Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állhatnék bosszút a...

Hogyan állhatnék bosszút a férjemen?

Figyelt kérdés

Leültetett egy labirintusos játék elé, hogy úgysem tudok négy pályát végigvinni. Nagyon koncentrálva már a harmadiknál jártam, amikor hirtelen felvillant egy szörnyfej - hangos sikollyal, hangszóró természetesen gondosan felcsavarva maxra. Lábon kihordtam egy infarktust és összetörtem a kezemben tartott poharat. :) Őt azóta rázza a röhögés :)

Szeretnék revansot venni, van ötletetek? :))

Bármi jöhet, ami nem okoz maradandó károsodást, vaskos poénokra is vevő vagyok! ;)


2011. jan. 22. 21:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a játékot én is kipróbáltam. Eldobtam a fülhallgatómat...

Remélem a kislányunk nem ébredt fel a kiabálásomra. :S :)

2011. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
76%

[link]


itt a videó ebben púdert használnak...szerintem elég a kevesebb mennyiség is, szegény csaj jol lesz1vta:D ez kicsit már durva:P

2011. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipróbáltam a játékot. Még most is remeg mindenem. Pedig nem vettem hangosra, mert alszanak a kicsik, de az a fej, meg az a hang. B*szus tuti nem fogok tudni elaludni ma. Remélem egy nagyon jó visszavágást találsz, mert ez után megérdemli, hogy a szőr is felálljon a hátán!
2011. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
a paprikás dolog már szemétkedés
2011. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
76%
Ha a paprika nem megy, akkor kend be fokhagymával:D Egyébként én is nagyon irigyellek.. nem nevezném laposnak a kapcsolatot:D
2011. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd asszonyom vett egy olcsó mobilt. Mindennap küldött egy sms-t a féjének az alábbi szöveggel:

Még 14 nap.

Még 13 nap stb.

A pasas már tiszta ideg volt a hülye üzenettől,és nem tudott rájönni,hogy kiküldi.Az utoilsó üzenet az volt: Hál Istennek,eltelt a két hét.

A férj azóta sem tudja,kitől jött az üzenet,és hetekig problémázott rajta.

2011. jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
100%

B@szus, csapd agyon az uradat! XD

Ilyenem nincs, de az én férjem a 40. szülinapjára dobozból kiugró kb. 100kg-os kislánytól kapott egy öltáncot. Kb. bepisilésig röhögtünk, nagyon belevaló csaj volt, derékig levetkőztette, tejszínhabot nyalogatott róla, mai napig röhögünk, persze millióm fénykép lett, a hálószobánk falára egyet kinagyíttattam. Azért, hogy örüljön.:D Hát nem levette. Filóztam, hogy beviszem az irodájába, de eddig nem mertem elmenni.

2011. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
100%

Szegény növérem sokkot kapott töle és 2 órát sírt:D


Szerintem, ha elég mélyen alszik a férjed, akkor van jó módszer, amit sosem felejt el:D

Rendelj egy felfújható gumiférfit, kb.4-5 ezer forint és csak egy sima csomag érkezik.

Amikor alszik, tedd be a helyedre, takard be.

Úgy a legjobb, ha háttal van a bábunak.

Felkapcsolod az éjjelilámpát és például egy felmosónyéllel elkezded bökdösni a seggét.

Szerintem, ha megfordul és meglátja, akkor reflexböl a plafonig ugrik:D

2011. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
76%

ma 22:11 vagyok

akkorát ugrott :DDD nagyon megijedt, a szíve is megállt :DDD nem is tudom, annyira röhögtem, hogy nem tudtam ráfigyelni :D utána csak azt hajtogatta, hogy nem is ment ki a pályáról... :DDDDD

2011. jan. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:

1. Este kicserélheted a cukrot sóval, reggel jó lesz a kávé...

2. Ha szereti a sört és üvegből issza, akkor a következő trükköt ajánlom. Fogj egy teli üveget, a kupakot tedd félre, az italt idd meg (nehogy már kárba vesszen). Vegyél bármilyen folyadékot (ecet, sós/citromos víz stb.) és töltsd az üvegbe. Tedd vissza a kupakot, egy kalapáccsal el tudod egyengetni. Ha nagyon profi akarsz lenni, akkor egy szódásszifonnal még szénsavat is csinálhatsz, úgy még élethűbb. Mikor megkóstolja ne legyél túl közel hozzá.

3. Parkolj el a kocsival, csak tudja meg időben, hogy te voltál, mert ha már kinn van a rendőr, akkor nem vicces...

4. A WC-re feszíts ki átlátszó fóliát, rögzítsd le celluxszal. Este biztosabb a siker. Csak arra vigyázz, hogy nehogy te szívd meg.

2011. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!