Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őrültség lenne, egy nálam...

Őrültség lenne, egy nálam 20évvel idősebb férfival, együtt lenni? 18L

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 08:22
1 2 3 4 5 6
 51/55 kíváncsicska ***** válasza:
Ez a korkülönbség jó kérdés.Az én tapasztalatom hogy rövid távon igen működhet /sajnos hosszabb távon nem volt rá lehetőségünk hogy élvezzük egymás társaságát különböző okok miatt/ így arról nem tudok nyilatkozni.DE több törődést figyelmet kaptam tőle mint bárki mástól.Vágj bele nézd meg mi lesz a vége.De ha nős, vagy válófélben van felejtsd el mert annak nem lesz jó vége.
2011. febr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim válasza:
Egyet értek az előző kommentelővel. Én 16évvel idősebb férfival voltam együtt.rövid távon jó volt, de váló félben volt szóval én húztam a rövidebbet és a mai napig szenvedek miatta. Pedig lassan 1 év eltelt azóta hogy otthagytam, pedig mindennél jobban szerettem/szeretem őt, de nem hagyhattam hogy kihasználjon. És az a legszomorúbb, hogy mindent megadtam neki amit egy nő megadhat egy férfinak. Vagy odaadhat.:(
2011. febr. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
53%
Nem olvastam el a kommenteket, de véleményem szerint igen, őrültség lenne!
2011. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
46%

Az "orultseg lenne" nem kortol fugg, hanem a ket fel szellemi szintjetol es szemelyisegetol. Oszinten, mindenre fel lehet hozni erveket es ellenerveket.

Az en parom 25 evvel idosebb nalam, es nem bantam meg. De nem is azert vagyok vele, mert a korabbi kapcsolataimban csalodtam. Volt mar velem egyidos baratom is, es 7 evvel idosebb is, egyik sem volt taplo. Szoval engem speciel egyaltalan nem erdekel, hogy ki hany eves, a szemelyisege, az ertekrendje, es az intelligencia szintje a meghatarozo.


Egyebkent szerintem eppen eleg nehez neked tetszo part talalni, miert nehezited meg a dolgodat azzal, hogy az egesz vilagnak tetszot akarsz? Teged kell, hogy boldogga tegyen, nem a vilagot.

2011. febr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

Én voltam együtt 3 hónapig egy 20 évvel idősebbel, volt gyereke, a feleségével élt együtt,de külön szobában aludtak.

Nagyon sokat tanultam tőle és megtanultam hogyan kell egy férfival bánni.Nem pusztán szeretők voltunk,mert volt szerelem is levegőben és volt h. csak fél órára futottunk össze és beszélgettünk, vagy beültünk valahova enni.Igaz ő szakított velem a munkahelyi problémái miatt,de amikro megoldódtak akkor újra felkeresett,de én akkor már másik fiúval voltam.Azóta ha jól tudom kiköltözött külföldre egyedül,de nem bántam meg, de akkor rossz volt, h. vége szakadt.

Sok sikert kívánok!

2011. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!