Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 7 év után se haladt az...

Ha 7 év után se haladt az egész sehova lesz abból még valami?

Figyelt kérdés
már 26 évesek vagyunk és még az összeköltözésig sem jutottunk el. Mindig van valami kifogás, az albérlet drága (errefelé azért nem annyi mint mondjuk Pesten), hozzánk nem költözik, magukhoz nem hívott, sajátot nem veszünk mert nincs pénz, amit vehetnénk, az panel neki az nem jó, volt egy olcsó kertes, az sem jó, mert közel van a főúthoz, a végén már az sem volt jó, hogy az egyik rokonom üres házába beköltözzünk, csak a számlákat kellett volna fizetni, mert más házába nem költözik. Ilyen tényleg van, vagy ezek csak kifogások és nem akar össze költözni?
2011. febr. 3. 13:52
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még pénzt sem akar feccölni beléd ,mert tudja, hogy csak ideiglenes "befektetés" vagy?...király.

Dobnám ki,hogy repülne....

2011. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Csúnyán fogalmazva lehet, hogy egy kényelmi kapcsolat számára ez,semmi felelősségvállalás nélkül "elvan" melletted,a "míg nincs ló , jó a szamár is" elv alapján, hiszen ennyi idő után haladni kellett volna a közös jövő felé.
2011. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
79%

huh, nagyon smucig egy alak, már bocs.

szerintem nem fog megváltozni, ha eddig nem tette. ne is reménykedj inkább.

ha neki jó anyucival, apucival, ahelyett, hogy veled élne, akkor hagyd a csodába.

2011. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Egy ideig mikor mondták, mindig úgy voltam vele, hogy utálják vagy valami. De már a 19éves rokonom is összeköltözött a barátjával, mi meg nem haladunk semerre. A pénzes dologgal is úgy voltam, hogy ez így fair, meg minden, de már azt is látom, hogy másoknál ez mennyire nem így van.

Azt hiszem már valahol el is döntöttem, hogy ez nekem nem jó, csak félek, mert nagyon szar lesz egyedül. Bár így meg ketten vagyok egyedül.

2011. febr. 3. 14:10
 15/41 anonim ***** válasza:
79%

Mar neharagudj, de valoban erdemes elgondolkoznod, hiszen nem egy "taxis" kocsijaban utazol, hogy az uzemanyag felet Te alld.

Mar ez is eleg nevetseges, tehat valtoztass idoben, nehogy 1 honap mulva meg "agyberletet" is kerjen Toled!

2011. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
79%
Fiatal vagy, találsz mást, aki sokkal jobb mint ő. Ő nem érdemel meg téged, kifogásokat keres, hogy miért ne költözzetek össze, és úgy csinál mint egy tizenéves, hogy mindennek elkéri a felét, bár ilyet még egy tizenéves se tesz, csak ha nem áll jól anyagilag.
2011. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kapcsolat elején még Ok, ha a felek felesben fizetnek dolgokat, elkerülve azt, hogy mondjuk az egyik fél lekötelezettnek érezze magát, vagy a másik kihasználtnak. De 7 év!! Normális esetben ti együtt terveznétek az életeteket, spórolnátok a közös lakásra, és amikor éppen az egyikőtöknek van szabad pénze, akkor abból mennétek szórakozni!

Ez a kínos fele-fele megosztás egyértelműen azt jelzi, ideiglenes partner vagy. Akármi mást mond, ne hidd el neki.. Nem akar többet beléd fektetni, mint amit muszáj. Ugyanezért nem költözik veled külön sem.. az eredmény nem éri meg számára azt a pénzt, amit belefektetne.

Tudod, a húgom most 23, és 3 éve van együtt a párjával. Nekik úgy alakult, 3 hónap után összeköltöztek.. Azóta ideiglenesen vissza kellett költözniük, és most a szülőknél laknak, de csak azért, mert mindketten egyetemre járnak, de mellette dolgoznak, közös bankszámlán lekötve kamatozik a pénzük, ami gyűlik a lakásra. Már ki is nézték, milyet szeretnének.. Ezen kívül évente 5-6 alkalommal sikerül elmenniük pár napra ide-oda, többnyire belföldre ugyan, de nem csinálnak ügyet abból, éppen kinek van pénze, hiszen úgyis minden a közösbe megy. Szerintem nagyjából ilyen egy ideális kapcsolat, legalábbis én nagyon irigylem őket..

2011. febr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Ja, de természetesen együtt laknak..
2011. febr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan csak kifogások! Így jó neki a kapcsolatotok, hogy nem laktok együtt és ez valószínűleg így is fog maradni.
2011. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Ha belegondolok, hogy minden válaszoló egyetért, akkor elég nehéz lehet még egy ilyen hülyét találni, aki évekig beveszi, hogy lesz ebből valami... Ha objektívan próbálom nézni ez tényleg nagyon gáz. Most jutottam el már odáig, hogy tényleg szeretnék lépni, és úgy látom, nem hülye gondolat, hogy ebből tényleg nem lesz semmi.
2011. febr. 3. 14:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!