Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, amikor egy apuka a szájára ad puszit a kislányának? És ha anyuka csinálja ugyanezt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 22:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
63%
Nekem és a testvéremnek is adott mindkét szülőnk, és teljesen egészséges a személyiségünk:), sőt semmilyen komlexusunk sincs...ennek ellenére én sem hiszem, hogy fogok adni a gyerekemnek. 19/L
2011. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
70%

Ezen a kérdésen már én is gondolkoztam. Igazából csak mostanában figyeltem fel rá, hogy vannak szülők, akik a gyerekük szájára adnak puszit. Valahogy ez nekem nem természetes, mert nekem a szüleim mindig az arcomat puszilták meg, és más gyerekeknél sem láttam ezt anno. A szájrapuszi nekem valahogy olyan, hogy azt csak a páromnak adok.

Miért nem jó, ha a kisgyereknek az arcára adunk puszit, miért kell a szájára?

2011. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
53%
Ha több mint 3 éves:FUJJJJJJJJ!!!!!!!
2011. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk nem szokás ez, és nekem is fura látvány, de belegondolva ez kicsit sem újkeletű dolog. Komolyan mondom. Már kb. száz éve is szokás volt, vagy talán régebben is. És sokan azt gondolják, hogy csak Amerikában, de ez sem igaz, Magyarországon is régóta szokás ez, csak ma már nem igazán elterjedt. Igazából engem nem zavar ha mások ezt csinálják.

Jut eszembe, A tanu című filmet látta itt valaki? Az egyik jelenetben Pelikán is szájon puszilja a legidősebb lányát, pedig az már felnőtt volt.

2011. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
61%

Akik hülyeségnek/undorítónak tartja,gondoljátok hogy ti nem így adtatok és kaptatok puszit amikor kicsik voltatok??

Nem lesz semmi baja a gyereknek,mert idővel elég hamar leszokik az ember erről a szokásról.Engem is sokszor puszilt szájon a 2 éves fiam.én is sokszor pusziltam szájon amikor 1-2-3 éves volt.Amikor oviba került már nagy fiúnak érezte magát,és akkor már csak arcra puszi jött.

Ma meg 19 éves,és még mindig kapok/adok az arcára puszit ha olyan hangulatunk van...

Ez még nem annyira undorító mint az amikor az anyuka megnyalja a cumit,és úgy adja a gyerek szájába...

2011. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
39%

Maximum akkor, ha véletlenül történik így...de egyébként gyomorforgató, és undorító.

Egyébként akik szájon puszilják a gyereket, azok a pedofíliát sem veszik komolyan....szerintem. Lehet lepontozni, de akkoris így fogom gondolni.

2011. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is ocsmány dolog. Szerencsénk van, hogy velünk ezt anyám nem játsza és soha nem is jutott eszébe egyikünkkel se...
2011. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon hülye szokás szerintem.
2011. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
58%

"ti nem így adtatok és kaptatok puszit amikor kicsik voltatok??"

Nem. Épp nem rég jött szóba a téma, anyukám és köztem és szerinte sem megengedhető, azaz engem sem csókolt szájon kiskoromban.

2011. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
57%

Mi ebben az undorító,gyomorforgató,pedofil stb. stb. stb. ...?


A saját gyereke!Kicsi koráig oké,ha nagy úgyis szól,hogy már ne!A saját hugomnak adok puszit a szájára mert olyan szinte,mintha a sajátom lenne,mert részben kicsi korában nállam annyit volt mint nála,a sok kórházbajárás miatt.Nem undorító,sőt hiába idén tölti az 5-öt akkor is van mikor ő kér puszit mert hiányzik neki,hogy szeretgessem.Baromira nem vagyunk egy korosztály,szinte e lányom lehetne.

2011. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!