Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, amikor egy apuka a szájára ad puszit a kislányának? És ha anyuka csinálja ugyanezt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 22:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
62%
A szájrapuszi tényleg nem egészséges, és az identitását is megzavarhatja egy nagyobb gyereknek. Puszild meg inkább a nyakát vagy a füle tövét :)
2011. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
40%

Pedofíliáról hallottál már? :D :((((

Vannak hülye szülők na.

2011. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
58%
Nem nagy ügy, nekem is adtak még nagyon kicsi koromban egy-két cuppanóst a számra, aztán semmi flusztrációm nem lett belőle, még véletlenül sem kevertem össze a smacizással. :D
2011. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
40%
Fúj, sztem olyan undorító szokás, én soha nem adnék szájra puszit a gyerekemnek, bár még nincs. DE pl. múltkor anya véletlen a számra adta a puszit és olyan rosszul éreztem utána magam, hogy csak na... Ja és a barátom is szájra puszit ad az anyukájának, utána mindig arra gondolok, hogy amíg nem látom, hogy eszik, iszik vagy fogat mos, addig tuti nem érek a szájához. Perverz dolog ez....
2011. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
57%
Én sem tartom normálisnak, pedig van egy két éves lányom.
2011. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
51%
a gondolatától is undorodom
2011. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
75%
Hát én azóta borzadok el ettől, mióta láttam egy nevelőapát, ahogy szájon puszilta a nevelt lányát, aki már 10 éves múlt, és fejlettebb is volt a koránál. Egy ünnepélyen pedig lazán a nevelőapa ölébe ült miniruhában, és úgy puszilgatta, rázott a hideg, főleg, hogy a pasi alig volt 2 éve a lány nevelőapja, hamarább nem is ismerték egymást. Nem fér a fejembe, ha már a gyerek volt olyan butus, hogy nem tudta, hogy nem illik, legalább a pasi miért nem tette helyre a dolgot.
2011. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
54%
Mi ezt csóknak hívjuk és egyik gyerekem sincs összezavarodva miatta. A lányom például elérte azt a kort, hogy kerek perec megmondta, hogy ne csókoljam meg őt a száján, mert már nem csecsemő. A fiam pedig élvezi, mert tudja, hogy ez is a szeretet kimutatásának egyik formája. Ha az apjával csókolózunk, akkor azt mindig megjegyzi, hogy én szerelmes vagyok az apjába, őt pedig imádom. Szóval a legtöbb esetben a gyerek azért tud ebben különbséget tenni.
2011. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon eltúlozzátok,ezt a kérdést.

Miért lenne baj?Én is adtam már a fiamnak.

Vagy ha már ránézünk a gyerekre rögtön pedifilok vagyunk????

Sok h*lye van a földön ugy látom:S

2011. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
38%
A szájracsók nem a szeretet kimutatásának a formája,hanem erotikus kapcsolat az anya és a gyerek között. Gyereket pedig szeretni kell,de nem imádni! Később majd a párkapcsolata mehet emiatt tönkre.
2011. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!