Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állhatnék bosszút a...

Hogyan állhatnék bosszút a férjemen?

Figyelt kérdés

Leültetett egy labirintusos játék elé, hogy úgysem tudok négy pályát végigvinni. Nagyon koncentrálva már a harmadiknál jártam, amikor hirtelen felvillant egy szörnyfej - hangos sikollyal, hangszóró természetesen gondosan felcsavarva maxra. Lábon kihordtam egy infarktust és összetörtem a kezemben tartott poharat. :) Őt azóta rázza a röhögés :)

Szeretnék revansot venni, van ötletetek? :))

Bármi jöhet, ami nem okoz maradandó károsodást, vaskos poénokra is vevő vagyok! ;)


2011. jan. 22. 21:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:

[link]



Itt pedig a toll :)

2011. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:

Ja és ha a férjednek van bármiféle betegsége, szívbetegsége, ritmuszavar, bármi akkor ne, mert akkor nagyon rossz következménye is lehet.


[link]



Itt a bővebb linkje, feltétlenül olvasd el az ellenjavallatot, nehogy valami baja essen a férjednek :)

2011. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!