Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 7 év után se haladt az...

Ha 7 év után se haladt az egész sehova lesz abból még valami?

Figyelt kérdés
már 26 évesek vagyunk és még az összeköltözésig sem jutottunk el. Mindig van valami kifogás, az albérlet drága (errefelé azért nem annyi mint mondjuk Pesten), hozzánk nem költözik, magukhoz nem hívott, sajátot nem veszünk mert nincs pénz, amit vehetnénk, az panel neki az nem jó, volt egy olcsó kertes, az sem jó, mert közel van a főúthoz, a végén már az sem volt jó, hogy az egyik rokonom üres házába beköltözzünk, csak a számlákat kellett volna fizetni, mert más házába nem költözik. Ilyen tényleg van, vagy ezek csak kifogások és nem akar össze költözni?
2011. febr. 3. 13:52
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy döntöttem azt mondom, hogy nem lesz semmi se költözéssel sem anélkül. Igazatok van, egy esélyt már eljátszott. Egyik barátnőm azt mondta, hogy ha még úgy sem ment, hogy nem is laktunk együtt, mit várok. Végül is valószínűleg csak nyűglődnénk tovább. Már kezdtem összeszedni magam, ha most megint pazarolok rá időt, utána megint csak az van, hogy ki kell heverjem és azért már csak 26éves vagyok...
2011. márc. 5. 19:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!