Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Intézetbe kerülhetek? :' ( SOS

Intézetbe kerülhetek? :' ( SOS

Figyelt kérdés

én tettem fel ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


és most..átjöttem másik suliba..csak az a baj...hogy nemmerek bemenni..egyszerűen rettegek...a régi sulimba , tönkretettek idegelileg..és, nagyon nagyon félek,hogy itt is bántani fognak,kinevetni,mint ott...kétszer tudtam bemenni eddig..hát..meg se szólaltam egész nap...mások se szoltak hozzám nagyon...de..este nem birok aludni,csak sirok,mert tudom hogy reggel el kell menni.Felébredek,és sírás roham jön rám...szedek homeopátiás nyugtatót,de nem hat..és egyszerűen nem birok elmenni..apa mindent megpróbált,de nem megy..és ha összegyűlik a bizonyos óraszám (hiányzás óraszáma) akkor azt jelenteni kell,és kijöhet a gyámügy egy képviselője..(igy tudom)ELVEHETNEK EZÉRT APÁTÓL?INTÉZETBE KERÜLHETEK?ugye nem? :'(

abba belehalnék.:'(..csak értelmes válaszokat várok...


2010. nov. 15. 09:33
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
46%
09:59-es vagyok bocsi azt akartam irni hogy nem vehetnek el apudtól csak máson is járt közben az eszem!BOCSÁNAT MÉGEGYSZER
2010. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
45%
a másikon azt írtad, hogy apád miatt vagy ki idegileg, mert folyton üvölt a semmiért. akkor miért lenne baj, ha elvesznek tőle?
2010. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
85%
Akkor már inkább pszichológus mint pszichiáter pláne gyógyszerek...hisz még fiatal miért kellene ezt az utat választani.A problémáidat nem fejtetted ki bővebben mi a baj a közöséggel.Miért nem sikerült barátokat szerezni?nem hiszem hogy elkellene jutni a gyámügyig beszéld meg otthon a gondokat és az iskolai dolgaidat.Talán találnátok másik sulit ahol jobban éreznéd magad.
2010. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
68%
Bocsi figyelmetlen voltam elolvastam az első kérdésed is és a történetet.Én továbbra sem javasolnék pszichiátereket és egyebeket.Amennyire tudod beszéld meg apuddal ezt hogy nem jó neked abban a suliban és közösen megoldást találtok.Remélem sikerül.
2010. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

ez egy másik suli,nem az ahol piszkáltak..de ugy tönkretettek,hogy idegileg totálkáros vagyok...és rettegek bemenni ide is...

egyik válaszoló kérdezte,hogy miért lenne baj ha elvennének:

hát azért,mert bár nagyon durván kiabál velem apa,tudom hogy szeret,mert nyugodtabb perceiben mindig elmondja,és ma reggel is meglepően türelmes volt,aztmondta eggyüt közösen mindent megoldunk,sose fog magamra hagyni..senki másom nincs szinte rajta kívül,mindennél jobban szeretem az üvöltözése pedig iszonyatos,de megértem..hogy nagyon ideges..ha elvennének tőle.é..én öngyilkos lennék az biztos..meghalnék nélküle...:'(

2010. nov. 15. 10:07
 16/48 anonim ***** válasza:
82%

Miért nem jártok utána a témának?

Tessék megnézni, hogy lehetsz magántanuló.

Keresd meg a pszichológust.


Ezen kívül találj valami elfoglaltságot, ami otthon leköt, mert az is rengeteget segítene megoldani a problémáid.

2010. nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%

Elvenni nem fognak tőle, de figyelmeztetik, lehet, hogy megvonják a családi pótlékot, stb.

Apukád meg szerintem jobban tenné, ha elvinne pszichológushoz, mert egyértelműen szakszerű segítségre van szükséged.

És egy kérés: nagyon szépen megkérlek, ne zárd minden mondatodat 3 ponttal, mert így azt a hatást kelted, mintha magad sem lennél biztos abban, amit mondasz.

2010. nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
jaa..és járok pszichológushoz,de nem nagyon segít...amugy ez a nyugtató,természetes anyagokból van,és a pszichlógus irta fel,hogy ne szorongjak..
2010. nov. 15. 10:08
 19/48 anonim ***** válasza:
80%
Akkor válts pszichológust, ha ez nem jön be. Keressetek olyat, aki más módszerekkel dolgozik, hiszen egyáltalán nem biztos, hogy rögtön az első segíteni tud.
2010. nov. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

sziasztok! mindenkinek köszi a választ és bocsi a 3 pontért. Apa elment,felhivtam,és hallotta hogy szomorú a hangom,,ugyhogy visszafordult munkából,hogy hazajöjjön és megnyugtasson..azthiszem most rögtön meg is beszélem vele ezt a magántaluló dolgot,mert ez lenne a legjobb megoldás!

megirom majd hogy mi volt.

2010. nov. 15. 10:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!