Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A felnőttek miért reggel...

A felnőttek miért reggel zuhanyoznak? És miért nem mennek orvoshoz, ha lázasak? És miért nem vesznek maguknak csokit?

Figyelt kérdés

Mert anya+apa így csinálják, de én ezt nem értem, minden felnőtt ilyen? Miért?


Én is ilyen leszek egyszer? :D Nem akarok :S


2011. febr. 5. 17:59
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2011. febr. 5. 18:13
 12/49 anonim ***** válasza:
95%

Reggel is szoktam fürödni, hogy lemossam magamról az alvásszagot, és este is, hogy az egész napos koszt.


Nem szoktam beteg lenni, lázas meg főleg nem. Csak allergia miatt tüsszentek folyton.


Imádom a csokit, pedig felnőtt vagyok. Ha tehetem, mindig veszek magamnak.

2011. febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
66%
18:06-os vagyok. Akkor mért írtad a kérdés 2. sorában, hogy nem akarsz ilyen lenni, meg: :S ???
2011. febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
93%

A reggeli zuhanyozás felébreszt, lemossa az "álompókhálókat", felélénkít, beindítja a vérkeringést.


Láz? Ha komolyabban betegnek érzik magukat, biztosan orvoshoz fordulnak. De (nem súlyos) láz esetén lehet hagyni a szervezetet is dolgozni, védekezni.


Csoki? Lehet, hogy nem igazán szeretik. Nekem is vannak olyan periódusaim, hogy abszolút nem kívánom. Máskor meg habzsolnám:) Egyébként gyerekkoromban a tejcsoki volt a kedvenc, most meg a minél feketébb étcsoki.


Milyen leszel? Ki tudja...hiszen az ember felnőtt korában is folyton változik.

2011. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
Azért írtam, h nem akarok olyan lenni, mer én este szeretek fürdeni, imádom a csokit, ha lázas vagyok, első dolgom, hogy orvoshoz menjek, és nem szeretnék majd ezekről lemondani akkor sem, hogyha felnőtt leszek!!!
2011. febr. 5. 18:19
 16/49 anonim ***** válasza:
85%

Én azért zuhanyozom reggel is, mert jól esik frissen munkába menni, meg kicsit fel is ébreszt. 5-kor kelek ugyanis, hogy a gyerekeknek készen legyen a reggeli, tízórai, a tea és nekem meg a férjemnek a kávé. Legyen kikészítve tiszta, vasalt ruha, stb.

Én is csak akkor megyek orvoshoz ha nagyon muszáj és akkor is csak azért, hogy írjon fel gyógyszereket. Nem megyek táppénzre, mert akkor a fizetésem 30%-át elbukom azokon a napokon, amikor nem dolgozom. Ez több tízezer hetente és úgy vagyok vele, hogy ezt a gyerekeimtől venném el.

Csokit pedig azért nem eszek, mert a kor előrehaladtával az ember egyre kevesebb kalóriát fogyaszt, így egyre csökkenteni kell a kalóriabevitelt, hogy ne hízzon meg az ember. Nem akarok ronda, kövér öregasszony lenni. :-)

2011. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
18:19! Te aztán valami szuperanyu lehetsz! :D
2011. febr. 5. 18:21
 18/49 anonim ***** válasza:
83%
:DDDD
2011. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
90%
18:06-os vagyok. Ezeket a dolgokat Te döntheted el, ha akarsz, 100 évesen is ehetsz csokit, mindenki maga alakítja ki a szokásait, szóval Te így, más úgy... Egyik se rosszabb vagy jobb.
2011. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
90%

Én felnőtt vagyok.

Általában este zuhanyzom,de amikor este fáradt vagyok,akkor inkább reggelre hagyom a zuhanyzást.Nyáron egyébként este is reggel is zuhanyzom.

Én édesszájú vagyok,így mindig veszek csokit..Otthon is van mindig.Bár ritkán eszem meg,de ha megkívánom akkor elég csak a szekrényből elővenni..

HA lázas vagyok,akkor bevallom én sem megyek dokihoz,mert ugyanazt tanácsolná több óra várakozás után amit én is tudok.Inkább igyekszem otthon kikúrálni magamat.Ha viszont pár nap múlva is 39-40 fokos a lázam,és mellette más bajom is van akkor már elmegyek a dokihoz...

38/N

2011. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!