Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan furcsa...

Tényleg vannak olyan furcsa és vicces családnevek mint pl. a ge*i? :D (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Keresztapám mondta, hogy az albérletben az alattuk lakónak a családneve ge*i volt, a tanárom mesélte, hogy a barátjának a családneve Szép volt és mindenkinek úgy mutatkozott be, hogy Szép vagyok :), ill osztálytársam mondta, hogy lakik a településükön egy olyan kislány, akinek a neve Fényes Napsugár. Ti tudtok ilyeneket?: D
2011. jan. 27. 14:09
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/127 anonim ***** válasza:
100%

Én a suliban a régi tablókon szoktam néha jókat nevetni, pl:

Petrezselyem János

Vágány Imre illetve Gőz Tamás ( vasutas osztály tablóján)

Major Anna

Róla Gábor

2011. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/127 anonim ***** válasza:
100%

Van egy oszt-társam: Bezzeg Eszter

A tanár mindig úgy cseszteti, hogyha valami jót mond akkor: Bezzeg, Bezzeg Eszter megtanulta!

2011. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/127 anonim ***** válasza:
96%
A mi sulink tablóján volt egy Zombik nevű ember, szépen ki is fehérítették a szemét valamivel, utána tényleg illett rá a név :D
2011. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/127 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek egy Szép vezetéknevű srácot, de ez még mindig jobb, mint pl. a Bugyi.

Néha a szülők hülyeségének köszönhetők a vicces nevek (unokahúgom ovistársát Fodor Mentának hívták).

2011. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/127 anonim ***** válasza:
100%
Én Tuskó Taszilót, Arany Pálmát, Csillag Virágot ismerek. Kifejezetten sajnálom őket.
2011. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/127 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik volt barátomnak Szolga a vezetékneve,hát én nem szeretném,hogy igy hivjanak. :D

Akkor ismerek Retkes -t az se túl jó :D

2011. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/127 anonim ***** válasza:
100%

Német név: Dr. Zahn Zahnartzt (magyarul: doktor fog, fogorvos)


Mészáros doktor: Hallottam egy ilyenről, és azt suttogták róla, hogy nomen ezt omen.

A másik Mészáros (németül Metz), akit ismerek, meg tök rendes doki.

Viszketet én is ismerek.


Cikis név lehet a Riba nők esetén. Kamaszkorban cikizhetik vele. Holott teljesen ártatlan, mert egyes szláv nyelvekben halat jelent.


Gécit én is ismerek félig-meddig, őt is szokták cikizni.


Egyes keleti országokban meg babonából adnak olyan nevet, hogy Sz*r, mert azt tartják, hogy az ilyen név távol tartja az ártón szellemeket.

2011. jan. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/127 anonim ***** válasza:
100%
A mi falunkban jó néhány Behány vezetéknevű ember él.
2011. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/127 anonim ***** válasza:
100%
Apukám mesélte, hogy volt egy Punczi nevű tanítványa egyszer :D Egyik ismerősömnek meg a volt osztálytársának a vezetékneve Retkes volt.
2011. jan. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/127 anonim ***** válasza:
100%
Én a felsoroltakon kívül még a következő vezetékneveket ismerem: Puki, Kurják, Czigány. Én például hamar meg tudom szokni az ilyen neveket és egy idő után fel sem tűnik, miket is beszélek :)
2011. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!