Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őrültség lenne, egy nálam...

Őrültség lenne, egy nálam 20évvel idősebb férfival, együtt lenni? 18L

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 08:22
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
7%

09.02 vagyok


08:50 - ez nem teljesen igaz, mert a nők hamarabb öregednek. ha a férfi elhanyagolja magát, akkor biztosan öreg bácsi lesz. 50 év felett is vannak bőven jóképű meg erős férfiak.

azért meg nem kell senkit sem üldözni, mert idősebb.

nem szabad naivnak sem lenni a lánynak, de ne úgy induljunk, hogy a másik csak rosszat akarhat


08:55 relatív túl nagy

más generáció - és?

2011. febr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
10%

09.02 vagyok


09:02 - nem értem miért melejtős

ha 9 évvel lenne idősebb vagy 10zel, akkor nem jöttetek volna össze?

2011. febr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
82%

A 08:31-es válaszolónak tökéletesen igaza van. Én is 23 évesen egy 43 évessel élek 2 éve.


Ami az elején izgalmas, isteni jó érzés volt, az mára már unalmas, és sok a veszekedés. Pedig én vagyok a nyugodtabb, visszafogottabb természetű, nem vagyok bulizós sem. Borzasztó, hogy már kedvem sincs sokszor vele lenni. Nem tudok szabadulni a kapcsolatból, mert végül is szeretem, de néha alig bírom elviselni a jeleneteit (fiatalabb férfiak miatt akikkel szóba állok), plusz egyfolytában a pénzen veszekszünk. Úgy viselkedik már velem, mintha 20 éve házasok lennénk. Házimunkát elvégzem, tévézünk, azután alvás. Minden nap. Plusz nevelgethetem az ördögfióka gyerekét is (volt feleség elköltözött másik városba, de a gyerek minden 2. héten nálunk van).


Nem tudom hol keressek magamnak párt, milyen közösségbe járjak, hogy legyen valami, aminek a segítségével kiléphetek. A barátaimat is elhanyagoltam miatta.


Jó, mindenki más karakter, de erre is fel kell készülni.


Éva

2011. febr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
56%

09:02

Én csak azt próbáltam volna bemutatni, hogy ilyen idős korra, azért már mindenkinek kialakulnak a saját szokásai, és nem biztos, hogy hajlandó ezen változtatni.


Mondjuk legyen ő bármilyen jó kondiban is 38 évesen, nem biztos, hogy pl. szívesen megy el fesztiválozni, vagy táncikálni egy diszkóba tizenévesek - huszonévesek közé. Ezzel pedig számolni kell. Kicsit rossz, mikor úgy mész moziba, koncertre, hogy minden haverod a barátjával, barátnőjével, a tied meg otthon...


De én nem ellenzem, sőt!!! Ha az a férfi netán még tapasztaltabb is, egy futó, vagy egy nagyon rövid kapcsolatban csodás élményeket tud szerezni egy fiatalabb lánynak. CSAK NAGY SZERELEM NE LEGYEN! Mert az én 15 évvel idősebb barátomnak is ez tapasztalat az egy úgymond "mentsége". Én nagyon bele szerettem, és nagyon sokáig szórakozott még velem a szakítás után. Egyszer elkezdtem bemesélni magamnak, hogy nem érdemel meg, és jön majd aki jobban szeret...

Én a saját lányom nem tiltanám el idősebb pasitól, csak annyit kérnék, fogja fel kalandnak, egy lépcsőnek. Ha otthagyj a pasi, és nem volt halálosan szerelmes, akkor így semmi gond... de ha később komolyra fordulna a dolog, azt is elfogadnám.


08:31

2011. febr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
84%

09:16 - Éva


Szerintem próbálj ismerkedni mindenképp, 23 évesen nagyon fiatal vagy még, hogy így együtt maradj egy 43 éves férfivel.


