Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, amikor egy apuka a szájára ad puszit a kislányának? És ha anyuka csinálja ugyanezt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 22:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
67%

De sokan fröcsögnek itt pedofíliáról. A pedofília viszont bűncselekmény, amit jelenteni kell. Próbáljatok meg valakit feljelenteni azért, hogy mondjuk valaki a másfél éves gyerekének adott egy cuppanóst a szájára. Körbe fognak röhögni benneteket, jogosan. :D

Lehet helyesnek, nem helyesnek tartani, ettől függetlenül még ne menjünk át ennyire szélsőségekbe, mert olyan okosak vagyunk!

Senkinek nem lett még szexuális, vagy bármilyen problémája attól, ha a szülei pici korában esetleg egyszer-kétszer adtak a szájára puszit. Vannak, akik nem látnak ebben kivetni valót, vannak, akik nem csinálnák és kész. Ennyi.

2011. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
53%

hát de az a szája? Van arca, homloka 100 testrésze miért kell egy gyereket a száján puszilgatni? Puszilgassa majd a párja. Ő való erre a célra.

Még jo h tudom anyám nem volt ilyen (mivel kisöcsémmel se ilyen) különben most is rám jönne a hányinger belegondolva.

Lehet lepontozni. Akkor is undorító.

2011. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
59%
de ettől függetlenül, hogy undorítónak gondolom a pedofilsághoz tényleg semmi köze szerintem se. Ez hülyeség.
2011. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
67%

Pedofília? Ugyan már!

Képzeld el például én emlékszem, hogy amikor a bátyám megnősült 12 évvel korábban, akkor az anyukám szájon csókolta és semmi baja nem volt és nem is lett. Ez addig nem pedofília, amíg a gyerek beleegyezésével történik és nincs rá eröltetve, ha neki már kényelmetlen, akkor nem folytatjuk, mint ahogy én se folytattam, amikor a lényom már nem tartott rá igényt.

Egyébként valaki írta, hogy a inkább a füle mögött, meg a nyakát csókolja meg, hát elmondanám, hogy szerintem ez a beteges, mert ez a két hely 100-szor erotikusabb, mint a száj. Szóval inkább a szája, mint a nyaka, vagy a füle.

2011. jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
46%
23.03-as vagyok (a második). Lepontoztatok, de a kommentemben feltett kérdésre senki sem tudott válaszolni, ez felettébb érdekes azért... :D
2011. jan. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:
Hű, jó sok válasz érkezett, köszönöm. Látom nagyon eltérőek a vélemények. Kedves első, nem értem miért kellett így nekem támadni, én csak feltettem egy kérdést, egy szóval nem mondtam, hogy lenne ezzel bármiféle problémám. Amúgy csak azért kérdeztem meg, mert emlékszem, hogy a szüleink nekem is meg a húgomnak is szájrapuszit adtak, 3-4 éves korunkig, és nekem teljesen normális dolognak tűnik, végülis az ő vére, belőle lett, miért ne puszilhatná meg? Semmi erotikus nincs benne, nem hinném azt sem, hogy később lehet ebből probléma. Pont ahogy valaki írta, a cumit is "lenyalja" az anyuka, akkor az is undorító? A nyakra/fülre puszi viszont szerintem is sokkal nagyobb erotikus töltettel rendelkezik, oda nem is emlékszem, hogy kaptam volna puszit a szüleimtől. És szerintem sem kéne idekeverni a pedofíliát, az teljesen már. Köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 12. 00:17
 37/61 anonim ***** válasza:
53%

00:01

Gondolom, mert van akinek ez természetes és semmi szexualitást nem érez abban, ha megpuszilja egy kisbaba száját. Biztos puszilgatja az arcát, a fülét, a kezét is. Olyat is sokszor láttam, hogy az anyuka a baba tenyerét, talpát, a hasát, combját puszilta meg és nem hinném, hogy azért, mert szexuálisan gerjedt a gyerekére. :D

2011. jan. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
45%

Nincs ebben semmi kirívó!

kiskoromban nekem is adtak szájrapuszit, mégis meg tudtam különböztetni a csóktól...és azt is meg tudtam különböztetni, h apu máshogy szereti anyut, mint engem...aztért nagy a különbség a szájrapuszi, és a nyelves csók között...az a másik, h én a barátomat nyelves csókkal üvdözlöm, m sztem bensőségesebb...a szájrapuszi nemis igazi csók, és csak szex után adom, ha fáradt és lusta vok a másikhoz.

2011. jan. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
66%

A feleségem is állandóan a szájára adott, de sikeresen leszoktattam róla. Teljesen aberrált dolog, és megdöbbentő, hogy a többség ezt támogatja.


1. Köztudott(kellenem hogy legyen), hogy a babák szájában még nincs jelen az a baktérium, ami a fogszuvasodást és ínysorvadást okozza, de a felnőtt a szájpuszival átviszi a fertőzést, még a fogak kibújása előtt.


2. Noha az első pár hónapban még minden egyes szájpuszi újnak számít a babának, de később már megjegyzi, megszokja, várni fogja, majd utánozza. Nem nehéz kitalálni, hogy az a lány, akit az anyja állandóan szájon csókol, később ugyanazt fogja csinálni más kislányokkal. Erről persze nem tud senki, hiszen észreveszik, jól leteremtik, és ezzel már meg is alapoznak egy kellemes kis lelki törést, ami aztán később tudatalatti félelmek formájában manifesztálódik.


Ha már ezek felmerülnek, akkor miért annyira nehéz máshova, mondjuk arcra adni azt a puszit? A szülők is tudják, hogy ez nem normális, hiszen nyilvánosan nem csókolgatják a gyereket, mert tudják, hogy az helytelen.

Innentől felmerül a kérdés: akkor miért? Nem egy egészséges elmére utal, az biztos. Még a pedofília enyhe formája sem kizárható, pláne ha az apuka csinálja.

2011. jan. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon gáz. a gyerekünknek ne a száját csókolgassuk már emberek....
2011. jan. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!