Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őrültség lenne, egy nálam...

Őrültség lenne, egy nálam 20évvel idősebb férfival, együtt lenni? 18L

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 08:22
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
55%
Nem feltétlenül. Sok mindentől is függ szerintem. Csak kalandot szeretnétek? Ha ezt tudod rendezni magadban,hogy ne várj többet a kapcsolattól,akkor szerintem nagyon is jó választás,mert az életkorából kapcsolatosan sokkal többet tud adni szexuálisan mint egy veled egykorú. Viszont az se kizárt,hogy a kapcsolat is működjön. Attól is függ, te milyen életszakaszban vagy, vannak azért még családcentrikus fiatal nők,akik fiatalon lennének anyukák akár már 20-22 évesen. Ha te is ilyen vagy, akkor vágjatok bele, mert ezzel azért számolni kell,hogy 38 évesen a férfiak általában családot terveznek.Viszont az is lehet,hogy megrögzött aglegénnyel van dolgod,aki egyáltalán nem akar gyereket, ha te se akarsz még évekig, akkor ebben az esetben is meg lehet próbálni a kapcsolatot.Szerintem pusztán a korkülönbség miatt hülyeség lenne elengedni egymást,ha amúgy vonzódtok egymáshoz és azonos az értékrendetek. ÉN a helyedben belevágnék,és hagynám,hogy az idő eldöntse.
2011. febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
16%

09:02 vagyok


09:16

ez megint más helyzet. a férfi részéről férfiatlanság, lustaság, a nő részéről naivitás.

ha elhanyagolod a barátaidat a párod miatt, már az is jellemez.

és hidd el vannak sokkal fiatalabbak is, akiknek ugyanilyen punnyadás az életük. ha a férfi ilyen volt máskor is, akkor enm baj, ha megváltozott(elhanyagolta magát), akkor változtasson.

de valóban érdemes rá felkészülni. a kérdező kérdése is már azt jelenti, hogy egy éretlen, önbizalomhiányos lányról van szó. apakomplexusból nem jó párt választani.


09:26

az rég rossz, ha valaki befásul, akármennyi. főleg egy ilyen destruktív szokás. van aki 60 évesen szokik le a dohányzásról. ez is ellenpélda. nagyrészt rajta múlik, mit kezd az életével. ez a hamis kényelmi vágy tönkreteheti az embert. munka után fáradtan hazajön, és bedöglik a tv elé, semmi szórakozás, mozgás, közösségi élet, akkor érthető hogy nem lesz semmi ereje a munkán és a tvzésen kívül.


diszkós ellenpéldára akkor linkelek(angol nyelvtudás ajánlott): http://www.youtube.com/watch?v=Dzy3JxOJupM&feature=fvw

nem jó a többség zárt viszonyulására hivatkozni, hiszen vannak kivételek, és így ismeretlenül nem ítélkezhetünk a téma férfija felett.

másrészt vannak olyan 14 évesek, akik soha nem járnak diszkóba, és 10 20 év múlva sem változik ez a szokásuk. mert nem szeretik a diszkót. a zenét vagy a társaságot. vagy inkább kocsmázósak. vagy inkább színházba jár, vagy csak otthonülős.

tehát ez sem korfüggő. ezek csak félelem alapú kifogások.


sajnos megint ellent kell mondanom, de nem vagyok a futó kapcsolatok híve.

ez tipikus átlag női gondolkodás(ebből kiderül hogy hím vagyok): mindegy meddig tart, csak nagy szerelem legyen, meg menjünk diszkóba... és sajnos látom is magam előtt az ilyen embereket.

szerintem ez igénytelen és helytelen hozzáállás, sőt nagyon valószínűen önzőséggel is párhuzamba hozható. és erre tanítani egy gyereket azért rossz dolog, mert jókislányból bármikor lehet r.banc, de egy olyan lány már sosem fogja tisztázni a múltját, mert vagy el kell hallgatnia, vagy hazudni fog, vagy valakinek el kell fogadnia őt (amire kisebb esély van, ezért hazudnak a nők sokszor).


09:32

nem jó elhagyást tanácsolni, nem mindig a rövidebb út a könnyebb és a jobb is. inkább meg kellene beszélnie a párjával (sőt, még az előtt kellett volna, mielőtt összejöttek).


09:38

az már talán tényleg sok, főleg ha beteg/es és erőtlen. ha nincs "karban tartva" akkor 60 évesen már tényleg nem képes többre.

2011. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
51%

09:02 vagyok


10:00 - többnyire egyetértek, felpontoztam

látszik, hogy neked van valami fogalmad a párkapcsolatokról. csak sajnos a legtöbb lány(nőnek nehezen mondható) menekvésből "szeret".


