Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 35 felett egy férfi egyedül...

Ha 35 felett egy férfi egyedülálló, család nélkül, miért nézik le sokan? :S

Figyelt kérdés
Ismerek egy csomó ilyen férfit , egyszerűen nem képesek elviselni a családi élet általi kötöttségeket . Szabadok , mint a madár , ilyen kalandor jellemek . Van amelyik kocsikázik , kamionozás az élete , vagy utaznak , motoroznak , extrém sportolnak . Csaj meg ha van mindig más . Nagyon laza életvitelük van , volt már hogy hallottam 2 - 3 pasit rendesen piszkált egy családos pasi , hogy " mikor komolyodtok már meg " , meg hogy balf*sz vagy , meg hogy nem lenne jobb egy szerető feleség , gyerek , stb . Persze aki ezt mondta , a " családos " mintaférfi , éjjel nappal dolgozik , és semmi élete nincs , csak a családját tartja el , úszik a hitelekben , és állandóan vitatkozik meg veszekszik az asszonnyal , kész rabszolga az egész . Kérdem én , 1 : mi köze hozzá ki hogy él ? 2 : Miért lenne komolytalanság ha egy férfi 30 felett is fiatal ? Ilyenkor ökölbe szorul a kezem , főleg , hogy én is ilyen vagyok .
2010. nov. 23. 13:00
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
75%
Akkor szüljél te is,az emberiség kedvért,én legalább nem vagyok álszent,és nem tolom sorba ki a poronytokat pénzért,meg eszköznek,a sok nemkivánt gyerekkel nő az emberíség lehet,csak kérdés,hogy kinek jó ez...Elkéne fogadni hogy x igy él,y meg másként...És nem kell vicsorogni ha épp nem a számunkra megfelelő életmódot követi a másik.Én speciel akkor babázom majd le ha vágyom rá,és nem mikor elvárnák tőlem...
2010. nov. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
Akkor magyarázzon neked anyád arról, hogy miért nem jó 35 felett is egyedül lenni.
2010. nov. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
64%
28 éves vagyok nem kell anyám tanács,ha szülök a kedvedért neked adhatom,mert nekem és kedvesemnek nem kell a nyűg,élni akarunk,egymással törődni,dolgozni,alapozni a jövőt,ja és 10 éve együtt élünk,de egy gyerek nem fér bele,munkám egyrésze velük kapcsolatos,de még úgy vagyok vele,mint a majommal,szép szép,de nem vinném haza...Más gyerekével törődok szivesen,de még én nem vágyok rá...Majd akkor szülők ha párommal együtt vágyunk rá,mert nem hinném,hogy jó lenne a gyereknek ha csak az emberiség fennmaradása miatt születne,mert nem plüss amit sarokba vághatunk,ha épp nincs kedvünk foglalkozni vele,szerencsére kedvesem is igy érez,ő se akar még szaporodni.
2010. nov. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a korban vagyok, és jó lenne már egy társ, egy igazi család, és baromira zavar, hogy egyre több ilyen pasi van, mint a kérdező. Az meg még jobban zavar, hogy divat kibújni a párkapcsolat felelősségei alól. Eddig melóztam, mint az őrült, hogy meglegyen az anyagi hátterem a családalapításhoz, és nincs egy épkézláb, normális, értelmes, korombeli ember, akivel lehetne bármit is kezdeni. Nem akarok magányosan megöregedni.
2010. nov. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
94%
Úgy értettem, hogy a fehér, magyar ember van fogyóban.
2010. nov. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
23%
kérdező,nem nézik le a hozzád hasonlókat,inkább szerintem irigylik.De ezt nem vallják be.
2010. nov. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 Dobopapa ***** válasza:
7%

Azért, mert irigyek rá! Akkor megy el sörözni, amikor akar és akkor megy haza részegen, amikor akar! Nincs aki mondja, hogy kell x-ezer forint fodrászra és nincs aki basszogason, hogy jaj, most miért a magyar - olasz meccset nézzük, amikor megy a másikon a Való Világ!

Na ezért!

2012. febr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
71%

"Szabadok , mint a madár , ilyen kalandor jellemek."


Mint a mesében XD

Felelőtlen önző emberek, gyávák.


Neked és a hozzád hasonló méglény életvitelt folytató pasiknak a szabadság azt jelenti, hogy csajozol/csajoztok össze-vissza, meg hülyeségeket csinálsz/csináltok, de a következményeket nem vállalod/vállaljátok vele.


Szánalmas(ak) vagy(tok); nem fiatalos(ak).

2012. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
74%

Hát, tudod ezt úgy hívják, hogy evolúció. Kiszelektálják magukat az életből a felelőtlen, céltalanul élő, ám az életet habzsoló emberek, mivel gyereknemzésre ugyan képesek, de tényleges szaporodási közösséget mégsem alkotnak.:D


Komolyra fordítva a szót: egyszer úgyis kiégnek, besokallnak a jóból, és rájönnek idős korukra, hogy az égvilágon semmijük sincsen a motoron kívül.

2012. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
51%

Azért nézik le, mert aki nem alapít családot, és nem adja át a tudását, génjeit, gondoskodását, idejét az nem mer felelősséget vállalni. Gyáva. Nem kalandor, nem fiatalos, egy nagy nulla. Én így gondolom.

És nem, nem irigyel téged senki, mert valószínűleg egyedül fogsz meghalni, magányosan. Te nem adtál gondoskodást senkinek, így te sem fogsz kapni, és nem lesz, akinek az emlékeiben tovább fogsz élni, mert nem hagytál nyomot senkiben, és úgy egyáltalán, az életben. Szerintem ez nem irigylésre méltó...

2012. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!