Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félni a párodtól, jó ez egy...

Félni a párodtól, jó ez egy kapcsolatban? Én pl félek a feleségemtől, mert ha akar, nagyon sokat tud nekem ártani.

Figyelt kérdés
Ugyanakkor ő egyáltalán nem fél tőlem, mert pontosan tudja, hogy a nevelésem és az életem megakadályoz abban, hogy kezet emeljek rá. Tehát teljesen kiszolgáltatott vagyok.
2010. nov. 3. 11:58
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
de most tényleg,írd már le azt a titkot.Már nagyon érdekelne.Ha érzem a dolgok súlyát,akkor tudnék neked javasolni vmit,hogy mit tennék a helyedben.
2010. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Ostobaságomban akkor már nem tudok mást mondani, mint hogy úgy kell neked, élj félelemben és nézd végig a hátralévő életetekben ahogyan a feleség semmibe se vesz, mert az ő kezében vannak a jó lapok.

A válaszom a kérdésedre: nem, nem jó félelemben élni, bár én ezt még soha nem tapasztaltam, csak gondolom, hogy nem lehet túl jó érzés (mint általában a félelem).

Nekem is lenne egy kérdésem: Akarsz egyáltalán ezen a helyzeten változtatni?

2010. nov. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

"Nem hiszem el akkor sem, hogy csak ez a 2 opció lenne, hogy gyilkosság+börtön, vagy örök lelki rabszolgaság.."


Ti itt most egymás szájából veszitek a szót? Én mikor mondtam ilyet? Nem látok sjnos megoldást, ha látnék akkor nem írtam volna ide. Ilyenkor sajnálom a jó nevelést, amit kaptam. Hajde Lajcsinak ez egyszerű kérdés lenne.

2010. nov. 12. 14:19
 44/45 anonim ***** válasza:

Az erőszak sem megoldás. És nem nevelés, hanem intelligencia+emberség kérdése szerintem.

Kénytelenek vagyunk egymás szájából kivenni a szavakat, mert te virágnyelven beszélsz, ködösen utalgatsz dolgokra, amiket úgysem fogsz kifejteni. Annyi derült ki, hogy terrorizál a feleséged és nem megoldás, amit te tényként kezelsz. Akkor miért írtad ki a kérdést? Vagy ténylg arra vagy kíváncsi, hogy jó-e ez egy kapcsolatban. Nem, nem jó.

Oké, én is szívesen kiírnám rébuszokban a megoldhatatlan problémámat, hogy sok vadidegen írjon egy csomó használhatatlan dolgot, mert jól esne a törődés, és az illúzió, hogy valakit még érdekel az egész rajtam kívül. Sőt akár egy kisebb filozofikus párbeszéd is kialakulhatna. Csak ezek a parttalan viták egy idő után kifújnak, és ha nem adsz több információt, akkor végső konklúzió esélyének hiányában mindenki más kérdések után néz majd.

2010. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
(nem "nem megoldás" hanem "nincs megoldás")
2010. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!