Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 35 felett egy férfi egyedül...

Ha 35 felett egy férfi egyedülálló, család nélkül, miért nézik le sokan? :S

Figyelt kérdés
Ismerek egy csomó ilyen férfit , egyszerűen nem képesek elviselni a családi élet általi kötöttségeket . Szabadok , mint a madár , ilyen kalandor jellemek . Van amelyik kocsikázik , kamionozás az élete , vagy utaznak , motoroznak , extrém sportolnak . Csaj meg ha van mindig más . Nagyon laza életvitelük van , volt már hogy hallottam 2 - 3 pasit rendesen piszkált egy családos pasi , hogy " mikor komolyodtok már meg " , meg hogy balf*sz vagy , meg hogy nem lenne jobb egy szerető feleség , gyerek , stb . Persze aki ezt mondta , a " családos " mintaférfi , éjjel nappal dolgozik , és semmi élete nincs , csak a családját tartja el , úszik a hitelekben , és állandóan vitatkozik meg veszekszik az asszonnyal , kész rabszolga az egész . Kérdem én , 1 : mi köze hozzá ki hogy él ? 2 : Miért lenne komolytalanság ha egy férfi 30 felett is fiatal ? Ilyenkor ökölbe szorul a kezem , főleg , hogy én is ilyen vagyok .
2010. nov. 23. 13:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
66%
Képzeld el magad 20 év múlva.Mindenki kiröhög, hogy nem tudsz tisztességben megöregedni, hanem még mindig a 20-as éveidben megszokott módon élsz.nincs családod, egyedül vagy, senki sem szeret, a nők a pénzedért vannak veled ideig óráig.Hát ez cseppet sem irigylendő...szerintem inkább szánalmas.De mindenki úgy él, ahogy akar.
2010. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
31%
Miért van ennyi vessző(,) a kérdésedben???
2010. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
72%

ma 13:15


Ja, aztán 10 év múlva meg itt rinyál majd, hogy se kutyája, se macskája, és bár a környék összes csaja már megvolt neki, mégsem áll vele szóba egyik sem. Szép életkilátások :) Egyszer fel kell nőni a kamaszkorból, úgy tűnik ezeknek a pasiknak ez nem sikerül...

2010. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:
Baromságokat írsz .
2010. nov. 23. 13:19
 15/66 anonim ***** válasza:
21%
13:18 - Mindenki magából indul ki, de szerencsére minden ember más.
2010. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem a kérdezőnél, hogy a család és a fiatalság/buli/extrém sport miért zárja ki egymást? Ezt megmagyaráznád?
2010. nov. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
56%
13:21 - Figyelj, vannak emberek, akiknél nem fér bele egyszerre a kettő, sajnos sok ilyent látok, bár náluk van gyerek, mégse törődnek vele, csak megveszik neki a drága játékot, azt hiszik, ezzel el van intézve, lepasszolják bébicsősznek, nagymamának, ők meg mennek bulizni...
2010. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 A kérdező kommentje:
Miért zárja ki egymást ? Kevés az a családos ember akinek jut ideje / pénze a család mellett hogy ezekre a szórakozásokra még tudjon áldozni .
2010. nov. 23. 13:24
 19/66 anonim ***** válasza:
73%

ma 13:23


De ez akkor sem lehet kifogás, hiszen annyi mindenkit látok, akiknél ez a kettő igenis nagyon szuperül működik egymás mellett...

2010. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
29%

Én még csak 28 vagyok, de már tudom, hogy nem akarom lekötni magam soha egy hosszú kapcsolatban. Tudom magamról, hogy úgyis megcsalnám, és kilépnék belőle, mert nekem kell a változatosság. Mindennek megvan az előnye/hátránya. Ha van családod, gyereked, az biztonságot nyújt, hozzájuk mindig hazamehetsz, otthon várnak. De mindig ugyanaz a nő vár, egy idő után már nincs új közös téma, az utolsó részletig kiismeritek egymást, eljön az unalom minden téren. Teljesen le vagy kötve, a szabadságnak lőttek, és egy életen át el kell viselned egy másik ember minden gondját, baját, rigolyáját. Ez túl nagy ár egy családért.

Lehet, hogy engem otthon nem várna gyerek és feleség, de az aktuális barátnő igen. Ha a másik már nem érdekes számomra, akkor otthagyom. Egy nős férfi ilyenkor kétségbeesik, mert mit tehet? Megoldja a gondokat. És ha nem lehet? Össze van láncolva a másikkal, tehetetlen. Ha válnak, akkor viszik a gyerekét, a pénze egy részét, talán a házát is. Tudjuk, hogy milyenek a mai házasságok, kapcsolatok. Nagy részük katasztrófa.

Ezek után meg lehet érteni, hogy valaki ebből nem kér.

Nem nézem le a házasokat, csak nem értek egyet velük. Cserébe engem se nézzen le senki.

2010. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!