Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is rosszul esne ez,...

Másnak is rosszul esne ez, vagy csak én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés

Páromnak, akivel 2 éve együtt vagyok, ma volt a diplomaosztója. Utána nagy banzáj náluk, ünneplés. Engem nem hívott egyikre sem.


Nem mondta, hogy nem jöhetsz, mert ez és ez van, csak nem hívott.

Pedig mikor még vizsgázott, meg minden, akkor úgy volt, hogy megyek, beszéltünk erről. Ez pár hónapja volt, most az utóbbi egy hétben kérdezgettem, hogy mi lesz, de csak annyit mondott, hogy nagy készülődésben van, stb. Tegnap este beszéltünk, mondta, hogy ott lesznek a legjobb barátai, mindenki, készülnie kell, nem nagyon lesz elérhető ma.


(Azt tudni kell, hogy ő most fejezte be a jogot, és minden más szakot lenéz, az enyémet is. És én néha "csendre szoktam inteni", mikor nagyon nagy arca van, hogy ne nézzen le semmilyen szakot, meg hogy nem a jogászok az istenek. Lehet, ez miatt?)


Ez most nekem kicsit rosszul esik? Vajon én vagyok túl hisztis? Ti mit gondoltok? Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett.


2011. jan. 29. 20:20
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
95%
Azzal a diplomával a s*ggét is kitörölheti...
2011. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, ha nem megy a dolog, akkor tedd ki a szűrét, fel is le is út. Majd talán akkor észbe kap. Ismeretlenül is jobbat érdemelsz.
2011. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

de nem értem hogy mire vártál? meghivóra?


párom sem hivott engem az övére,egyszerűen tudtam magamtól is,hogy 9re kell mennie,előbb mentem vmivel,adtam puszit neki,foglaltam helyet az anyjáéknak,utána meg mentünk a szüleihez kicsit banzájkodni,eszembe nem jutott,hogy "nem hivott meg,micsináljak"...

evidens volt,hogy megyek velük...


ahogy ő se kérdezte,hogy jöhet-e az enyémre...

2011. jan. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

Igen, értelek, csakhogy - ahogy már írtam is - az ő viselkedéséből lehetett érezni, hogy nem szeretné, ha mennék.


Beszéltem vele egyébként erről, azért nem akarta, hogy menjek, mert szerinte én nem értem meg, hogy ez mennyit jelent neki, nem dícsérem, és a barátai jobban megértik. Azt akarta, hogy ez a nap csakis az ő sikeréről szóljon, és én csak elrontottam volna, mert nem ájulok el attól, ha valaki jogász.


Ezek után megmondtam neki, hogy akkor keressen magának jogász barátnőt.

Nem tudom, hogy viselkedett a diplomaosztón, de több barátja is rászólt, hogy kicsit elszállt vele a ló, így lehet elgondolkozott a dolgokon. Ma egész nap sírt a telefonba, meg hívogatott, ígérgette, hogy megváltozik. Mivel én sem vagyok tökéletes, megbeszéltük, hogy kap még egy esélyt, de ez lesz a legutolsó, mert ezt a viselkedést nem vagyok hajlandó eltűrni többet. Kíváncsi leszek...


Mindenkinek köszönöm, hogy "meghallgattátok" a bajaimat, és válaszoltatok. :)

2011. jan. 31. 15:52
 45/46 anonim ***** válasza:

"Ma egész nap sírt a telefonba, meg hívogatott, ígérgette, hogy megváltozik. "


Anyam, ez meg szanalmasabb, mint amiket eddig leirtal...30+ pasikent ultragaz. En a helyedben nagyon nagyon elgondolkodnek ezen a kapcsolaton. Aki meg ilyen, nagyon keves esellyel fog megvaltozni foleg ennyi evesen...

2011. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Hát, ha nem változik, akkor repül. :)
2011. jan. 31. 17:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!