Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, amikor egy apuka a szájára ad puszit a kislányának? És ha anyuka csinálja ugyanezt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 22:38
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
100%
Puszit kaptam a szüleimtől kiskoromban,de sohasem a számra.A szájra puszit csóknak hívjuk,ami felnőtt emberek között zajlik érzelmeink (vonzódás,szerelem) kimutatására.Ez nem jelenti azt,hogy pedofil,aki a gyerekét csókolgatja,de idétlen és felfoghatalan,hogy minek kell csókolgatni azt a gyereket.Az egészségügyi dolgokról nem is beszélve...
2011. jan. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
88%

Én észre se vettem igazán addig, hogy az emberek komolyan képesek erre, amíg anyukám fel nem hívta rá a figyelmemet. Ő mondta, hogy nézd már milyen undorító, hogy lehet ilyet csinálni a gyerekkel, mi ez az idióta mánia?

Úgyhogy nekem senki ne mondja, hogy aki ezt mondja, annak nincs gyereke, mert anyukámnak van, és ő is undorítónak tartja...meg persze én is. Ebben semmi normális nincs! Az ő vére, ezért megpuszilhatja?? A gyerek kukija és nunija is az ő vére, azt mégse csókolgatja! Lehet szeretni, sőt KELL szeretni a gyereket, de azért vannak ám korlátok!

2011. jan. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 BlackSword ***** válasza:
53%

Bocs, de a számba hánytam... Ez ki-be b@szottul undorító...

Lehet lepontozni, de akkor sem találok az ilyenben semmi olyat, ami elfogadható lenne... A szeretet jele nem a szájrapuszi... Csókolgassa azt a gyereket a párja, de ne a szülei... Jah, és olvastam az egyik kommentbe, hogy ha a gyerek beleegyezik... Ma Magyarországon a beleegyezési korhatár 14 év, tehát ha az alatt egyezik bele a gyerek, az nem fogadható el jogilag...

2011. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
80%
Utálom ha lepontoznak,de nem állom meg,hogy ne írjak. Szaporodjanak csak azok a kommentek:) Én se tartom normális dolognak! Véletlenül adtam a lányom szájára vagy kétszer,mert sosincs nyugta 22 hónapos és rosszul éreztem magam tőle. "Megpuszilhatja,az ő gyereke" Tipikus Én csináltam az enyém! hozzáállás. És a szájrapuszival valóban meg is alapozza ezt a szülő. És így van,akkor már csak a nemi szerve marad ki a sorból!
2011. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
45%

Tudjátok mi a pedofil gondolkodás?


Az, ha valakinek egy olyan jelentettől hogy egy édesanya megpuszilja a kisgyereke száját, már a szex és az erotikus töltet jutnak az eszükbe! Rossz az aki rosszra gondol....tudjátok, az hogy ki mire asszociál, megmutatja hogy milyen ember.


Fura, nem?

2011. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
35%
12:57-nél a pont
2011. jan. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
20%
Ja, még annyit a mai korra hárította ezt a szokást: pont hogy a mai kornak a tragédiája az, hogy az embereknek szinte mindenről a szex meg az erotika jut az eszébe! Nem lehet egy filmet megnézni hogy ne legyen benne erotika, erre tessék idáig fajul az emberi frusztráció eme szexuál-mániás társadalmunkban, hogy már egy szeretetből adott szájrapusziról is valakinek a k*félés jut eszébe! Na ha valami, hét EZ igazán GUSZTUSTALAN!
2011. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
És a gyerek egészségének veszélyeztetése sem számít? Valaki inkább kockáztat, mintsem leálljon a szájpuszival?
2011. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
20%
az egészség veszélyeztetése :) jó kis duma, de egy gyerek (ha kicsi, mondjuk totyogós) ezerszer gázabb bacikat kap mert minden szir-szart megkóstol. Az anyjától kapott puszi szerintem tisztább mint amit megkóstol ha nem figyel rá az ember egy pillantra :)
2011. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
100%
De még mindig nem magyarázta el senki, hogy miért kell PONT a szájára puszit adni. Jó, túlzás, hogy pedofilia, de akkorse értem az értelmét. Miért nem elég az arcát, fejét, kezét, lábát puszilgatni. A végén még az is normális lesz, hogy a fütyijét puszilgatja az anyja... Akárhogy a saját gyereke, akárhogy kicsi, nem normális viselkedés és kész. A szájpuszi szerelmesek közt szokás, nem szülő és gyermek közt és ez így van rendjén!
2011. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!