Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félni a párodtól, jó ez egy...

Félni a párodtól, jó ez egy kapcsolatban? Én pl félek a feleségemtől, mert ha akar, nagyon sokat tud nekem ártani.

Figyelt kérdés
Ugyanakkor ő egyáltalán nem fél tőlem, mert pontosan tudja, hogy a nevelésem és az életem megakadályoz abban, hogy kezet emeljek rá. Tehát teljesen kiszolgáltatott vagyok.
2010. nov. 3. 11:58
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

En nem szeretnek talalgatni, de nem tudom elkepzelni azt,hogy egy 20 eves hazassagban ilyesmi megtortenjen!

De ha megtortent Nalatok, akkor pedig ugy erzem, hogy csakis Te tehetsz errol, mivel 20 evig ebben eltel, s nem ertem azt, hogy most mi tortent, talan a korral kevesebb lett a turokepesseged?

A teremtodtol felj inkabb es ne az emberek szajatol, mivel nem az emberektol elsz!

A masik pedig, hogy minden csoda 3 napig tart, az elet pedig nem kivansag musor, hogy szeretnem, hogy kideruljon, vagy nem szeretnem!

Egy felnott embernek tudnia kell vallalni a felelosseget azert, amit csinalt!

Hol van a hited, az akaratod, a bizalmad?

Nem szabad ezt megengedni, s ha eddig turtel is, de most mar valtoztatnod kell, es ezt a lepest Neked kell megtenni.

2010. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Látszat megoldásokkal nem tudok mit kezdeni. Ez a probléma csak fizikailag lenne kezelhető, de az részemről kizárt. A szavak semmit sem érnek, azokkal nem törődik. Teljesen mellékes számára a róla alkotott véleményem, vagy a személyes érzelmi állapotom.
2010. nov. 10. 00:06
 23/45 anonim ***** válasza:
Ez már rég nem kapcsolat,olyan,mintha két idegen együtt élne,mert műszáj.
2010. nov. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
múszáj
2010. nov. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Nem tudsz kilépni ebből sehogy? Biztos?
2010. nov. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Kiléphetek, de akkor ő ártani fog nekem.
2010. nov. 10. 00:27
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Bakker,és akkor meddig ülsz még a szarban,férfi vagy basszus...Ártani fog,akkor meg visszaadod neki... Mivel ártana?Megver,férfi létedre félsz egy nőtől?ÁÁÁ mikor öszekerültél vele gondolom akkor sem volt más,előre kell gondolokzni,lépj ki,és vállald,vagy ülj rettegve,és és járj félre,de előbb utóbb belebetegszel ebbe...És akkor elérte a nő célját...
2010. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Válj el és kezdj új életet! Nem tudom miben tud ártani? Megölet? Mert az büntetőjogi kategória.

Közös a cégetek és ő a fő részvényes? Válj ki a cégből törvényesen. Akár egzisztenciális szempontból is vállald fel az újrakezdést!

Esetleg elárul egy titkodat? Előzd meg, és hozd Te nyilvánosságra. Minden csoda 3 napig tart, lehet hogy pár ember bizalmát elveszted, de megkönnyebülsz.

Félsz az újtól, félsz egyedül maradni, netán sajnálod őt is kicsit?

Most légy karakán férfi, és bátran csak a Te saját érdekeidet nézzed!!! Hid el az új élet kárpótolni fog azokért a veszteségekért, amik érhetnek most. Kevesebb szenvedés lesz, mint ez az évekig tartó vajúdás.

2010. nov. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
11:29 vagyok. Beszélj egy ügyvéddel!
2010. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
sajnos a párom is hasonló helyzetben van,persze teljesen más szituációban.Ő elvált 2 éve együtt élünk, de folyamatosan a volt feleség zaklatásainak érzelmi zsarolásainak van kitéve.Mindenben maximálisan teljesít (gyermektartás stb)ami mára már a mi megélhetésünket veszélyezteti.Szóval ő sem mer-akar ennek véget vetni,mert a "hálátlan"gyerekeinek nem tud nemet mondani ugyanis ők a hivatkozás a különböző anyagi kizsákmányolásokra.Szóval ő is gyáva!
2010. nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!