Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartod magad és...

Mennyire tartod magad és családod szegénynek? Egy 0-tól 10-es skálán ahol 0 a hajléktalan, és 10 a rózsadombi edzőtermes családiház. Mennyiből éltek havonta? ÉS: Nem érzel gyülőletet a gazdagabbak iránt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 17:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
94%
Hárman élünk 150 ezerből, nem tudnám hova tenni a skálán. Annál mindenképpen jobb, mint mikor még a tesóm is velünk lakott, és ugyanez az összeg 4 felé oszlott. A gyűlölet nagyon erős szó, inkább csak meg tudnám ütni a gazdagokat, de csak akkor, ha "kiprovokálják". Mikor pl tesóm ballagott, egy gazdag ismerősöm megkérdezte, mennyi pénzt kapott a rokonoktól. Megmondtam neki, én tök soknak tartottam, mire ő megkérdezte: és elfogadta, vagy visszadobta nekik? Illetve az is irritált, mikor épp itt valaki megkérdezte, hogy ha az egy főre jutó 90 ezer, akkor kaphat e kollégiumot, mert nagyon rá lenne szorulva. Na az ilyet meg tudnám ütni. Ne panaszkodjon már, nálunk majdnem feleannyi az egy főre jutó, mégsem panaszkodunk.
2010. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
74%

Hát olyan 6os...

200 ezerből élek egyedül..(nemsokáig mondjuk,összeköltözök a párommal)..

Nincs hitelem,szóval a rezsin kívül semmi...

Csak azokat a gazdagokat nem csípem,akik gizdulnak kifele az audiból,napszemüvegben meg minden ami kell!!!!

Amugy sok gazda barátom van,és normálisak..

2010. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen Győzike tipusuakat meg tudnám folytani...
2010. dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
100%

kb 5-ös. Hónap végén sokszor csak paprikás krumplit eszünk, de megvagyunk, a gyermekünk mindent megkap, ő a jó minőségű ételeket is. A válság óta kerültünk ide hitel miatt kb.7-es szintről...

Nem a pénze alapján gyűlölök valakit...

2010. dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
91%

Kb. 7-8-as. Én 600 ezret keresek, a párom 400at. Ebből szoktam adni a családomnak is. Igaz, nem élnek rosszul, de sosem árt a segítség.


30N

2010. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
73%

Nem jó kérdés, mert a skálán belüli viszonítás sem ugyanaz. Valaki ezt írta:

Hát szerintem úgy 3-as környékén vagyunk.2 gyerekkel havi 200-ból élünk, van egy kis lakásunk, autónk, viszont hitelünk nincs."


Én is 3-ast írtam, de mi négyen kb. 120 ezerből élünk, nincs autónk, viszont van hitelünk. Akkor lecsúsztam a kettesre? Annál szerintem azért egy fokkal jobb...

2010. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt akartam írni, mindenki magához képest viszonyít. Aki hónap végén papikáskrumplit eszik, az 5ös, aki havi 1 millából él, az 7es.

:)

2010. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
92%

Énis ezt akartam írni...

Aki havi 150 ből él,(az elején irta),az meg 2 es:)

2010. dec. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
91%

Elvileg a 7-8-ba akartam írni magunkat de az egyik író aki azt írta,hogy a párjával ketten havi 1 milliót keresnek és a 7-8 -ba sorolta magát,nos akkor én nem írhatom ugyanezt..Így marad az 5-ös..

Nincs hitelünk,jól keresünk mindketten,nem éhezünk.Mindenünk megvan ami kell.Minden évben nyaralunk,és minden évben télen is elmegyünk üdülni..

A fiam külföldön tanul..Nem gond a ruházkodás sem...

De nem keresünk ketten havi 1 milliót...

2010. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
87%
Igen, kb 100-as skála kéne. :) Az is 7-es, aki tud egy kicsit félretenni, meg a havi egymilliós válaszoló is. Én voltam, aki a 8 - 9 köré tette, akkor az eddigiekhez képest nem tudom, hová tegyem magam. Akkor legyen a 10-es, bár nincs edzőtermem, és nem is szeretnék.
2010. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!