Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is rosszul esne ez,...

Másnak is rosszul esne ez, vagy csak én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés

Páromnak, akivel 2 éve együtt vagyok, ma volt a diplomaosztója. Utána nagy banzáj náluk, ünneplés. Engem nem hívott egyikre sem.


Nem mondta, hogy nem jöhetsz, mert ez és ez van, csak nem hívott.

Pedig mikor még vizsgázott, meg minden, akkor úgy volt, hogy megyek, beszéltünk erről. Ez pár hónapja volt, most az utóbbi egy hétben kérdezgettem, hogy mi lesz, de csak annyit mondott, hogy nagy készülődésben van, stb. Tegnap este beszéltünk, mondta, hogy ott lesznek a legjobb barátai, mindenki, készülnie kell, nem nagyon lesz elérhető ma.


(Azt tudni kell, hogy ő most fejezte be a jogot, és minden más szakot lenéz, az enyémet is. És én néha "csendre szoktam inteni", mikor nagyon nagy arca van, hogy ne nézzen le semmilyen szakot, meg hogy nem a jogászok az istenek. Lehet, ez miatt?)


Ez most nekem kicsit rosszul esik? Vajon én vagyok túl hisztis? Ti mit gondoltok? Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett.


2011. jan. 29. 20:20
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy kocsog a barátod! Csapj az asztalra, hajrá;)
2011. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben elgondolkodnek azon, hogy mi es ki fontos ennek az egyennek. Mert, hogy te, a velemenyed es az eleted neki nem fontos, ez biztos. 2 eve van veled es minden baratja ott volt a nagy esemenyen, teged meg nem hivott illetve leszol, mert nem vagy jogasz...ilyennel te komolyan hosszutavon gondolkodsz? Mindenkinek meg van a maga helye a vilagban. Mi lenne, ha mindenki jogasz lenne? Szerintem ez nem hiszti...mar alapbol az gaz, hogy mindenkit leszol, aki nem jogasz. Kicsit sokat kepzel magarol. Nem ferj es apa-alapanyag, az biztos.
2011. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%
hát, én nem vagyok még 2 éve a párommal, de az öccse meghívott a szalagavatóra... szerintem gondolkodj el ezen a kapcsolaton... én orvosnak tanulok, mégsincs ekkora képem a semmire. mellesleg manapság jogász túlképzés van...
2011. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 BlackSword ***** válasza:
82%
Lehet itt a gond... Mármint hogy célozgattál rá... Tudod ha egy pasitól akarsz valamit, azt mond amit akarsz... Ne célozgass, lehet nem érti... Lehet teljesen magától érthetődőnek veszi, hogy elmész...
2011. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Szegény, még én is csalódott pofát vágok, pedig nem az én életem. Hogy tehet ilyet? Még rá is kérdezel, és még dicsekedik, és nem hív??? Az én párom nemhogy ott volt, hanem még videózta is, aztán igaz, nem volt buli, de végig ott volt velem, másképp nem is lehetett volna. Én az övén nem voltam- mert nem ment egyetemre. A középsulis ballagásán viszont én voltam az osztály fotósa ;)

Szerintem nagy bunkóság volt a részéről.

2011. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném, hogy talán szégyell a barátai, a szülei előtt? Egyáltalán bemutatott már a barátainak, vagy a szüleinek?
2011. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
91%
Addig gondolkodj el ezen a "kapcsolaton" amíg nem késő !!!!!
2011. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok van. Igazából ez a jogászos problémakör akkor kezdett el jelentkezni, mikor befejezte az egyetemet, vagyis kb. 2 hónapja. Addig teljesen normális volt, kedves, aranyos, minden, ezért azt gondoltam, hogy átmeneti nála ez a dolog. De nem nagyon akar elmúlni, sőt...


Megértem, hogy örül magának, mert csak többszöri nekifutásra sikerült neki, pedig már 30-on túl van. De kezd sok lenni.:(

2011. jan. 29. 20:50
 19/46 A kérdező kommentje:

Nem vette magától értetődőnek, és azért nem kérdeztem rá konkrétabban, nehogy azt gondolja, hogy meg KELL hívnia.


Szülei, barátai ismernek, sőt kedvelnek is, jóban vagyok velük.


Köszönöm, hogy válaszoltatok, mindenki kapott egy zöld kezet.

2011. jan. 29. 20:52
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

"Megértem, hogy örül magának, mert csak többszöri nekifutásra sikerült neki, pedig már 30-on túl van."


Ez gáz. Akkor pláne vissza kéne vennie az arcából.

2011. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!