Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, amikor egy apuka a szájára ad puszit a kislányának? És ha anyuka csinálja ugyanezt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 22:38
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
58%

Innentől nincs miről beszélni: a csókolózók semmilyen észérvet nem képesek elfogadni, még tudományos tényekkel alátámasztott érveket sem. Náluk érvényesül az enyém -> azt csinálok vele amit akarok elv. Akkor is, ha az potenciálisan káros és veszélyes a gyerekre.

Sajnos a gyerekek szenvedik meg azt, hogy valakik nem hajlandók elfogadni az ésszerű magyarázatokat, főként az egójuk miatt.

De az az "érv", hogy minek kímélni a babát egy kezdeti és elkerülhető fertőzéstől, amikor más fertőzéseket is elkap később... No komment.

2011. jan. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 BlackSword ***** válasza:
68%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:57


Mond már el ha az utcán egy fiú és egy lány szájrapuszit vált, akkor neked tényleg az jut eszedbe, hogy testvérekŰ??? Ez nem asszociáció mindenről a szexre, hanem a csók (vagy ha neked úgy jobban testszik szájrapuszi (amiből nevezhetünk csóknak)) a szexualitás velejárója... Elvégre az ember nem smárol mindenkivel... Ez az intimitás pedig nem a szeretet, hanem a szerelem, és ezzel a szexualitás része...

Ti tényleg ennyire infantilisek és naívak vagytok???

2011. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
20%

Ha egy fiú és egy lány szájrapuszit ad egymásnak azt miért kevered össze azzal hogy az anyukája megpuszil a száján egy babát? Látom most meg a smacizás jutott eszébe valakinek egy ilyen értatlan dologról. Anya-gyermeke párosról egyből fiú-lány smaci asszociáció.....


Az is mondjuk no komment amikor valaki azt mondja hogy aki szárjapuszit ad a gyermekének az veszélyezteni.

2011. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
37%

Aki írt a veszélyeztetésről, elég furcsa logikával gondolkozik..........aki szájrapuszit ad a gyerekének annak nagy az egója. Hát ehhez gratulálok, okos! Ne, ne kérlek ne is magyarázd meg mert úgyis az lenne a vége hogy a sok barom (köztük) én is mekkora egoisták vagyunk mert reggel zöld zoknit vettünk fel és hogy lehetünk olyan hülyék hogy nem értjük, pedig te észérvvel magyaráztad.


Hogy lehet valami észérvvel magyarázni ami butaság? Na ezt mondja el nekem valaki inkább, de valaki olyan aki gondolkodik is :)

2011. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:

"De az az "érv", hogy minek kímélni a babát egy kezdeti és elkerülhető fertőzéstől, amikor más fertőzéseket is elkap később... No komment."


"És a gyerek egészségének veszélyeztetése sem számít? Valaki inkább kockáztat, mintsem leálljon a szájpuszival?"


"1. Köztudott(kellenem hogy legyen), hogy a babák szájában még nincs jelen az a baktérium, ami a fogszuvasodást és ínysorvadást okozza, de a felnőtt a szájpuszival átviszi a fertőzést, még a fogak kibújása előtt."


A sok-sok terelés mellett ez elfelejtődött? A baba egészsége másodlagos? Ha egyszer tudományos tényről van szó, akkor mégis miként jellemezhető az a szülő, aki mindennek tudatában sem hagy fel a szájrapuszival?

2011. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 BlackSword ***** válasza:
34%

"Ha egy fiú és egy lány szájrapuszit ad egymásnak azt miért kevered össze azzal hogy az anyukája megpuszil a száján egy babát?"


Talán mert ugyanaz a folyamat??? Igen... Akkor meg mit okoskodsz... Leülhetsz: ez ma egyest ért...

2011. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
37%

Azok akik ész érvek mellett felsorolták, azt, hogy a szájra puszival fertőzést adunk át, akkor ezután senki ne nyalja meg a gyerek cumiját, ha leesik a boltban, mert fertőző a szája, és a gyerek, meg hadd sírjon torka szakadtából végül is, az kevésbé veszélyes, ha az erőlködéstől agyvérzést kap. Ha a kanálra szoktatáskor eteted a gyereket nehogy a szádba vedd a kanalat, hogy megnézd miért nem kéri a második falatot a gyerek, mert tele van bacival a szád és veszélyezteted a gyereket. JA és csak kesztyűbe fürdesd, mert a te kezeden több a baci még a vízben is. Ezen kívül ne is beszéljünk az általunk vásárolt és a gyerekkel megetet sok szar, amivel az egészségét károsítjuk. Tehát számtalan dolog van, ami természetes és mégis károsítja a gyereket. Az én mamám is megcsókolta a számat és 32 évesen még van tejfogam, tehát hol voltak azok a bacik?

Én is megcsókolom alkalmanként a gyerekem száját, de a nyálam soha nem keveredik az övével, mert előtte megtörlöm a szám és az övé is zárva van. Szerintem semmi gond nincs azzal, ha az anyuka meg-meg puszilja a gyereke száját is, mert az is csak egy puszi. Azzal nem értek egyet, hogy azért csókoljuk a a gyereket, mert az én vérem és az enyém, mert nem az. Azt mondjuk én is furcsának találom, ha egy apuka egy nagyobb lány gyermeket csókol meg. Mellesleg a történelem során nem egy szájra csók vált híressé, pedig ők közéleti személyiségek voltak és felnőttek.

2011. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
28%
Mellesleg én azért szeretem jobban a szájára adni a puszit, mert ha csak arcára adom elnézünk egymás mellet és már szalad is, ha viszont a szájára adom, akkor van szemkontaktus, még a vége után is pár pillanatig, és mint tudjuk a szemkontaktus a legfontosabb egy bizalmi kapcsolat kialakításában. Ha megakarom vigasztalni, mert szomorú (nem a sírás esetén)ez a legjobb módja. Tuti, hogy nem vagyok pedofil, mert ez a legundorítóbb dolog a világon, ami csak létezik.
2011. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
kínos
2011. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 BlackSword ***** válasza:
51%
Csak egy gondolat: A szeretet és a bizalom, valamint a zisztelet nem sz ilyen gusztustalan szokásokból alakul ki, hanem az őszinteségből, amihez ugye a fizikai kontaktus sem kell, hszen szóban és tettekben legyünk őszinték...
2011. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!