Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őrültség lenne, egy nálam...

Őrültség lenne, egy nálam 20évvel idősebb férfival, együtt lenni? 18L

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 08:22
1 2 3 4 5 6
 41/55 Tubarózsa ***** válasza:

19.33nak: köszi, igazad van.:) többnyire igyekszem én is leszarni az ilyeneket, csak bosszant h szerintünk én vagyok dilis... nah mindegy.

üdv a 20L :)

2011. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
75%

Tudod,aki másokban hibát lát, az általában saját magával nincs kibékülve. Az természetes, ha valaki egy gusztustalan nyalakodáson megbotránkozik, na de egy férfi-nő szerelmén, akik normálisan viselkednek?


Általában személyesen nem igen szólnak be az emberek, maximum néznek egyet és kész. És? Ha valakit az boldogít, hogy másokról gondol mindenfélét akkor hajrá, engem meg az boldogít, hogy enélkül is boldog vagyok :)

2011. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
22%

09:02 vagyok


19:31

1 a homoszexualitás már elfogadottabb és nem számít betegségnek, csupán azért, mert van elég ember, aki kiáll mellette. és valóban ilyen alapon bárkire rámondhatnánk hogy beteg, aki nem átlagos

2 mert nekik fontosabb mások véleménye, mint a szeretet egy kapcsolatban. ebből is látszik, mennyire sekélyes a párkapcsolatok nagy része.

3 mert korlátoltak saját sorsuk által


20:05 felpontozva

sőt, általában amivel nincsenek kibékülve magukban, azt kiabálják másokra

2011. febr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:

A párom és én köztem 9 év korkülönbség van, de egyáltalán nem zavaró, mert ő is tud nagyon lelkesedni dolgokért, és én is tudok felelősségteljesen dönteni, tehát semmi probléma.

Korombelivel viszont soha többet nem kezdenék, az előző pofára esésből tanulva.

Párom 32, én 23

2011. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:

Ja azt viszont kifelejtettem, hogy 20 évet már soknak gondolnék!

Ellenben vannak olyan ismerőseim, akiknél ez is működik, csak ők nem 18 évesek.Szerintem ez korfüggő is, hogy mennyi évesen milyen idős férfival működhet a dolog.

Utolsó voltam

2011. febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
65%

Mit tudtok ti???

Az én férjem 36(!) évvel idősebb mint én. És? A kutyának utat nem mutatok, mindenem megvan, imádom, szeretem, a fiunk is már 15 éves, aki ismer tudja, hogy arany életem van.A tenyerén hordoz, ha kedvem van Rómában vacsorázom, ha nincs, akkor sátorozunk a Balaton parton, FÉRFIVEL élek, Igazi férfivel, aki szeret, óv, tisztel.Nem cserélnék senkivel.

2011. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%

Ez függ attól, hogy te mennyire vagy érett szellemileg, ő komolyan vesz-e téged, és ami a legfontosabb, hogy független-e a pasi, azaz nem házas (persze, te is legyél független).

Láttam már ilyen korúak között működő, de tönkrement kapcsolatot is.

Minden esetre, légy észnél.

2011. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
Együtt lehetsz vele nyugodtan csak még szerintem várj 1 - 2 évet. Nem kellene elkapkodni. Túl fiatal vagy véglelges kapcsolatra, ő viszont már valószínüleg arra gondol.
2011. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
72%
Aki ellenzi az igazi nagy korkülönbséges kapcsolatokat, azt sem tudja, miről beszél. Inkább gondoljon arra, hogy milyen jó érzés igazán, őszintén szerelmesnek lenni és viszontszeretve lenni. És ha valaki ezt történetesen idősebb partner mellett éli át? 18 éves vagyok, egyáltalán nem félig kislány, hanem felnőtt ember, a párom 42 éves, egy éve együtt vagyunk, és egyáltalán nem csak azt akarja tőlem. Elég érett voltam 17 évesen ahhoz hogy átgondoljam a helyzetet és döntsek. És jól döntöttem, mert nagyon boldog vagyok. Az már más dolog,hogy a legtöbb mai tizenéves túl éretlen egy ilyen kapcsolathoz, sajnos.
2011. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

leírom, amit én tapasztalok.

20 éves vagyok, féléve jöttem össze a mostani párommal, ő 38 éves. nem szoktunk veszekedni, mindeketten türelmes, nyugodt emberek vagyunk. ha ő megsértődik, inkább nem szól hozzám, de ki tudom engesztelni egy kis odabújással, friss kávéval, és fordítva.

régen volt velem egykorú barátom is...csúnyán kihasznált, egy sms-ben dobott, és utána fél évig még lelki szemetesládának tartott, nem hagyta, hogy túllépjek rajta.

egyáltalán nem garancia a jó kapcsolatra az, ha egykorú vagy a másikkal. abban a kapcsolatomban állandóan voltak a viták, nagyon durva lelki sebeket adtunk, és kaptunk a másiktól.

a lényeg, hogy meg tudjatok bízni egymásban, ne hagyjátok, hogy a problémák megöljék a szeretetet, és legyen közös témátok.

sokan azt gondolják, a nagy korkülönbség miatt nem tudunk beszélgetni...de és régen is, most is sokat olvastam, tájékozódtam a világról (szüleim is értelmiségiek), nem vagyok szűklátókörű. soha nem lehet általánosítani, minden korosztályban találni negatív, és pozitív kivételeket is.

Nem érzek lángoló szerelmet a párom iránt, csak mély szeretetet, bizalmat, és ő ezt tudja. Néha úgy gondolom, ő jobban szeret. Akik hosszabb ideje élnek párkapcs.ban nagy korkülönbséggel, többet tudnak mondani.

én csak annyit, hogy eddig nem bántam meg, lelkileg sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, mint az előző, velem egykorú párom mellett. Ha elvégzem az iskolát, és együtt leszünk mostani barátommal, örömmel vállalok babát, ez közös álmunk. :)

20/L

2011. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!