Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetörtem. Mit csináljak?

Összetörtem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval tettem fel egy kérdést : http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

A mai napot végig sírtam, nem tudom felfogni miért csinálta ezt velem. Ráadásul anyumék teljesen lesz*rják, nem érdekli őket. Egyszóval senkivel se tudom megbeszélni a fájdalmam. Szerettem volna barátommal lenni este, erre rögtön rávágták hogy szó sem lehet róla, meg szinte leszidtak hogy hogy jut ilyen eszembe. Szóval még vele se tudok beszélni, mert msnje nem jó :( Teljesen ki vagyok, nem tudok kivel beszélgetni, csak sírok már kb 2 óta :( Mit csináljak??


2011. jan. 1. 17:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%

Ők a szüleid, és ameddig náluk laksz, kaját tesznek eléd, fizetnek rád fűtést, világítást, addig ők mondják meg mit csinálsz.

Egy nagyon jó barátnőmnél is ez volt anno a szitu,de persze szeretet jó szó az nulla volt,hamar le is falcolt onnan...Ma már lekakálja őket magásról,és minket a barátait tartja a családjának...Szomorú ha a szüleidet nem érdekli a problémád,fájdalmad...

2011. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

17:48-as vagyok:

Szóval a barátodat érintő részre elfelejtettem válaszolni:) Sajnálom, hogy a szüleid ennyire elzárkóznak a kérésed elől, de a nevelési elveiket sajnos nem tudod megváltoztatni.. Biztos vagyok benne, hogyha eltereled a figyelmedet, egyedül is megbirkózol a bajjal. Nézz meg valami jó filmet, vegyél elő egy szórakoztató könyvet, vidd le sétálni a kutyát (talán még a barátoddal is "összefuthatsz" közben), de teljesen felesleges órákon keresztül itatnod az egereket egy olyan ügy miatt, ami egy könnycseppet sem érdemel. Szerintem neked valójában egyéb bajaid is vannak, csak éppen most telt be a pohár.. Mindenkinek van olyan (szerintem) amikor az összegyűlt feszültséget csak sírással tudja levezetni, de utána sokkal optimistábban, megkönnyebbülve tekint a következő napokra..

(Egyébként mit jelent, hogy rossz az MSN-je? Hogyan tud az elromlani?!)

2011. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Amúgy jóba vannak barátommal meg minden, szüleivel is, de most nem értem miért van ez =/
2011. jan. 1. 17:57
 14/25 A kérdező kommentje:
Hát lehet vannak más bajaim is, régóta nem vagyok lelkileg toppon.
2011. jan. 1. 17:59
 15/25 A kérdező kommentje:
A rossz msn az hogy nem lép be neki :S
2011. jan. 1. 18:00
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt valami más bibi is van, mert ennyire nem kellene kikészülni. Agyonnyomorítod magad. Sajnálatos, hogy a szüleidet ennyire nem érdekli, és hogy mindössze ennyi a reakció. Legalább megölelhetne anyád egy kicsit vagy valami..


Higgadj szépen le, és próbáld meg elterelni a gondolataidat, mert szépen lassan idegroncs leszel. A barátnőd viselkedéséről már elmondták páran a véleményüket. Tudom, sokat jelent(ett) neked, de én azt gondolom, ennyit nem ér a dolog. Ahogy valaki itt írta, irány egy kád meleg víz, aztán ha van valami kellemes relaxálós zene, vagy valami vígjáték, akármi - tereld el a gondolataidat, mert te emésztődsz fel. Mély és nagy levegő, sírást befejezni :) Nyugodj meg szépen :)

2011. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Kitartás hétfőig!!! Legkésőbb akkor úgyis találkoztok a barátoddal.


Hát az mondjuk tényleg nem olyan jó, hogy osztálytársad az a barátnőd, de mondom, ha még megéri neked, beszélj vele, hogy mért csinálta ezt. De csak ha tényleg úgy érzed, hogy van értelme.


Más barátaid vannak az osztályodban, akikkel tudsz dumálgatni?

2011. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! Aranyosak vagytok!


Barátnőm rám írt, hogy gondolja most haragszok rá.. én írtam neki h k*rva nagyot csalódtam csak.. Most beszélgetünk, majd kisül mi lesz :S

Az osztályba amúgy sok barátom van, mindenkivel jóba vagyok szerencsére :)

2011. jan. 1. 18:22
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor nyugodj meg szépen, alakulnak a dolgok. Nem szabad ennyire kiakadni mindenen. Nekem ilyenkor szokott segíteni egy csésze tea is. Ne sírj, másnak is volt ilyen az életében, mi is túléltük :) Csak szépen, higgadtan :) És Boldog Új Évet!
2011. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

"ameddig náluk laksz, kaját tesznek eléd, fizetnek rád fűtést, világítást, addig ők mondják meg mit csinálsz."


Fúúú de felbsznak az ilyen válaszok!! Nem vagyok érintett, 29 éves vagyok, de akkor is! Soha nem bánnék így a gyerekemmel, hogy "amíg az én kenyeremet eszed bla bla bla"


A gyerek nem kérte, hogy megszülessen, és az alap dolgokhoz,amíg tanul, tulajdonképpen joga van. Nem követelőzésre gondolok, de azért ne kelljen már hanyatt esnie és tűrni a tekintélyfitogtatást, mert nem éheztetik... Ha a szülők gyereket vállalnak, tudják, hogy a gyereket etetni, ruházni kell és fűteni rá, szóval szerintem a gyereknek külön nem kell hajbókolni azért, mert nem dobják ki egy kukába.


És átmenet is van a feltétlen szolgalelkű engedelmeskedés és a visszapofázás, szülők fejére növés közt.

Semmi rossz nincs abban, hogy egy bánatos 16 éves lány szeretne a barátjával találkozni, és a leírtak alapján a szülőknek értelmes indokuk nincs, amiért megtiltják.

2011. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!