Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 7 év után se haladt az...

Ha 7 év után se haladt az egész sehova lesz abból még valami?

Figyelt kérdés
már 26 évesek vagyunk és még az összeköltözésig sem jutottunk el. Mindig van valami kifogás, az albérlet drága (errefelé azért nem annyi mint mondjuk Pesten), hozzánk nem költözik, magukhoz nem hívott, sajátot nem veszünk mert nincs pénz, amit vehetnénk, az panel neki az nem jó, volt egy olcsó kertes, az sem jó, mert közel van a főúthoz, a végén már az sem volt jó, hogy az egyik rokonom üres házába beköltözzünk, csak a számlákat kellett volna fizetni, mert más házába nem költözik. Ilyen tényleg van, vagy ezek csak kifogások és nem akar össze költözni?
2011. febr. 3. 13:52
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

ócska kifogások...


heti szinten mennyit vagytok együtt?

2011. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat nem halad sehova. Keress valaki mast.
2011. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha te így érzed, és valószínű, hogy 7 év után már eléggé beleláthatsz a lelkébe, akkor valószínűleg így van.

Én ilyen esetben rögtön arra gondolnék, a 7 év elég volt ahhoz, hogy elmúljon a tűz, és most már megelégszik a megszokottal.. Ameddig nem jön valaki, aki ismét lángra tudja gyújtani. Addig is esze ágában sincs elköteleződni.

Azért ne felejtsük el, hogy még mindig csak 26 évesek vagytok. 19 évesen jöttetek össze, jóformán együtt töltöttétek a fiatalságotokat. Lehet, hogy ő még nem áll készen arra, hogy ez végleges állapot legyen..

Választás elé állíthatod, hogy vagy a bútorozás, vagy a szakítás, de szerintem nincs sok értelme. Lehet, hogy akkor lépni fog, de nem önszántából, és később ugyanolyan hévvel vissza is táncolhat akár..

Szerintem itt az ő érzéseivel lehet gond, azon pedig nem hiszem, hogy tudnál változtatni.

2011. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is, ha igazán szeretne alig várná, hogy összeköltözhessetek.
2011. febr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy ezt kell mondanom, de szerintem csak a kifogásokat keresi.Annyi lehetősége lehetett volna,az hogy a rokon házában csak a csekkeket kellett volna fizetni, tényleg nagyon kedvező, ennél olcsóbban már nem úszhatja meg.Gondolom ő otthon él a szüleivel, nem hiszem, hogy nincs kedve már elmenni onnan, nem érzi, hogy a saját életét kellene élnie, önállósulni.Mitől félhet?Hiszen 7 éve együtt vagytok, ismer, nem lenne zsákbamacska egy összeköltözés.Beszélj vele.
2011. febr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi egy link, lusta alak, nem akar tőled semmit, csak a szülei nyakán élni, mint egy óvodás, és téged meg dug.


Dobd, és keress, nézz szét másik pasi után, mert ebből nem lesz már semmi, már előbb dobni kellett volna!

2011. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Ezek sajnos csak kifogások.

A legjobb út az egyenes. Kérdezz rá nála,hogy most akkor mi van?

26 évesen nem késő még normális pasit találni.

2011. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Ezek ócska kifogások, csak kényelmesebb melletted várnia az igazit (addig meg ingyenszex van...)
2011. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Szinte mindennap együtt vagyunk, de nem csinálunk semmit. Ha menni kell valahova, akkor ha pénzbe kerül inkább nem akar menni, vagy kínosan ügyel, hogy minden költség (még benzin is) felét én álljam. Néha úgy vagyok vele, hogy ennek az egésznek semmi értelme, máskor meg úgy reménykedek benne, hogy jobb lesz.


Egyszer már kidobtam, de visszakönyörögte magát, hogy majd minden más lesz. Másabb is volt egy ideig, de utána megint jöttek a kifogások.

2011. febr. 3. 14:06
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyorsan felejtsd el!!!
2011. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!