Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 35 felett egy férfi egyedül...

Ha 35 felett egy férfi egyedülálló, család nélkül, miért nézik le sokan? :S

Figyelt kérdés
Ismerek egy csomó ilyen férfit , egyszerűen nem képesek elviselni a családi élet általi kötöttségeket . Szabadok , mint a madár , ilyen kalandor jellemek . Van amelyik kocsikázik , kamionozás az élete , vagy utaznak , motoroznak , extrém sportolnak . Csaj meg ha van mindig más . Nagyon laza életvitelük van , volt már hogy hallottam 2 - 3 pasit rendesen piszkált egy családos pasi , hogy " mikor komolyodtok már meg " , meg hogy balf*sz vagy , meg hogy nem lenne jobb egy szerető feleség , gyerek , stb . Persze aki ezt mondta , a " családos " mintaférfi , éjjel nappal dolgozik , és semmi élete nincs , csak a családját tartja el , úszik a hitelekben , és állandóan vitatkozik meg veszekszik az asszonnyal , kész rabszolga az egész . Kérdem én , 1 : mi köze hozzá ki hogy él ? 2 : Miért lenne komolytalanság ha egy férfi 30 felett is fiatal ? Ilyenkor ökölbe szorul a kezem , főleg , hogy én is ilyen vagyok .
2010. nov. 23. 13:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
82%
28 vagyok,és igen lenézik,Én munkám során bántalmazott gyermekekkel foglakozom elsősorban,meg szétesett családokkal...Inkább ne szüljön,az olyan aki csak eszköznek szülné...Nekem otthonra még nem kéne egy gyerek nem férne bele,párom sem akarja,10 éve együtt vagyunk,de nem vágyunk még rá,és addig nem szabd amig nem vágytok együtt rá teljes mértékben ...Amúgy a legtöbb kapcsolat nincs nála jobb meg a jobbig ő is megteszi tipúsú,sajnos a házasságok zöme is kényszerből,érdekből nincs más a láthatáron dolog végett köttetik,ide szülni nagy hiba...Akkor inkább legyenek egyedül,mint a pocsolyában vergődni,mert hogy kell valaki...
2010. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
57%

3 tipikus mondat az ilyen független pasiktól, és a valós jelentésük:

- kalandos az életem=mindig más csajom van, de már unom őket

- jól érzem magam így=magányos vagyok kicsit nagyon

- mindig úton vagyok=menekülök a problémák elől


Óriási a különbség aközött, hogy v.ki szeret pl. sportolni, meg aközött, hogy a hobbijával takarózik, hogy miért f*sik a felelősségvállalástól, és miért egy önző majom.


Gratulálok, hogy még mindig nem jutottál el odáig, hogy normális felnőtt emberként viselkedj, ne egy idióta, felelőtlen tizenéves kölyökként!

Azért bánt téged a dolog, mert te is tudod, hogy nem normális az az életmód, amit folytatsz.

A házasság, pedig, nem börtön, a feleség nem csicska, a férj nem papucs, a gyerek meg nem unalomból lett megszülve. Vannak olyan családok, akik nem hitelből élnek, hanem beosztják a pénzüket, és gyűjtenek külön számlán.


NŐJJ FEL!

2010. nov. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
75%

én megértelek,Kérdező,én is ilyen vagyok! Csak nőben.

Szeretem a függetlenséget,még tanulok,meg dolgozom is,azzal randizom akivel akarok. Ennél jobb nincs ;))

30/N

2010. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
92%
Ki nézi le? Ez csak valami odaképzelt dolog. Akárki rádnéz, te már azt hiszed, hogy lenéz. Meglehet, túl szigorú nevelést kaptál, vagy az önbizalmat kiirtották belőled. Szerezd vissza valahogy!!!
2010. nov. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:

Tömören válaszolok.

A jog szerint, az egyén szabadságának a mások zavarása a határa.


Akinek ez nem tetszik, amit a kérdező felvetett, az nyilván zavarja azokat, akik kritizálnak.


Hogy miért, az nyilvánvaló.


Ezt nem fogják sokan érteni.

2010. nov. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim válasza:
100%
Ezzel az életmóddal semmi gond, ha valaki ezt nyíltan vállalja és elmondja magáról. Csak úgy keressen magának mondjuk "partnert", aki szintén így él és ezt akarja. Tehát ha tudja, hogy én mondjuk egy családra vágyó nő vagyok, akkor vállalja be ős is, hogy elmondja nekem, hogy "bocsi, de nem én fogom neked ezt megadni". Akkor azt mondom, hogy igen jó fej, mert őszinte volt és ha ő ilyen akkor éljen így.Ne kínlódjon a kötöttségtől, vagy csalja agyba-főbe a feleségét...stb. Az olyan pasikat viszont utálom, aki így szeretne élni, csak ez mondjuk egy kapcsolatban 2 év után jut eszébe, mikor már esetleg van család is. Akkor tényleg jobb, ha éli az életét és egyszer, ha mégis vágyik rá (akár majd 50 évesen), akkor dönt úgy, hogy lehorgonyoz valaki mellett. Egy kapcsolat, család sok lemondással jár valóban, akinek megéri az éljen így, sok örömöt is kap persze... aki nem akar ilyen áldozatot hozni, az pedig éljen kötöttségek nélkül és legyen úgy boldog. Egyik táborba tartozót sem kell meggyőzni arról, hogy az ellenkezőjét kellene választani. Ha valaki önként válaszja azt az életformát, amiben él, akkor az biztosan úgy jó neki és kész.
2010. nov. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 A kérdező kommentje:
tegnap 19:06 hülyeséget írsz . Neked is csak egy a normál , a többi meg ha nem ilyen mint ahogy te felfogod azt megmagyarázod azokkal amiket leírtál . Senki nem menekül , csak még jólesik a szabadság . Igen a mintaházasság mit leírtál mindenki számára álom , de az ilyen sajna egyre ritkább , és sok családod ismerek ahol pont a feleség csicska , a férj idegbeteg , a gyerek meg mindkettő .
2010. nov. 26. 17:49
 48/66 anonim ***** válasza:
100%
Menekül a felnőtté válás elöl - akárhány éves is. Én is szeretem az extrém sportokat, de ez nem alibi. ENNYI.
2010. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
53%
Akkor menj férjhez alapits családot,szülj gyereket,mit tudom én,de ne várd el és ne oltogass mást azért mert ő másképp él,élne,nem a megszokott hülye társadalmi elvárás szerint,te igy élsz más meg máshogy nem vagyunk egyformák...De ettől még nem roszz emberek,csak mások a vágyaik,múszájból meg inkább ne alapitson senki családot,mert abból jó nem sül ki csak idegbeteg szétesett család...
2010. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
6%
Nem kéne reklámozni a kérdező által írt életmódot, így is eléggé fogyóban vagyunk.
2010. nov. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!