Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan furcsa...

Tényleg vannak olyan furcsa és vicces családnevek mint pl. a ge*i? :D (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Keresztapám mondta, hogy az albérletben az alattuk lakónak a családneve ge*i volt, a tanárom mesélte, hogy a barátjának a családneve Szép volt és mindenkinek úgy mutatkozott be, hogy Szép vagyok :), ill osztálytársam mondta, hogy lakik a településükön egy olyan kislány, akinek a neve Fényes Napsugár. Ti tudtok ilyeneket?: D
2011. jan. 27. 14:09
 71/127 anonim ***** válasza:
78%
Valaki egyszer olyant írt le, hogy Öntöző K. Anna. Bár ez már eléggé poénnak tűnik, de az eddigiek után simán előfordulhat.
2013. jún. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/127 anonim ***** válasza:
100%
Náczi Andrást ismerek.
2013. aug. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/127 anonim ***** válasza:
100%
Recskáról tudok, mint vezetéknév.
2013. aug. 24. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/127 anonim válasza:
100%

É. Ilyen nevekről hallottam ismerősöktől:

Cserepes Virág

Bazsa Rózsa

Volt egy osztálytársam a neve Máté Péter:)

2013. aug. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/127 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam Farkasné Piroskával. (Egy boltban, ki volt írva a neve a névtáblájára.)
2013. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/127 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek Szép és Mészáros nevű embereket. Az egyik ismerősöm mondta hogy az osztálytársát Rékasi Rékának hívják.
2014. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/127 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen eleve érdekes vezetéknevekről eddig csak hallottam, közvetlen környezetemben nem volt ilyen. De akikkel én találkoztam:

-Kádár János... lánya Kádár Kata

-Háry János (ha már Háry szegény gyerek, muszáj a Jánost?)

-Szundi Szabolcs

-Végh Béla


plusz akikről hallottam, és nagyon megmaradtak bennem:

-Hullán Lehel patológus

-Dr. Cukor József gyermekfogorvos

(plusz: Kiki, azaz Patkó Béla, és a rádiós Rákóczi Feri meg mesélte vhol, hogy amikor bemutatkozik, sokan azt hiszik, viccel meg gúnyolódik)

2014. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/127 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg sebészeten Dr. Hentes és Dr. Mészáros

(de azt hiszem, volt Dr. Gondos is azért, ellenpontnak :D)

2014. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/127 anonim ***** válasza:
100%
Képes Ajándék, Megmondja Imre :)
2014. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/127 anonim ***** válasza:
100%
A sulink egyik tablóján van egy Sorok Sári, anyukám egyik régi barátját Szájbélinek hívták, és a barátnőm egyik tanárát Viszketnek hívják. :D
2014. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!