10:21

egyszer valaki találóan azt mondta, hogy a lányoknál a kapuzárási pánik 14 évesen kezdődik. ugyanúgy bizonyítási kényszer lehet egy lánynak is az idősebb férfi

a többivel egyetértek, nem érdemes túl nagy korkülönbségben élni, mert életed felében eltávozik az, akinek a támaszodnak is kellene lennie, és a gyerekeket sem támogatja egy férfi, ez erősen kihathat a gyerek jellemére is.


10:41

1 a rövid kapcsolat miért csak a szexről szólhat? nem ironikus kicsit?

2 sajnos itt hivatkoznom kell a korra és a generációkra. egy ma 40 éves férfi nagy eséllyel fele annyit tud adni szexuálisan mint egy fiatal. Akik ma 80 évesek, az utcán csókolózást is felháborítónak találják, nem hogy az orális szexet, vagy a fétiseket. És a szexuális kultúrájuk is igen szűkös, vagy erkölcsük is konzervatív.

"Szerintem pusztán a korkülönbség miatt hülyeség lenne elengedni egymást,ha amúgy vonzódtok egymáshoz és azonos az értékrendetek."

itt a lényeg, egyetértek

2011. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
63%
Az őrültség nem kifejezés...ne b.szd el az életed.
2011. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:

10:55-nek.


09:16-vagyok. Éva


Lehet, hogy kicsit rosszul fogalmaztam. Szóval a párom szeret bulizni, kerti partikra járni, iszogatni a haverokkal. Ilyenkor többször én is vele tartok. Nagyon pörög egyfolytában. Mondjuk én is szeretem az ilyeneket, de ritkán. Na de állandóan bulizni meg inni járni, hát azt már nem! Aztán van mikor hajnalban ér haza. Csak mikor ketten vagyunk otthon: az lett halál unalmas. Tesszük a dolgunkat, aztán fekvés, alvás. Nem volt ez mindig így, ha ezt láttam volna, már össze sem jövök vele...

2011. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 Tubarózsa ***** válasza:
66%

Szia! Ha nincs felesége, és ugy érzed tényleg szereted, akkor nem örültség. Nem mindenkinek müködik ha sok a korkülönbség, de sokaknál igen. arra vigyázz, h ne menj egyből ágyba!

én is 18 voltam mikor összejöttem egy tölem több mint 20évvel idösebbel. most 2év 4hónapja vagyunk együtt, már a mennyasszonya vagyok, tervezzük az esküvöt. és nem látszik meg köztünk a kor. szoktunk veszekedni, de ezt még soha nem kaptam meg h "mert te még fiatal vagy". és nem is a szexre ment, 3hónap után feküdtünk le elöször...

egy probát megér, és majd az idő eldönti mi lesz:)

off:

10.21nek:tudom a kérdezőnek írtad, de válaszolnék én is: nem nem vagyok apakomplexusos, egyántalán tudod mit jelent?

nem nincs kapuzárási pánikja se.. igen sajnos benne van a pakliba, hogy az unokáját nem fogja látni,de ez egy velem hasonló korúval is meglehet.

ja de van elég egykoru köztünk..de mind egy balf*sz.(tisztelet a kiv.nek) volt velem egykorú párom is, de csak a szex, buli érdekelte, és nekem kuss volt a nevem! nah ez meg nem kell. ez a 40feletti pasi, megbecsül, tisztel, azért szeret amilyen vagyok nem azért h milyen vagyok az ágyba! én meg nem szeretek bulizni, évent 2x elmegyek bnőimmel, bőven elég! még sok is. családra vágyok inkább.


kérdező: sok sikert:)

üdv 20L

2011. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
41%

köztünk 15 év korkülönbség van.soha nem zavart egyikünket sem.boldogok vagyunk együtt,szeretjük egymást.

nem a kortól függ.

csak azért tartsd nyitva a szemed,hogy tényleg komoly kapcsolatot akar-e az illető.

2011. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
23%

09:02 vagyok


09:16 Éva

örülj hogy egyáltalán vannak kertipartik. a legtöbben már arra is lusták. előtte mit csináltatok otthon? mire vágynál?

2011. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
77%

ennyi idősen nem normális dolog.

egy 40 körüli pasi már másképp gondolkodik az életről, több tapasztalata van, sok dolgot átélt.

az elején persze, h izgalmas, meg menő, meg húdenagyonérettvagyok, de legkésőbb 1 év után kiütköznek a különbségek.


40-50 évesen már normálisnak tartom, de 20 körül szerintem nem az apád korú pasik után kell futni.

2011. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
47%

Felnőtt ember vagy 18 évesen, te tudod.

18 évesen én is ilyen voltam :) De én tudtam dönteni, szóval hajrá :):)

2011. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!