08:31

2011. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
59%
az enyém 60 éves egész hétvégén fekszünk mint a nyugdijasok sosincs kedve menni sehova de a férjem nem tudok mit tenni. 30 vagyok szóval elöbb utóbb kijön az a korkülönbség
2011. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
70%

Igen őrültség!!

Most még nem olyan durva a korkülönbség de 10-20 év múlva te még fiatal leszel ő meg már nyugdíjas, amúgy simán apád lehetne..

Én 27 éves vagyok, de nem állnék össze egy 40 éves pasival még ha pénzes lenne akkor sem.

2011. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
83%
hat nagyon egyszerű, tetszik neked összejöttök és max 3-4 év egyre több konfliktussal a végén aztán annyi a kapcsolatanak, neked meg az elpazarolt eveknek. Am 18 evesen sok fiatal parod lehetne, ha gondolod probald meg.
2011. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
85%

A mai világban őrültség is meg nem is.

Régebbi korokban nem számított a korkülönbség, mert pl a házasság is teljesen mást jelentett mint ma.

Ma, ha már valamiben nem egyezik a 2 fél véleménye, vagy nem babusgatják egymást eléggé, máris szétmennek, mert "nem ő az igazi".

Pedig egy kapcsolat nem erről szól.

Ha neked sem ezért kell ez a férfi, hanem azért, hogy egymástól tanulva, egymást segítve, egymás mellett állva (nem alá-fölé rendeltségben), egymás hibáit elfogadva, nem pedig azokat felhánytorgatva egy boldog ugyanakkor kudarcokkal és nehézségekkel megtűzdelt életet akarj vele élni, akkor egyáltalán nem őrültség, mert sokat tanulhatsz tőle, sokkal nagyobb előnnyel indulhattok - ha pl már van kiépített egzisztenciája - mint egy korodbelivel.

De ha csak azért akarsz vele lenni, mert egyedül vagy és mert úgy érzed ő az első férfi aki komolyan vesz. Ha nincs önbizalmad és azt érzed a korodbeli fiúk csúnyának és butának tartanak, de ez a férfi meglátta benned a nőt. Na akkor őrültség. Mert mindez csak egy álomkép. Nem szereted őt igazán, csak menekülsz hozzá valamitől. És még ha ő igazán szeretne is, az kevés lesz hosszútávon.


Egy pár hetes/hónapos kalandra meg fölösleges egy olyan férfira pazarolnod a fiatalságodból, akivel elképzelhetetlen a mély kapcsolat.


Én mikor 19 voltam bele voltam zúgva egy férfiba, aki 32 volt. Felnéztem rá, becsültem a tudását a gondolkodását, néhyán mondatával levett a lábamról, de hála az égnek nem lett belőle semmi. Ami egy ilyen idősebb férfiban vonz pont az a többletév és tapasztalat, ami egy fiatalabban még nem lehet meg... de ez nem jelenti azt hogy nem is lesz. Ha most egy fiatalabb férfival kezdesz, őt te is formálhatod, ahogy ő is téged... de jelen esetben csak neked kellene formálódnod és alkalmazkodnod.

2011. febr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 Niggagirl válasza:
55%
Szerintem max. 10 év ami még normális! 20-30 év úristen beteges az 100%. Apakomplexusról halottatok már? Komolyan elájulok mi tetszik egy 20 éves nőnek egy 50 éves vénemberben aki az apjánál is idősebb. Fújjj. Elsüllyednék a szégyentől hogy a férjem vagy párom idősebb az apámnál és akkor a barátokról ne is beszéljünk. Egy ilyen idős embernek csak azért kell ennyivel fiatalabb nő hogy bebizonyítsa ő még férfi. Kapuzárási pánik.... Ha esetleg 10 év múlva gyerekük lesz lehet az apja nem éri meg hogy lássa felnőni, sőtt az unokáit tuti nem fogja már ismerni! Ez mire jó? Nincs elég vele egykorú férfi?? ÁÁÁÁ nem értem komolyan.
2011. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!