Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állhatnék bosszút a...

Hogyan állhatnék bosszút a férjemen?

Figyelt kérdés

Leültetett egy labirintusos játék elé, hogy úgysem tudok négy pályát végigvinni. Nagyon koncentrálva már a harmadiknál jártam, amikor hirtelen felvillant egy szörnyfej - hangos sikollyal, hangszóró természetesen gondosan felcsavarva maxra. Lábon kihordtam egy infarktust és összetörtem a kezemben tartott poharat. :) Őt azóta rázza a röhögés :)

Szeretnék revansot venni, van ötletetek? :))

Bármi jöhet, ami nem okoz maradandó károsodást, vaskos poénokra is vevő vagyok! ;)


2011. jan. 22. 21:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
100%
Hát ötletem az nincs, de Ti aztán nem vagytok semmik! Én már a sztoriktól szétröhögtem magam :D
2011. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
100%

ez jó :DDDDDDD

én is kaptam már hasonlót férjemtől :) az egy rövidfilm volt, és egyszer csak a legérdekesebb résznél felbukkant az üvöltő szörny....



én úgy vicceltem meg egyszer (bár ez veszélyes is lehet) karácsony előtt pár héttel vettem neki egy mobilt :) volt hozzá egy kártya, gondoltam karácsonyig le sms-ezem. írogattam a férjemnek mindenféle pikáns üziket, mmst.... ;) persze mindet bevallottam, meg is mutatta de nagyon dagadt a melle, hogy van egy titkos hódolója :D aztán karácsonyra megkapta a mobilt, benne az üzikkel :DDDD hát rendesen elfehéredett :D

2011. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 A kérdező kommentje:
21:52 - sajnos vonalas telefonon nincs, de ezek után gondolkozom rajta, hogy beköttetem :) Ez az ötlet tetszik, ha van valami hasonló, amihez találok itthon eszközt, ne kímélj! :)
2011. jan. 22. 21:54
 24/72 anonim ***** válasza:

nagyon aranyos hogy ilyenek vagytok egymással.

ezt én is el fogom játszani a barátommal, és remélem lesz revans:)

2011. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 A kérdező kommentje:
21:54 - sajnos már ellőve. Apám nyaggatott, hogy a céges flottás mellé szerezzek egy másik kártyát, mert berakna családi kedvezménybe, hogy ingyen hívhasson. Amikor megvettem, egy darabig én se szóltam és küldtem az üzeneteket, de a férjem rögtön hozta dühösen, hogy nem száll le róla valami spiné, ha hívja, nem veszi fel, a szám titkos, de lassan be fog telefonálni a szolgáltatónak, mert tele a memóriája már a hülye üzenetekkel. Becsületes a lelkem :) Utána én is elmondtam, hogy tudom, hogy le is szokott feküdni az üzenet küldőjével, ne vetítsen, mert bizonyítékom van rá - kellett néhány perc neki, amíg leesett, miről beszélek :)
2011. jan. 22. 21:59
 26/72 anonim ***** válasza:
89%

Nem irigylem a férjed...ha ötletet adnom nem is sikerült,meríteni igen:))

Igazi királynő,aki izgalmassá tudja tenni a házasságát nap mint nap!!!!

2011. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
76%

Ötletem nincs, de nagyon hálásan köszönöm, hogy megosztottad velünk! Engem is ráz a röhögés, vizuális típus vagyok :) Amit meg Te tettél, azon hangosan visítva röhögtem :)

Bárcsak nekem is lenne egy ilyen párom egyszer!

2011. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
:-)
2011. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
100%

21:54 vagyok :) megmutattam férjemnek a játékot :DDDD

komolyan majd bepisiltam :DDDDDD

köszönöm a linket

2011. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 A kérdező kommentje:

22:11 - hálád jeléül leírnád részletesen a férjed reakcióját? :)

Én csak a jeges rémületre emlékszem :)

2011. jan. 22. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!