Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állhatnék bosszút a...

Hogyan állhatnék bosszút a férjemen?

Figyelt kérdés

Leültetett egy labirintusos játék elé, hogy úgysem tudok négy pályát végigvinni. Nagyon koncentrálva már a harmadiknál jártam, amikor hirtelen felvillant egy szörnyfej - hangos sikollyal, hangszóró természetesen gondosan felcsavarva maxra. Lábon kihordtam egy infarktust és összetörtem a kezemben tartott poharat. :) Őt azóta rázza a röhögés :)

Szeretnék revansot venni, van ötletetek? :))

Bármi jöhet, ami nem okoz maradandó károsodást, vaskos poénokra is vevő vagyok! ;)


2011. jan. 22. 21:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:

Fólia nagyon jó!!!! Ezt megcsinálom :) Az nem gond, hogy átlátszó műanyag (szögesdrót beleágyazva..) a wc deszka?

Ezt megcsinálom :)

Bááár, pisilésnél nem lesz feltűnő, ha felhajtja a deszkát?

2011. jan. 22. 23:33
 52/72 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jók vagytok :)))))


a plüssmedvés, táncos kislányos, meg utolsó sok ötlete, nagyon jók :))))))))))))))) a gumipasis is, mindegyik :))))

2011. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 A kérdező kommentje:

Kocsi elparkolás: (mélygarázsunk van, én meg rosszul mérem fel a távolságokat, drága poén lenne, csak ezért nem merem megcsinálni :))

De egyszer megcsináltam. Férjem előtt sorban randizgattam pasikkal, volt egy orosz fickó, valami fél-maffiózó lehetett, mert minden felszerelés megvolt, még a pisztolyát is mutogatta. Mondjuk szegény annyira gyagya volt, hgoy a további randikba azért egyeztem bele, mert folyamatosan röhögtem rajta. Pl. saját bevallása szerint páncélozott volt a kocsi. Kérdeztem mennyit eszik százon. 10 litert. Igeeeen? Páncélozott? Azok 40 liter körül esznek. Majd lehúztam az ablakot és mutattam, hogy ennek min. 3 centisnek kellene lennie, mert mi értelme a páncélozott kocsinak, ha nem golyóálló az üveg? Nem igazán tudta kimagyarázni magát :)

Megálltunk egy boltnál (2. randi), bement valamiért, kocsit járó motorral, kulccsal ott hagyta. Amint bement, átmásztam a kormányhoz és 30 méterrel arrébb álltam, világítást lekapcsoltam, gyújtás le és figyeltem a boltot.

Hááát, azt a pánikot, amikor kijött és sehol a BMW :DDDDD

Fél perc para után (visszaültem az anyósülsére) kikiabáltam, hogy miért nem jön már? Teljesen komoly pofával értetlenkedtem, hogy bizony itt parkolt le, én nem értem mi baja van. A legszebb, hogy elhitte :)))

2011. jan. 22. 23:39
 54/72 A kérdező kommentje:

Anonim verzióban bemásolnám édesanyám e-mailjét, alatta, amit én küldtem :))



---------- Forwarded message ----------

From: Anonimus Anyuka <anonimusanyuka@valami.com>

Date: 2011/1/22

Subject: Re: jó játék!

To: Anonimus <anonimus@valami.com>



Barom, állat, ökör, bunkó....a 3. emeletnél infarktust kaptam!!!!


2011/1/22 Anonimus <anonimus@valami.com>


[link]


A labirintusban kell végigvinni a pöttyöt a falak érintése nélkül. Az emberek többsége csak a 4. szintig jut el. Nagy képernyőre téve (az játék feletti sárga Play it in full screen mode - feliratra kattintva) könnyebb játszani. Nekem se ment a negyediknél tovább :(

2011. jan. 22. 23:45
 55/72 anonim ***** válasza:
jó fej család vagytok, mi is ilyenek vagyunk :)))))))))))
2011. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
Este csináld meg a fóliásat, ha éjszaka, ha reggel megy ki úgyis álmos lesz...
2011. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 A kérdező kommentje:

23:27 - mielőtt összeházasodtunk, (ő már volt házas egyszer) nekem szerveztek a csajok lánybúcsút - ő meg korábban mondogatta, hogy soha nem volt neki legénybúcsúja, de még másén se volt.

