Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 35 felett egy férfi egyedül...

Ha 35 felett egy férfi egyedülálló, család nélkül, miért nézik le sokan? :S

Figyelt kérdés
Ismerek egy csomó ilyen férfit , egyszerűen nem képesek elviselni a családi élet általi kötöttségeket . Szabadok , mint a madár , ilyen kalandor jellemek . Van amelyik kocsikázik , kamionozás az élete , vagy utaznak , motoroznak , extrém sportolnak . Csaj meg ha van mindig más . Nagyon laza életvitelük van , volt már hogy hallottam 2 - 3 pasit rendesen piszkált egy családos pasi , hogy " mikor komolyodtok már meg " , meg hogy balf*sz vagy , meg hogy nem lenne jobb egy szerető feleség , gyerek , stb . Persze aki ezt mondta , a " családos " mintaférfi , éjjel nappal dolgozik , és semmi élete nincs , csak a családját tartja el , úszik a hitelekben , és állandóan vitatkozik meg veszekszik az asszonnyal , kész rabszolga az egész . Kérdem én , 1 : mi köze hozzá ki hogy él ? 2 : Miért lenne komolytalanság ha egy férfi 30 felett is fiatal ? Ilyenkor ökölbe szorul a kezem , főleg , hogy én is ilyen vagyok .
2010. nov. 23. 13:00
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez nem önzőség és kibújás a felelősség alól. Akkor lenne az, ha tartana maga mellett egy nőt, akit agyba főbe csal, mitadisten teherbe esik, akkor meg lelép.

Így nem árt senkinek.

Nagybátyám is ilyen volt. Most 65, se kutyája, se macskája a kocsmában csak a pénzéért tűrik meg, ha beteg nincs aki mellette legyen, ha kórházba kell vinni, akkior az öccse családja teszi ezt.

Elég szánalmas.

2012. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
29%

Én bírom az ilyen pasikat, a baráti köröm zöme szinte ilyenekből áll. Nagyon kevés az a családos férfi, akivel barátságot tudok fenntartani.

Szóval nekem nőként az ég világon semmi problémám ezzel az életformával, szerintem másnak sincs joga ítélkezni.

Nyugtasson a tudat, hogy az esetek 99%-ában, aki piszkálódik, az vergődve akarja bizonygatni,hogy neki jobb, ennek oka pedig az, hogy neki minden, csak nem jó.

2012. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim válasza:
9%
én 22 éves pali vok,de 30-32 évesen szeretnék majd gyereket, addig meg vadászgatok 22 évesen 30 év körüli sunákra::D
2012. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
Kérdés kiirása óta eltelt 1év,mi történt veled kérdező,még kalandozó életmódot élsz?
2012. febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim válasza:
azóta lehet h ara shejk lett 5 felesége, és 25 pujája van, ki tudja....
2012. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
32%

Azt elfelejtik nagyon sokan, hogy több férfi ezek közül fiatalabb korában nem tehette meg a vadulást és ezért utána pótolja be a mulasztást.

Szerintem ez teljesen rendben van. Nem egy férfi van manapság, aki 40-45 évesen alapít családot.Ha jó kondícióban van, akkor minden további nélkül megteheti.

Aki pedig leszólja, abból az irigység és rosszindulat beszél, mivel egy kiegyensúlyozott, elégedett ember nem foglalkozik más életvitelével.

Ugyebár jó magyar szokás szerint "Dögöljön meg a szomszéd tehene is!"

2012. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!