Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 35 felett egy férfi egyedül...

Ha 35 felett egy férfi egyedülálló, család nélkül, miért nézik le sokan? :S

Figyelt kérdés
Ismerek egy csomó ilyen férfit , egyszerűen nem képesek elviselni a családi élet általi kötöttségeket . Szabadok , mint a madár , ilyen kalandor jellemek . Van amelyik kocsikázik , kamionozás az élete , vagy utaznak , motoroznak , extrém sportolnak . Csaj meg ha van mindig más . Nagyon laza életvitelük van , volt már hogy hallottam 2 - 3 pasit rendesen piszkált egy családos pasi , hogy " mikor komolyodtok már meg " , meg hogy balf*sz vagy , meg hogy nem lenne jobb egy szerető feleség , gyerek , stb . Persze aki ezt mondta , a " családos " mintaférfi , éjjel nappal dolgozik , és semmi élete nincs , csak a családját tartja el , úszik a hitelekben , és állandóan vitatkozik meg veszekszik az asszonnyal , kész rabszolga az egész . Kérdem én , 1 : mi köze hozzá ki hogy él ? 2 : Miért lenne komolytalanság ha egy férfi 30 felett is fiatal ? Ilyenkor ökölbe szorul a kezem , főleg , hogy én is ilyen vagyok .
2010. nov. 23. 13:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy aki tudja magáról, hogy az életét nem tudja megosztani (vagy csak szerelemgyereket vállal, de még nem jött el az idő, azzal a társsal), arra nem kéne ráerőszakolni akár gúnyolódva, akár megvetéssel valami olyant, amiben nem tudna felelősen viselkedni, mert az többet árt, mint használ.
2010. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
84%

ma 13:25


És ezt a lányoknak is elmondod, akikkel kapcsolatot kezdesz, vagy hitegeted őket addig, amíg nem jön egy másik?

2010. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
85%

Azért írtam, hogy egy idő után nincs visszaút az agglegénységből sem, mert a családalapítás nem csak a biológián múlik, hanem egy anya is kell hozzá. És egy 40 éves férfi nagyon nehezen talál erre alkalmas párt. A korban hozzá illő nők már rég iskolába hurcolják a csemetéiket, vagy szingliként teljesen magukba fordulnak, és alkalmatlanok komoly társnak. Egy 20 évessel meg mit kezdjen egy 40 éves férfi?

Ismételten jelzem - mielőtt páran megköveznek - hogy ez a vélemény nem saját kreálmány, engem személy szerint nem érint a dolog, ezek a meglátások a témában érintett férfiaktól származnak.

13.09-es voltam

2010. nov. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
100%
13:27 - Aki meg akar állapodni idősebb korban, az is találhat magának társat. Sok egyedülálló anyuka van, aki ugyancsak szeretne találni egy olyan társat, aki már nem akar kalandozni, mert x éve talán pont ilyentől vált el és maradt egyedül a gyerekkel.
2010. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
82%
van aki az almát szereti, van aki a banánt, van aki házasságpárti van aki nem. Mi ezzel a baj? Én előbb utóbb szeretnék majd családot, de csak akkor amikor úgy érzem megtaláltam azt az embert akivel képes vagyok leélni egy életet. Én addig akarom "kibulizni" magam amíg meg nem állapodok, és még korántsem "buliztam" eleget. Nőként nekem is ketyeg a biológiai órám, de ettől még nem fogok magamra erőltetni egy kamu házasságot gyerekkel. Nincs semmi baj az agglegényekkel, a házasságot egyszerűen nem nekik találták ki, nem kell ezt erőltetni. Egy bibi van csak ezzel. Egyedül megöregedni baromi sz@r. 70, 80 évesen amikor tényleg a másik egészségesebb félre vagy utalva, akkor jól jön, ha ismered a párod kívül belül, mert egy idegen nő/férfi nem fogja a sz@ros pelenkát cserélni rajtad, etetni és a többi.
2010. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
87%

Én nem nézek le senkit, legalább is próbálkozom, de azokat az embereket nagyon nem szeretem, akik panaszkodnak az életükre, holott tehettek volna az ellen, hogy ez ne így legyen. Csak hogy egy példát említsek, srác aki 30-on már túl van és állandóan azon sír, hogy ő soha nem fogja megtalálni az igazit, neki soha nem lesz családja. Közben pedig nem tesz érte semmit, hogy legyen. Csak várja azt a bizonyos sült galambot. Én ezeket az embereket nem szeretem, de őket sem nézem le.

Sokan irigykedve néznek ránk, mert mi megtesszük, azt, hogy kimozdulunk, elmegyünk biliárdozni, vagy sörözni a haverokkal. A biliárd 600 forint, a sör 200/kopf. Mindenkinek arra van pénze amire szeretné hogy legyen. Ennyi még családosoknál is bele fér.

2010. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim válasza:
88%
Szerintem ez csak attól függ, hogy ki hogyan gondolkodik. Én 28 éves vagyok imádok motorozni, találkozókra járni, és jelen pillanatban eszemben sincs családot alapítani. Ez is valahol egy társadalmi elvárás, hogy 2x évesen gyereket, családot kell alapítani. Ha valaki abban találja meg a boldogságát, hogy csládja van, tiszteletben tartom, de én nem ilyen vagyok például. Lehet hogy ez változni fog 3-5 éven belül, de lehet hogy 10 év múlva sem.
2010. nov. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
65%
Sok fontos vezetői pozíciót kötnek már a meglévő családhoz, külföldön még inkább. Ez is egy biztosíték: ha van a pasinak felesége, és az elviseli, akkor már nagy gubanc nem lehet vele, és így ki lehet szűrni a valamely módon aberráltakat is...:)
2010. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
13:34 - Nem biztos, hogy 70-80 évesen bármelyik fél is egészséges. Sőt, ha valaki rossz szülőnek bizonyul, azt a gyerekei nem fogják látogatni.
2010. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
64%
persze, kivételek vannak, de átlagban beszélek. Jó az ha van melletted valaki, mikor jönnek a bajok. Nekem a nagymamám ápolta a drága beteg nagyapámat úgy mint egy angyal, na az az igazi szerelem....a mai fiatalabb generációnál már ritka szerintem. de a fene se tudja, a szerencsések talán megtalálják...
2010. nov. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!