Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is rosszul esne ez,...

Másnak is rosszul esne ez, vagy csak én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés

Páromnak, akivel 2 éve együtt vagyok, ma volt a diplomaosztója. Utána nagy banzáj náluk, ünneplés. Engem nem hívott egyikre sem.


Nem mondta, hogy nem jöhetsz, mert ez és ez van, csak nem hívott.

Pedig mikor még vizsgázott, meg minden, akkor úgy volt, hogy megyek, beszéltünk erről. Ez pár hónapja volt, most az utóbbi egy hétben kérdezgettem, hogy mi lesz, de csak annyit mondott, hogy nagy készülődésben van, stb. Tegnap este beszéltünk, mondta, hogy ott lesznek a legjobb barátai, mindenki, készülnie kell, nem nagyon lesz elérhető ma.


(Azt tudni kell, hogy ő most fejezte be a jogot, és minden más szakot lenéz, az enyémet is. És én néha "csendre szoktam inteni", mikor nagyon nagy arca van, hogy ne nézzen le semmilyen szakot, meg hogy nem a jogászok az istenek. Lehet, ez miatt?)


Ez most nekem kicsit rosszul esik? Vajon én vagyok túl hisztis? Ti mit gondoltok? Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett.


2011. jan. 29. 20:20
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Ja és muhahaha!! Szánalmas pasi. Bocs.
2011. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Semmi gond. :D
2011. jan. 29. 20:56
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha kedvelnek a szülei, és a barátai, nekik nem fog feltünni, hogy nem vagy ott? Mit fog válaszolni erre a kérdésre a pasid? Jó lenne tudni.
2011. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
ez a pasi nem szeret . szerintem keress egy rendes srácot.
2011. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
De, fel fog szerintem, erre én is gondoltam. Ha találkozom vele, szerintem rá fogok kérdezni, mert úgysem bírom majd ki, hogy ne. :P
2011. jan. 29. 21:00
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez harmincon tul meg sokkal inkabb gaz, de tegyuk fel, hogy feltetelezi, hogy ugyis elmesz. Erdekes, a baratairol tudod, hogy ott lesznek, tehat a diplomaoszto szoba kerult koztetek. Teged kulon nem hivott meg. Pedig szerintem illik a masiktol legalabb csak annyit kerdezni, hogy "eljonnel?" vagy "hanykor jossz?"...ez azert eleg alap dolog lenne.
2011. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
94%

Hát nem tudom, de nekem egyértelmű lett volna a helyedben hogy ott a helyem. 2 év után, pláne hogy régebben beszéltetek is az alkalomról, természetes hogy mész. Megkérdezed előtte nap hogy hányra is kell menni? 100000%-ig biztos vagyok benne hogy mondta volna az időpontot, és kész, mivel teljesen természetes hogy akivel két éve együtt vagy, azt NEM kell formálisan meghívni, hiszen evidens hogy meg van hívva akkor is ha nem mondják külön.


Erről az jut eszembe amikor férjemmel eldöntöttük hogy összeházasodunk, sógorom meg hót sértődötten mondta előtte pár hónappal hogy ő nem lett még meghívva, el voltam képedve és megkérdeztem hogy ne haragudj, de nekem nem evidens hogy ott a helyed? (a meghívók még nem készültek el, de enélkül is tudnia kellett volna)



Lehet hogy a párod meg baromira meglepődött hogy miért is nem voltál vajon ma ott....

2011. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy túlérzékeny. Illett volna meghívnia, főleg, ha a haverjai már ott lesznek. Vagy egyszerűen bunkó veled, vagy azt sem tudja, hogy illik meghívni az embereket, nem mki fog odarohanni őt ünnepelni meghívó nélkül. Szval egyáltalán nem fura, hogy rosszul érint ez az egész-főleg hogy azt sem tudod, miért... mert amit abból leírtál, még az is lehet, hogy szégyell téged (a szakod miatt esetleg). Én a helyedben nem mennék el, aztán utána rákérdeznék, hogy ezt mégis hogy gondolta és miért (még arra sem tud hivatkozni, hogy szűk családi buli).
2011. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
* ne haragudj, de neked nem evidens hogy ott a helyed?
2011. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Bocs, nem láttam, hogy már meg volt tartva. Mindenesetre kérdezz rá, és mondd el, hogy ez neveletlenség volt tőle és hogy fáj. És asszem a helyedben elgondolkoznék, hogy megéri-e ez a kapcsolat. Mert nem hiszem, hogy akármilyen elfogadható indokot fel tudna erre a viselkedésre hozni...
2011. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!