Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartod magad és...

Mennyire tartod magad és családod szegénynek? Egy 0-tól 10-es skálán ahol 0 a hajléktalan, és 10 a rózsadombi edzőtermes családiház. Mennyiből éltek havonta? ÉS: Nem érzel gyülőletet a gazdagabbak iránt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 17:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
83%
Akkor mi meg (70-80-ból ketten, hitel is van) hova csúsztunk a 3-ról? A béka segge alá? :D :D
2010. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
91%

Én irtam a 2dik választ,...

Szerintem meg igenis kettes...

Számolj kicsit...

6an vagyunk 150 re...

De abból 55 a lakástörlesztő,(ami mellesleg elvan maradva 2 hóval).+ a rezsi olyan 70 ezer(télen)..

Mindjárt kimegy 125 ezer...

Éljél meg 25 ezerből...

Azért irtam 2est,mert ugye a kérdező a 0át a hajléktalanra irta...

2010. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
25%

10 a rózsadombi edzőtermes családi ház? Szted ez a csúcs?

Hát akk mondjuk mi 15 ezen a "skálán".

2010. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet a csúcs ma Mo-on.
2010. dec. 20. 17:34
 25/79 anonim ***** válasza:
89%

ma 17:31 vagyok

JA! És nincs semmi bajom a gazdagokkal,nem utálom őket,de észrevettem már régebben is ,hogy akinek bőven pénze az tud a legjobban panaszkodni..

A testvérem gazdag..SŐT! Nagyon gazdag..Úgy is mondhatnám,hogy nekik nem gond naponta 100 ezreket elkölteni..A lányának napi szinten 50 ezreket ad,hátha kedve szottyan vásárolgatni...Mégis ők sírnak a legjobban ,hogy nem kapnak családit,mert magasabb a jövedelmük,meg,hogy milyen drágaság van,megint emelték a benzint stb...Pedig ők ezt észre sem veszik....

A nagyon szegények ritkábban panaszkodnak..és becsülőm őket nagyon,és ha érdemesnek találom én szoktam is támogatni így embereket anyagilag...

2010. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
82%
Ezek szerint nem is olyan rossz az élet Magyarországon,hiszen milyen sok Gazdag vagy jómódú ember él..Akkor nincs is válság,és tök jó ott élni.. Ezek szerint jobban járok ha hazamegyek...
2010. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 Cory Rose ***** válasza:
86%
Mondjuk olyan 4-5száz ezerből élünk havonta (ez csak egy tipp az alapján hogy mennyit költünk átlag mindenre egy hónapban.. ennél max. több lehet, mert hitelre nem igazán vásárolgatunk), fogalmam sincs ez hányadik helynek felel meg a skálán. A gazdagok iránt meg egyáltalán nem érzek gyűlöletet, inkább tiszteletet, nyilván nem véletlenül lettek gazdagok.
2010. dec. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
92%
A mi családunk olyan 5ös, nem is szegény nem is gazdag. Családi ház, nincs hitelünk, igaz hogy az autónk régi, és a ruhákat is használtan vesszük(de nem igényteleneket), mindig finom étel van az asztalon, és ami kell azt meg tudjuk venni spórolt pénzből. Nyaralni viszont nem járunk.
2010. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
89%
Egy darab rózsadombi ház még a csúcs környékén sincs. Több ingatlan (luxuslakás, villa) havi tízmillió feletti jövedelem, több vállalkozás, műkincsgyűjtemény, és még ez sem garancia, hogy benne vagy a felső tízezerben.
2010. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
90%
Minimálbérből (60.000Ft) éldegélünk ketten, albiban egy kis adósággal a nyakunkban. Hogy ezt te hányasra értékeled...?
2010. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!