmár nagyon érdekel, hogy mi az, amivel árthat neked! Van valami titkod, titkotok, amit kiteregethet és ettől tartasz?
2010. nov. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Talán van valami betegséged, ami miatt ki vagy neki szolgáltatva?
2010. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim válasza:
Szerintem a legegyszerűbb, mindent csinálj titokban, az ráadásul izgalmas is és nincs rizikó!!!
2010. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
nincs semmi olyan amivel te tudsz neki ártani? Ha nincs akkor kreálj egyet.
2010. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Érd el, hogy senki se higgyen neki.
2010. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Ez a durva, nem a ráspoly!
2010. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

"Látszat megoldásokkal nem tudok mit kezdeni. Ez a probléma csak fizikailag lenne kezelhető, de az részemről kizárt."


- Ezt mégis hogy érted? Hogy örökre elhallgattatod? Mert ha csak szimplán megütöd/megvered, attól ugye még el tudja mondani a rettenetesen nagy titkodat.


"A szavak semmit sem érnek, azokkal nem törődik. Teljesen mellékes számára a róla alkotott véleményem, vagy a személyes érzelmi állapotom."


- De miért vagytok akkor mégis együtt? Miért szolgáltatod ki magad ennyire a feleségednek? Ennél még az is jobb, ha börtönbe kerülsz, de végre tiszta vizet öntötök a pohárba és a hátralévő életedet e terhek nélkül élheted.

2010. nov. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

"Ennél még az is jobb, ha börtönbe kerülsz, "


Ne legyél már ennyire ostoba, bakker.

2010. nov. 11. 11:36
 40/45 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el akkor sem, hogy csak ez a 2 opció lenne, hogy gyilkosság+börtön, vagy örök lelki rabszolgaság..

Amúgy ha új életet kezdenél, akkor legyen már mindegy, hogy az egész család tudomást bizonyos rejtegetnivalóidról, miután az már úgysem lesz a családod onnantól. Persze attól is függ, milyen titkokról van szó, ha pl. rád lehetne szabadítani a rendőrséget valamiért, az már nehezebb ügy, de akkor sem lehet egy közönséges zsarolás árnyékában élni!

Mondjuk ha töredelmesen bevallasz dolgokat, olykor utalva arra a terrorra amellyel a feleséged illet téged, utána már elválhatsz tőle úgy is, hogy azáltal nem szabadítasz magadra semmi ijesztő következményt, mert megelőzted, sőt talán igazat is fognak neked adni, ha betekintést nyertek abba az abnormális helyzetbe, ami nálatok zajlik.

2010. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!