Na, itt az idő, szereztem egy táncoslányt (normál lány), beszéltem vele, lefixáltunk mindent. Egyik haver vállalta, hogy ő lesz a vendéglátó. Haverokat végighívtam, hogy hadititok, de szombaton legyenek ott, ha akkorra akarna valamit szervezni velük (közöltem, hogy a lánybúcsúm miatt ki van rakva aznapra a lakásból), mondják azt hogy nem érnek rá.

Közben a lányát is felhívtam (18 éves), hogy ha vele akarna az apja szervezni valamit, ő se érjen rá a fenti okok miatt. Lány kapott az ötleten, mondta, hogy segít inkább odacsalni az apját. Kitaláltuk, hogy a közös haver (házigazda) az én közvetítésemmel kölcsönad neki valamit, az apjának meg oda kell vinnie - így nem gyanús, hogy miért kell odamenni.


Férj a korábbi napokban folyamatosan lógatta az orrát, hogy ő csak a lányával lesz...semmi buli...lányával mégse ihat... kezdtem már sajnálni :)


Buli ideje eljött, nálam már gyűltek a csajok, ő még szöszölt az indulással. Mackóban indult volna, pánik, hogy mégse így menjen bulizni. Négyen kezdtük el ócsárolni, hogy ne égesse már a lányát, hogy így megy el érte, öltözzön fel normálisan. Puffogott, hogy nem mindegy az nekünk, a lányával lesz csak...de jó, átöltözik... Majd telefon a lányától, hogy "miben jössz??" Férjem feje már durrant "bmeg, már te is???". De még itt se sejtett semmit.


Odaértek, felmentek, haver ajtót nyit, férjemet kiinvitálta az erkélyre egy cigire (férj hót gyanútlan még mindig...) Mennek át a srác hálóján, az ágyban fekszik egy guminő, betakarva derékig. Férjem egyre idegesebb, hogy ott a lánya, ez a k.csög meg itt tartja a perverz dolgait... Még mindig nem sejtett semmit. Az erkélyen kint szorongtak a haverok, akkor esett le neki, hogy ők ugyan mit kereshetnének ott...


A másik poén az volt, hogy a hülyék közül egy se szólt neki, hogy én rendeltem a táncoslányt, ő meg végigfeszengte a műsort, hogy én vajon mit fogok szólni hozzá...


Hajnalban, saturészegen és nagyon boldogan jött haza :DD

Lányát és engem is "megdorgált", hogy sikerült úgy megszervezni az egészet, hogy a legeslegvégéig semmit se sejtett az egészből.


(Lánya az erkélyes üdvözlés után lelépett haza.)

2011. jan. 23. 00:02
 58/72 A kérdező kommentje:
Basszuuus, nincs itthon cellux.... grrr. Holnap reggel teszek egy kört a környéken, valami csak nyitva van, ha máshol nem, hát egy plázában. CBA-ban árulhatnak celluxot? Az nyitva lesz holnap.
2011. jan. 23. 00:03
 59/72 anonim ***** válasza:

Ti tényleg nagyon súlyosak vagytok :DDDDDDDDDDD

én meg még mindig a férjemen röhögök, nem tudtam aludni a fel-fel röhögésemtől, hát gondoltam megnézem a további ötleteket :D

ezt hiszem fiam maciját holnap átalakítom :DDDD


ez a legénybúcsú... :D


na megpróbálok nem röhögni :D

2011. jan. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
100%

Jó látni, hogy még vannak, akik ilyen lazán tudják venni a dolgokat! Csak így tovább! :)


Nem bírom ki, be kell szúrnom egy videót a labirintus játék egyik "áldozatáról":


http://www.youtube.com/watch?v=vEwmiBlXgwk

2011. jan. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!