Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állhatnék bosszút a...

Hogyan állhatnék bosszút a férjemen?

Figyelt kérdés

Leültetett egy labirintusos játék elé, hogy úgysem tudok négy pályát végigvinni. Nagyon koncentrálva már a harmadiknál jártam, amikor hirtelen felvillant egy szörnyfej - hangos sikollyal, hangszóró természetesen gondosan felcsavarva maxra. Lábon kihordtam egy infarktust és összetörtem a kezemben tartott poharat. :) Őt azóta rázza a röhögés :)

Szeretnék revansot venni, van ötletetek? :))

Bármi jöhet, ami nem okoz maradandó károsodást, vaskos poénokra is vevő vagyok! ;)


2011. jan. 22. 21:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:

8.13 Neked külön egy puszi jár!

Mindenkinek köszi, imádom az ilyen embereket. (A táncoslányos feleség, aki alig várja, hogy a családtagjai végre egyenként megjelenjenek a nappaliban.) :D

Kedves Kérdező, Te meg időnként légyszi jelenj meg mesélni! Jókedvet hoztál, köszönjük!

2011. jan. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 A kérdező kommentje:

Mondjuk a férjemet nem kell félteni, mert ilyen helyzetekbe segítség nélkül is bele tudja sodorni magát.

Társasházban élünk, több szintes a teremgarázs, autólifttel. A felső szinten van a parkolója, viszont ott egy érzékelő méri az autó magasságát, ha egy centivel magasabb a megengedettnél, akkor leáll az egész lift.

Első körben bukóra nyitva hagyta a tetőablakot (kb 3-4 cm plusz), így leállt az egész. Néhány perc után jött rá, hogy mitől szorult be.


Másnak ez tanulság lenne... Ő egyszer javításra hazahozott egy fényhidas autót (plusz 15-20 cm...), majd beragadt a liftbe. Valahogy kiszállt, megpróbálta az emelőláncot kézzel(!!!) húzni. Közben telefonon kérte, hogy segítsek. Nem értettem, hogy mi a rákban tudnék segíteni, mert kívülről nem jutok be.

Azt a mai napig nem értem, hogy mire gondolt, egy lift+autó+saját súlyát (6-700 kg??) kézzel fogja mozgatni? Erre azóta se tudott kielégítő választ adni :)

Végül a vészhívón segítettek neki:

Nyomja meg a panelen levő, kb 5 cm átmérőjű piros gombot, ami alá szintén öles betűkkel ki van írva, hogy VÉSZNYITÓ.

Semmi baj, én a 15 perces élő kapcsolás közben végig szakadtam a röhögéstől :)))

2011. jan. 23. 12:31
 63/72 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


Hát ezek eszméletlenek... :D :D :D Már fáj.

Amúgy a fokhagymás fokefe jó,mert ha gondolod akkor van foghagymakrém és ha azzal mos fogat fogkrém helyet...hmmm..egy darabig elessz.

2011. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:

Ez állati, én is ilyen vagyok.

Bár minden házasság ilyen lenne, fele ennyi válás sem lenne.

Ez a medvés kész. A fólia nagyon jó ötlet.

Az erőspaprika a WC papírra is jó poén, csak az már kicsit szemétség :D

2011. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 A kérdező kommentje:

Egyszer tolmácsoltam és a rendezvényen sokat ittam (folyadékot), wc-re meg gondolni se volt időm a munka miatt. A csapat busszal ment vissza a kiindulási helyre, a préri közepén miattam kellett megállni. A megbízótól kértem papírzsepit, majd elrongyoltam a bozótosba.

Visszafelé már pingvin-járással jöttem, mert mentolos zsepit kaptam...

Ráadásul nem szándékosan, az volt a zsebében :)

2011. jan. 23. 16:00
 66/72 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDDD

Szegény :DDDDDDDD

2011. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
Jajj eszembe jutott, lehet kapni olyan tollat, ami megráz, ha lenyomod a gombját :D Öngyújtóból és rágóból is lehet kapni hasonlót, persze csak imitáció, nem igazi toll és nem igazi rágó. Kicserélhetnéd ilyenre a tollát, el fogja hajítani :D
2011. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 A kérdező kommentje:

Egyébként erőspaprika = családon belüli erőszak :)

Egyszer ütött csak meg, de az se volt szándékos, inkább ösztönös :) Húslevesbe rengeteg erős paprikát tettem, ebéd vége, már el is felejtettem, kicsit intimebb vizekre eveztünk... Akkorát ütött a homlokomra fájdalmában, hogy ettől ráharaptam a családi ékszerekre. Utána percekig duzzogva ültünk egy-egy sarokban, nekem a homlokom fájt, neki meg fognyomok maradtak a....

Azóta NAGYON figyel, hogy mikor ettem utoljára erős paprikát...

2011. jan. 23. 16:21
 69/72 A kérdező kommentje:
Valaki tudna fővárosi üzletet mondani, ahol ilyen rázós tollat tudok venni/rendelni? :)
2011. jan. 23. 16:21
 70/72 anonim ***** válasza:

[link]


Itt baromi jó poénos cuccok vannak :D A WC ülőke spriccelő is haláli:D

2011. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!