Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Intézetbe kerülhetek? :' ( SOS

Intézetbe kerülhetek? :' ( SOS

Figyelt kérdés

én tettem fel ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


és most..átjöttem másik suliba..csak az a baj...hogy nemmerek bemenni..egyszerűen rettegek...a régi sulimba , tönkretettek idegelileg..és, nagyon nagyon félek,hogy itt is bántani fognak,kinevetni,mint ott...kétszer tudtam bemenni eddig..hát..meg se szólaltam egész nap...mások se szoltak hozzám nagyon...de..este nem birok aludni,csak sirok,mert tudom hogy reggel el kell menni.Felébredek,és sírás roham jön rám...szedek homeopátiás nyugtatót,de nem hat..és egyszerűen nem birok elmenni..apa mindent megpróbált,de nem megy..és ha összegyűlik a bizonyos óraszám (hiányzás óraszáma) akkor azt jelenteni kell,és kijöhet a gyámügy egy képviselője..(igy tudom)ELVEHETNEK EZÉRT APÁTÓL?INTÉZETBE KERÜLHETEK?ugye nem? :'(

abba belehalnék.:'(..csak értelmes válaszokat várok...


2010. nov. 15. 09:33
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Családipótlékot elveszik,a volt osztálytársam anyukáját tavaly megbüntették 50ezerre amiért a lány nem járt be.legyél inkább magántanuló tényleg.
2010. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
apukád jár pszichológushoz?
2010. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
85%
Tudom mi játszodik most le benned mert én is keresztül mentem rajta. Életem legrosszabb időszaka volt azt hittem soha nem lesz vége. De vége lett. Ne félj egyáltalán nem biztos hogy ott is olyanok lesznek. Légy határozott és ne hagyd magad bántani. Sokkal erősebb vagy mint hiszed csak nem bízol eléggé magadba. Nem hiszem hogy intézetbe fogsz kerülni. Szedd össze magad képes vagy rá. Az ember olyankor a legerősebb mikor azt hiszi hogy már elhagyta minden ereje.
2010. nov. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

11:14-es

én is szocmunkásnak készülök.(plusz dolgozom is a szakmában)...hát elfelejtettem beleírni, hogy tisztelet a kivételnek, ezért ezer bocsánat. Attól még helytálló a megállapításom szerintem, nem hiszem, hogy az ideírogatók mind szakemberek lennének. Én ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem szabad mindenkinek vaktában felelőtlenül tanácsokat adni, de ezt leendő szm-ként biztos tudod te is!

Na elnézést emberek, a peadagógusoktól meg a pszichológusoktól is, tényleg lemaradt h "tisztelet a kivételnek". Viszont továbbra is fenttartom, hogy aki egyáltalán nem ért hozzá, az ilyen komoly ügyben inkább ne próbáljon kompetensnek tűnni. Mert pl a pszichológus nem ír fel gyógyszet, nem kerül intézetbe a lógós gyerek és még sorolhatnám!

Én voltam a 10.59es

2010. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

sziasztok :)

képzeljétek..ma VOLTAM SULIBA! reggel felébredtem...és nagyon sirtam , a gyomrom görcsbe állt..de összeszedtem magam,és bementem..:) aztán kiderült h nincs első óra -.-" ugyh ott ültem egy órát,de nem baj, jó érzés hogy meg tudtam tenni :)

a doktornőm igazolást is ad...

szóval nagyon köszönöm mindenki tanácsait :)

2010. nov. 16. 15:57
 46/48 anonim válasza:
Szia. ööö.. nemtudom a nevedet...igaz már eltelt egy kis idő, azóta mi van veled..? érdekelne...olvastam a problémáidat... nagyon át éltem veled együtt... sok rossz akadályokon mentem keresztül én is, későbbiekben megtalált engem valaki akinek az életemet köszönhetem és még sokminden mást... rá döbbentett arra hogy miért van értelme az életemnek, mi az igazi cél az élethez ami motiváll...ha akarod meg osztom én is veled de csak priváton sok beszélgetés úttyán... az életünkel nem mi rendelkezünk, mert mi nem tudjuk irányítani... Írj.. :)(Nina)
2011. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

intézetbe kerülsz ha se te se a gyámod nem kometens és nem jársz suliba

az idegbajod csak erősiti az intézetet hisz ideggyenge vagy egyedül közöségbe járni

mit gondolsz a meló helyen mi lesz fizetnek hogy otthon sirdogálj vagy mi...

2016. jún. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
47-es, ugye tudod, hogy kb. 5 és fél éves ez a kérdés, a kérdező már feltehetően középiskolás, de lehet, hogy idén már érettségizik is. Másrészt meg ritka nagy ökörséget is írtál. Te komolyan azt hiszed, hogy egy ilyen "válasszal" segíteni lehet bárkinek is?
2016. jún. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!