Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állhatnék bosszút a...

Hogyan állhatnék bosszút a férjemen?

Figyelt kérdés

Leültetett egy labirintusos játék elé, hogy úgysem tudok négy pályát végigvinni. Nagyon koncentrálva már a harmadiknál jártam, amikor hirtelen felvillant egy szörnyfej - hangos sikollyal, hangszóró természetesen gondosan felcsavarva maxra. Lábon kihordtam egy infarktust és összetörtem a kezemben tartott poharat. :) Őt azóta rázza a röhögés :)

Szeretnék revansot venni, van ötletetek? :))

Bármi jöhet, ami nem okoz maradandó károsodást, vaskos poénokra is vevő vagyok! ;)


2011. jan. 22. 21:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon komoly az amit csináltok.

:)

2011. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:

Szedj össze sörösdobozokat, vagy olyanokat, amik jól csörögnek zörgnek, kösd össze őket, és kötözd a kocsijára, de úgy, hogy ne lehessen észre venni, hogy azok ott vannak!

Ha korán megy munkába, és persze ha autóval jár, akkor rendesen szidni fogják a szomszédok!:))

A kávéjába, teájába cukor helyett tegyél sót.

Kend be a fogkeféjét, valami rohadt erős paprikával!

ha már elaludt nyomj fogkrémet a szájába

Esetleg a hideg-meleg vizes jelet a csapon próbáld meg kicserélni!

2011. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
Én a döglött egér videós linket kérem szépen!
2011. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:

Szia:D Kb. mi is ilyen elmebetegek vagyunk a párommal :D

mondjuk mi szavakkal is szívatjuk egymást. Természetesen ez nem jelenti azt, hogy nem tiszteljük egymást, és hogy ne maradna meg a méltóságunk. Sőt! Legalább őszinte vagyok vele, mikor hülyeséget kérdez, hülyeséget válaszolok. Egyébként a poénnak is van határa és szerintem ez még belefér. Én is megcsinálom a párommal amint találkozunk:D



Egyszer emlékszem egy videóra. annyi a tennivaló, mondjuk nem tudom mennyire károsítja meg az eszközt de...

Az a lényeg, hogy a hajszárítóba kell tölteni egy kicsi lisztet...mikor a párod bekapcsolja olyan lesz mintha az egész füstöt vetne, a hatás garantált:D


2o-L

2011. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 A kérdező kommentje:

Forgatókaros a csap, szerintem szakmai végzettség nélkül jobb, ha nem szedem szét :)


De a pirospaprikát és a dobozokat már szedem is össze! :))) Szerintem ha egyszerre csinálom meg, az autónál már nem fog gyanakodni - a fogkefe után :)

Amúgy hogy lehet nyom nélkül bepaprikázni? Ha piros por lesz rajta, biztos feltűnne neki...

2011. jan. 22. 22:21
 36/72 A kérdező kommentje:

Hajszárítós ötlet tetszik, de nem tudom, hogy nem okozna-e rövidzárlatot benne, azért megölni nem szeretném....


Egyszer a kád mellett álltam, amíg fürdött, épp eresztette magára a forró vizet a zuhanyrózsával. Beszólt valamit, én meg elfordítottam a csapot teljesen hidegre. Azt a férfisikolyt :) Utána én fürödtem, ő nem aprózta el, konyhában eresztett egy vödör hideg vizet, bebaktatott és rám borította... Vérkeringésünk azóta kitűnő...

2011. jan. 22. 22:23
 37/72 A kérdező kommentje:

22:19 - sajnos nem találtam meg, de ennek a sorozatnak a része volt, talán a 8. vagy 11. résznél (nem sorban néztem őket):

http://www.youtube.com/watch?v=ucgW4m8Qftg&feature=related


Arra emlékszem, hogy 3 és 4 perc között volt.

2011. jan. 22. 22:26
 38/72 anonim ***** válasza:

Majdnem szivrohamot kaptam, ettöl a hülye fejtől!

Még mindig remegek.

Már megértelek, hogy miért akarsz visszavágót!

A minimum ezek után!

2011. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
100%

"Hajszárítós ötlet tetszik, de nem tudom, hogy nem okozna-e rövidzárlatot benne, azért megölni nem szeretném...."


Nem okoz rövidzárlatot, láttam erről videót is...én arra értettem a gubancot, hogy nehogy a szerkezet károsodjon, vagyis a hajszárító...

2011. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
ha belegondolsz a liszt hogy csinálhatna rövidzárlatot? :D
2011. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!