Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is rosszul esne ez,...

Másnak is rosszul esne ez, vagy csak én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés

Páromnak, akivel 2 éve együtt vagyok, ma volt a diplomaosztója. Utána nagy banzáj náluk, ünneplés. Engem nem hívott egyikre sem.


Nem mondta, hogy nem jöhetsz, mert ez és ez van, csak nem hívott.

Pedig mikor még vizsgázott, meg minden, akkor úgy volt, hogy megyek, beszéltünk erről. Ez pár hónapja volt, most az utóbbi egy hétben kérdezgettem, hogy mi lesz, de csak annyit mondott, hogy nagy készülődésben van, stb. Tegnap este beszéltünk, mondta, hogy ott lesznek a legjobb barátai, mindenki, készülnie kell, nem nagyon lesz elérhető ma.


(Azt tudni kell, hogy ő most fejezte be a jogot, és minden más szakot lenéz, az enyémet is. És én néha "csendre szoktam inteni", mikor nagyon nagy arca van, hogy ne nézzen le semmilyen szakot, meg hogy nem a jogászok az istenek. Lehet, ez miatt?)


Ez most nekem kicsit rosszul esik? Vajon én vagyok túl hisztis? Ti mit gondoltok? Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett.


2011. jan. 29. 20:20
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
79%

"Pedig mikor még vizsgázott, meg minden, akkor úgy volt, hogy megyek, beszéltünk erről."


Nem értelek......akkor miért akartál még egy meghívást, ha már egyszer MEGBESZÉLTÉTEK hogy mész? Neked nem volt egyértelmű, hogy ott a helyed? Furcsa hogy ez senkinek nem tűnt fel, mindenki csak a pasit szidja.....holott nekem egyértelmű hogy ő is annak vette hogy mész.


Csak azt nem tudom miért nem hívott még fel, hogy ugyan hol a f*nében jártál ma?

2011. jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

Persze, rá fogok kérdezni. Sajnos nem volt evidens neki, hogy megyek, éreztem a szavaiból, meg a viselkedéséből, hogy nem gondolt arra, hogy én is menjek.

Mondta is, hogy ő ezen a napon nem lesz nagyon elérhető, bekapcsolva hagyja a telefonját, hívhatom, ha akarom, de ő nem nagyon fog ráérni. Tehát tudtam, hogy nem akar hívni, rákényszeríteni meg nem akartam volna magam, mert csak rosszul éreztük volna magunkat. Diplomaosztó előtt meg már nem is akartam nagyon felhozni a témát, gondoltam, majd ha talizunk, megkérdezem, mert telón összevesztünk volna csak.


De kíváncsi voltam, vajon én reagáltam-e túl a dolgot, hajlamos vagyok rá, ezért köszönöm, hogy írtatok. :)

2011. jan. 29. 21:12
 33/46 A kérdező kommentje:
Igen, pár hónapja még úgy volt, hogy megyek, de megváltoztatta a véleményét.
2011. jan. 29. 21:13
 34/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pasi azt akarta volna, hogy ott legyen, vagy számított volna rá, akkor nem úgy rázza le a telefonban, hogy készülődés van, és azon a napon nem lesz elérhető. Nyilván nem csak úgy általánosságban mondta, hanem neki..


Beképzelt bunkó a barátod. Legalábbis ez a húzása most abszolút az volt.. Egyébként vannak jogász ismerőseim, és egyik sem jobb a műszakis, infós, természettudós, orvosis barátaimnál - személy szerint én többre tartom pl ezeket a szakokat. Lehet, úgy gondolta, kilógnál a sorból a jogász barátai között? Esetleg égő, hogy neked csak emilyen-amolyan diplomád van? Szerintem mindenképpen ott kellett volna lenned, és nem úgy, hogy meghívatod magad. Inkább neki kellett volna eléd állni, és szólni, hogy figyu, 8-kor jönnek a barátaim, te jöhetnél előbb, hogy együtt fogadjuk őket.. 2 év 20-30 éves korban már olyan kapcsolatnak számít, amikor az ember a párjával éli meg ezeket az eseményeket!

2011. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaa, akkor értem, ezt nem írtad korábban!

Hát nem tudom. én tuti rákérdeztem volna, nem bírtam volna ki.

Nem tudom hogy erre lehet-e bármi jogos indoka, szerintem nem. Én is kiakadtam volna ha ez a helyzet, bocsi :)

2011. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszéltél vele, áruld el nekünk is, hogy mi volt ez... :)
2011. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy szégyell, végülis nekem sincs olyan rossz diplomám, sőt tetszik is neki a szakom, és a barátai között van olyan is, akinek csak érettségije van. Szóval ezt nem értem...


Na mindegy, megbeszélem vele majd. És megírom, hogy mi lett.:)


Jó éjt!

2011. jan. 29. 21:25
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
ha a barátod azt gondolta volna h mész, akkor felhozta volna a témát. a diplomaosztón ott voltál? meg se kérdezte h miért mész haza? Meg eleve honnan kéne tudnod h hova, hányra menjél ha nem hív meg? nem díszleveles meghívó kell, de szólhatna. nagyon bunkó
2011. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
89%
Talán természetesebbnek vette, hogy ott a helyed, mint hogy külön megemlítse.
2011. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
77%

Nemazért az egyhúszért de mi az hogy nem hív el?

Nem érsz neki semmit.Ha komolyan gondolta volna a kapcsolatotokat,akkor hívott volna hogy hol vagy hol késel?

Ez nem kapcsolat,hogyha a barátokat-haverokat is elöbre tartja.A szüleinek meg csak vastaps,nekik se tűnt fel,hogy hiányzol onnan?A pici 30 éven túli fiúcska meg egy igazi görény!

2011. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!