Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 35 felett egy férfi egyedül...

Ha 35 felett egy férfi egyedülálló, család nélkül, miért nézik le sokan? :S

Figyelt kérdés
Ismerek egy csomó ilyen férfit , egyszerűen nem képesek elviselni a családi élet általi kötöttségeket . Szabadok , mint a madár , ilyen kalandor jellemek . Van amelyik kocsikázik , kamionozás az élete , vagy utaznak , motoroznak , extrém sportolnak . Csaj meg ha van mindig más . Nagyon laza életvitelük van , volt már hogy hallottam 2 - 3 pasit rendesen piszkált egy családos pasi , hogy " mikor komolyodtok már meg " , meg hogy balf*sz vagy , meg hogy nem lenne jobb egy szerető feleség , gyerek , stb . Persze aki ezt mondta , a " családos " mintaférfi , éjjel nappal dolgozik , és semmi élete nincs , csak a családját tartja el , úszik a hitelekben , és állandóan vitatkozik meg veszekszik az asszonnyal , kész rabszolga az egész . Kérdem én , 1 : mi köze hozzá ki hogy él ? 2 : Miért lenne komolytalanság ha egy férfi 30 felett is fiatal ? Ilyenkor ökölbe szorul a kezem , főleg , hogy én is ilyen vagyok .
2010. nov. 23. 13:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
78%
Ha másképp élsz, mint a társadalmilag elfogadott normák - vagyis huszonévesen gyerek - akkor számíts rá, hogy van, aki ezért felnéz rád, és van, aki nem. Nem kell különösebben törődni senkinek a véleményével. Ha te nem érzed, hogy családban lenne a helyed, akkor nem is szabad magadra erőszakolnod. Én nő vagyok, és szintén csak később akarok családot - no nem azért, mert nem tudnék egy ember mellett megmaradni, hanem mert akkor lesznek ideálisak a körülmények. Ettől függetlenül az emberek 90%-a jobban tudja, hogy nekem hogy kellene élnem..
2010. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
14:17 - Ma is ritka, hogy az öregek megélik ezt a kort, úgyhogy nem az általános helyzet ez sajnos. Egyik nagyapám 82 évesen halt meg, a feleségét jóval több, mint 10 évvel élte túl (nem tudom pontosan), a másik oldalon még mindkét nagyszülőm él, de mindketten betegesek, nem tudná egyik a másikat ápolgatni, nagymamám egyik testvére alig 50 évesen halt meg (súlyos szívbetegséggel született, soha nem lehetett gyereke), a férje 1 évvel utána ugyancsak betegen, sokan haltak meg rokonok közül alig 50-60 évesen, a 70-et nagyon kevesen élték meg, 80-at csak egyik nagyapám eddig, 90 fölé még senki nem ment.
2010. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
74%
Szia. Szerintem csak az a gond ezzel a szabad, magányos farkas életvitellel, hogy hosszú évek allatt annyira hozzászoknak férfiak, hogy utána már egyáltalán nem megy a valakihez alkalmazkodás,a közös élet.Én 30 éves vagyok és elválltam, azóta csak olyan pasikba botlom aki, vagy anyuka szoknyáján szeret ücsörögni, vagy olyan nőt keres még negyven felett is aki sosem volt férjnél és nincs gyereke. Szerintem nagyon nehéz 35-40 évesen megállapodni, de nem azt mondom biztosan van akinek sikerül.
2010. nov. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
73%
Akik lenézik, azokkal ne foglalkozz! Tudod, mindenkinek más-más véleménye van. Barátaim mondják, hogy milyen jó nekem, szabad vagyok, mint a madár. 34éves bátyám mindig kérdez, hogy mikor lesz férjem végre, szüljem már legalább egy gyereket. Neki nincs feleség, se gyerek, mégis élvez piszkálni, hülye. :D Élvezd az életet! 32N
2010. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
85%
14:23 sajnálom, hogy ilyen tapasztalataid vannak, nekem viszont pont az ellenkezője, rokonok, ill. ismerősök is elég hosszú kort éltek meg (már ha a 70 annak számít) és vagy az egyik vagy a másik ápolgatta a párját. Igazából nincs értelme ezt elemezgetni, és általánosságban írtam, hogy jobb kettesben megöregedni mint egyedül, tekintve a fizikai bajokat amik jönnek a kor előrehaladtával. Az is milyen rossz, fiatalon is! ha pl lázas az ember és egyedül van...de nyilván csak emiatt nem szabad férjet/feleséget keresni.
2010. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
67%

Én sem fogok családot alapítani. Anyám egy ideig fárasztott azzal, hogy mennyire szeretne majd unokát. Idővel leszokott erről, elfogadta, hogy nem és kész.

21F

2010. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
73%
A csajokat hasonló esetben már 28 fölött lenézik. Tapasztalatból tudom.
2010. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
14:58 - Oké, csak mondom, ne csak a saját környezetedet nézd, mert az ország annál nagyobb és az országos átlag ettől jócskán eltér (mondok még egyet, pár éve egy volt tanárnőm a fiát temette el, elütötték a srácot, nem volt még 30 se...). Nem véletlenül köszöntik külön nagy hírveréssel médiában is feltüntetve a 100. születésnapjukat ünneplőket. Még élő nagyszüleim falujában ők az egyetlenek, akik megélték az 50. házassági évfordulót, a többiek vagy idő előtt megözvegyültek vagy elhagyta a párjuk (ez a ritkább, az előbbi a gyakoribb).
2010. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim válasza:

utolsó most te azt akarod bebizonyítani hogy Magyarországon az átlagéletkor 30-40 év????

Nézz meg egy statisztikát. Mellesleg az én környezetemben sem a 30 401 évesek hullanak.

2010. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
100%

a haveromnak van egy 1 éves lánya,már kétszer voltak motoros talin. apa-anya nagy motoros

szóval összefér.

2010. nov. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!