Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan furcsa...

Tényleg vannak olyan furcsa és vicces családnevek mint pl. a ge*i? :D (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Keresztapám mondta, hogy az albérletben az alattuk lakónak a családneve ge*i volt, a tanárom mesélte, hogy a barátjának a családneve Szép volt és mindenkinek úgy mutatkozott be, hogy Szép vagyok :), ill osztálytársam mondta, hogy lakik a településükön egy olyan kislány, akinek a neve Fényes Napsugár. Ti tudtok ilyeneket?: D
2011. jan. 27. 14:09
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/127 anonim ***** válasza:

Megmondja család, egyszerű keresztnevekkel, de volt a suliban Mona Liza is, szegény egyszer egy edzésen rosszul lett, és berohantak vele az ügyeletre. Mivel nem volt nála semmilyen irat, így a társak mondták a dokinőnek a nevét, aki nem hitte el!! A kicsit később odaérő tanárnak hittek csak.

Aztán van egy Puki vezetéknevű ismerős is, aki felvette a felesége nevét, ennek ellenére mégis mindenki úgy emlegeti, hogy "Puki". Egyébként tök természetes, fel sem tűnik.

2015. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/127 anonim ***** válasza:
Itt olvastam a gyakorin, egy hasonlo kerdesre a valasz: Kurjakne Szerencses Gizella :)
2015. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/127 anonim ***** válasza:
Én Sötét Barnáról hallottam. Kisvárosunkban élt.
2015. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/127 anonim ***** válasza:
53%

Nekem régi osztálytársnőimnek voltak furcsa neveik..

Mondjuk, Cserepes Virág, Major Anna, Karácsonyi Ajándék.

Én nem értem az ilyen szülőket, miért nem tudtak más keresztnevet adni a lányaiknak, szerencsétleneket annyit gúnyolták a nevük miatt..

Igen, az Ajándék egy női név, mielőtt valaki megkérdezi.

2015. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/127 anonim válasza:
bu.i máriát ismerek :D
2016. okt. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/127 anonim válasza:
100%
Nálunk a kerületben van egy Dr. Gomba nevű BŐRGYÓGYÁSZ orvos. Hát, úgy látszik nevében a szakmája. Illetve Ismerek olyan vezetéknevűt, hogy: "Náczi" ..Én tuti megváltoztatnám. Ami annyira nem ciki, csak inkább meglepett, hogy itthon is vannak Bieber-ek :D Mint Justin, ugye.
2022. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/127 anonim ***** válasza:
:)
2022. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!