Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 7 év után se haladt az...

Ha 7 év után se haladt az egész sehova lesz abból még valami?

Figyelt kérdés
már 26 évesek vagyunk és még az összeköltözésig sem jutottunk el. Mindig van valami kifogás, az albérlet drága (errefelé azért nem annyi mint mondjuk Pesten), hozzánk nem költözik, magukhoz nem hívott, sajátot nem veszünk mert nincs pénz, amit vehetnénk, az panel neki az nem jó, volt egy olcsó kertes, az sem jó, mert közel van a főúthoz, a végén már az sem volt jó, hogy az egyik rokonom üres házába beköltözzünk, csak a számlákat kellett volna fizetni, mert más házába nem költözik. Ilyen tényleg van, vagy ezek csak kifogások és nem akar össze költözni?
2011. febr. 3. 13:52
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, amíg lehet! Ez a kapcsolat úgy rossz, ahogy van, a pasi nem akarja magát elkötelezni, és még smucig is.
2011. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal, dobd ki a srácot!

Gondolj csak bele, ha mégis vele maradnál, esetleg valahogy rávennéd, hogy legyen család, gyerek. Amíg te otthon lennél a kicsi(k)vel 1-2 évet, addig hogy oldanátok meg a fele-fele arányt? És ugye nem gondolod, hogy ha valaki 26 éves koráig így csinálta, így látta jónak, akkor majd változni fog? Az emberek smucigságban nem változnak!

Nagyon sürgősen dobd, és keress egy normálisat! Csak legyél erős, mert tutira megint könyörögni fog, jajjjj, ne. De ne engedd vissza!


Sok sikert! :)

2011. febr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

A rózsaszín függöny bizonyára elég sokáig lebegett a szemed előtt, de egy ilyen pasi mellett - aki nem fejezi ki magát konkrétan, tehát találgatnod kell a gondolatait - nem olyan egyszerű rájönni, mire is számíthatsz a jövőben..

Szóval ne keseredj el, hogy ilyen sokáig hitegetett, inkább fogd fel úgy, életre szóló tapasztalatra tettél szert arról, miről lehet felismerni azt a férfi-típust, akivel nem akarsz többet viszonyba keveredni:)

2011. febr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Ezek kifogások. Neki az kényelmes, ahogy most éltek, ha saját lakásban lakna, felelősség nehezedne a vállára. Az én volt férjem volt ilyen. Először azon voltunk, hogy veszünk telket, semelyik nem volt jó. Aztán Pestre nem akart költözni, nagymamája üres házába nem akart költözni, semmit sem akart. A vége nálunk válás lett. Ülj le vele beszélni, mondd meg, hogy Te úgy érzed, csak kifogásokat keres, ha nem veled képzeli el az életét, akkor jobb mielőbb tisztázni, nem éveket várni. Mondd el, hogy ez neked így nem jó.
2011. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha minél hamarabb ott hagyod, mert egyszer úgyis ez lesz a vége. A volt kapcsolatomban én voltam a másik véglet. Ő mindig mondogatta, hogy megtalálta bennem az igazit, és egyszer meg akarja kérni a kezem, mit szólnék hozzá. Én meg olyan kifogásokat mondtam, hogy amíg be nem fejezem az egyetemet erről nem lehet szó, minek ezt elsietni, először együtt kell élni évekig (ezt azért mondtam, mert akkor szóba se jöhetett). De közben meg vártam, hogy jöjjön az igazi. De nem jött, úgyhogy inkább ott hagytam. Azóta sincs senki de még egyedül is jobb mint vele.
2011. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

14:32 vagyok.

csak annyit fűznék hozzá, hogy le lehet ülni megbeszélni a dolgot, de őszintén szólva szerintem már csak a szakítást közöld vele, mert ha elmondod neki a bajod, és hogy ha nem változtat szakítasz, akkor pár hétig, esetleg hónapig megint más lesz, de mivel ő alapjában véve ilyen, így soha nem lesz végleges a változás.

7 év alatt szerintem kellően kiismerted, olyan, amilyennek leírtad. Feleslegesek a további próbálkozások. Időt és energiát spórolsz magadnak, ha nem próbálod meggyőzni és megváltoztatni, hanem lépsz! Hidd el, nem fog változni! De ezt is tapasztalhattad már, hiszen 1x már eljátszotta a "megváltozok" kártyát, és ideig-óráig tartott...


Menekülj!

2011. febr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
A párommal már 6 és fél éve együtt vagyunk, 4éve össze is költöztünk
2011. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
23%

mi is kb már ennyi ideje vagyunk együtt, de ő költ rám rendszeresen, ha kell cipőt ruhát ujságot mozijegyet, nyaralásnál nemkell pont a felét kifizetnem..egyszoval nagyvonalú,,,nekem ez nagyon sokat számít!!

mert nem tudok felnézni a sz.arrágó, fillérezős pasikra, mert azok nem is pasik

2011. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
5%

Én alapból csak a nagyvonalú pasikkal állok szóba, ha nem nagyvonalú már röpül is , legyen akármilyen helyes kis pofija..mert tudom, hogy hosszútávon nem tudnék felnézni rá, ergo nem tudnám szeretni sem.

Előző kapcsolatomban anyagias volt a srác, dobtam is!

2011. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem sem normális dolog, amit műveltek, már ne is haragudj :)! El sem tudnám képzelni azt a 7 évet így..

Mi még csak 7 hónapja vagyunk együtt, de már mindketten azt a percet várjuk, mikor végre úgy állunk majd anyagilag, hogy elinduljunk valamerre, pl.közös albérlet, vagy valami.

23L

2011. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!