Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A felnőttek miért reggel...

A felnőttek miért reggel zuhanyoznak? És miért nem mennek orvoshoz, ha lázasak? És miért nem vesznek maguknak csokit?

Figyelt kérdés

Mert anya+apa így csinálják, de én ezt nem értem, minden felnőtt ilyen? Miért?


Én is ilyen leszek egyszer? :D Nem akarok :S


2011. febr. 5. 17:59
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
44%
Ha majd felnősz egyszer,hidd el komolyabb problémáid lesznek.
2011. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
84%
Az is lehet, hogy azert zuhanyzokan reggel, mert felkeles elott egy jo nagyot szexelnek, s utana meg nem art egy zuhany.
2011. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
68%

Kedves ma 18:29: te már régen lehettél gyermek :)

Persze, hogy lesznek, de ő most gyermek és most EZEKRE a kérdésekre várja a választ. A te válaszod nem igazán vitte előre a dolgot.

Én - bár túl az 5. X-en - nem hagyom a bennem lévő gyermeket eltűnni.

2011. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
79%

Bár nem vagyok felnőtt, de magamból kiindulva:

Este is zuhanyzok, hogy ne piszkosan feküdjek le, meg reggel is mert felébreszt/felfrissít és máshogy indul a nap.

Én is beteg voltam a héten, és jártam iskolába (persze nem fertőző betegen), mert nem akartam lemaradni, és szüleidnek is táppénz sokkal kevesebb mintha dolgoznak, és lázcsillapítóval lehet dolgozni ha még nem akkora a láz.

Magamtól én se veszek csokit, mert spórolok és másra kell a pénz, de ha kapok akkor megeszem, mivel szeretem.

17/F

2011. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
69%

Mindenki zuhanyozzon akkor, amikor kényelmes neki. Nem értem,szerinted miért rossz szokás reggel zuhanyozni?! Én amikor nem itthon dolgoztam, inkább felkeltem korábban, úgy szerettem elindulni, hogy reggeli, fürdőszoba, végül zuhanyzás. Szerintem így igényes. Ha este randim van, barátommal alszok, akkor előtte értelemszerűen megint zuhany.


Az,hogy nem mennek orvoshoz, inkább baj - azért nem mennek, mert vagy úgy gondolják,maguktól is meggyógyulnak - ez sokszor igaz is. Az emberek ma már kevésbé bíznak az orvosokban, mert közülük sokan gyógyszergyárakkal kötnek szerződést, és a jutalék miatt feleslegesen írogatják az embereknek az antibiotikumot.

De az is lehet az oka, hogy hősködnek, illetve nem akarnak kiesni a munkából, mert félnek, nem lesz elég a táppénz. Pedig ilyenkor azt kell nézni, hogy a súlyosabb betegség nagyobb baj.

Olyan is van, aki fél az orvostól, pl. fogorvostól.

Apukák, nagypapák sokszor azért nem mennek orvoshoz,mert férfiatlannak tartják beismerni, hogy betegek. Ez nagy butaság.


Csokit azért nem vesznek maguknak, mert nincs rá pénzük, vagy azért, mert úgy gondolják, hogy nem felnőttes dolog szeretni az édességet,egy szülő inkább a gyerekének vegyen édességet. Rosszabb esetben azért, mert inkább pl. cigarettára költenek.

2011. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
91%

ez a kérdés olyan aranyos!! :))))

szóval én felnőtt vagyok,30 éves nő,de belebetegednék,szó szerint lázas lennék,ha reggel kéne zuhanyoznom,és nem ehetnék reggelire csokit!! :DDD

Ugyanis reggel mindig irtóra fázom,esténként sokkal jobban esik a tusolás.És mivel reggel a vércukorszintem is a béka segge alatt van,muszáj édeset ennem hogy ne ájuljak el a munkahelyemen. Na,akkor most mi is van? :D

2011. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
57%

Egy két ember ,hogy tud itt csak reggel tusolni? Alapvető dolognak tartottam,eddig az esti fürdést,hiszen ne piszkosan feküdjünk már le mikor akkor regenerálódik a bőr és a test.

A reggeli zuhany más, nálam kedv függő télen ,de melegebb időben biztos nem mennék reggel sehova anélkül ,hogy ne tusoljak le. :O

Ilyenkor gondolom jön az is ,hogy nem mosnak csak reggel fogat, mikor este kellene inkább ,arról nem is beszélve ,hogy akármilyen körülmények között reggel is este fogat kellene mosni!Ez minimum.

2011. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
78%

Azzal kezdem, hogy elmúltam 3 x 18.


Este kádban áztatom magam, munkába indulás előtt zuhanyzok, hogy jól érezzem magam, és jobban esik így tiszta ruhába bújni. Imádom az édességet, a csokit is, sokat veszek és sokat is eszem belőlük. (látszik is rajtam)


Orvoshoz ritkán járok, ha néha lázas vagyok, elmegyek hozzá. Az enyhébb betegségek elmúlnak 1 hét alatt, a kicsit komolyabbak eltarthatnak akár 7 napig is. Meg különben is: annyi beteg ember van a rendelőben, még összeszednék valamit ott.


Ha nem akarod, nem is leszel olyan, mint a szüleid, de azt kívánom, hogy ennél nagyobb problémáid ne legyenek az életben!

2011. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt létemre este fürdöm és nem zuhanyzom, és mindig veszek milkát is :) Nem mindenki olyan mint a szüleid.

Orvoshoz viszont én se járok.

2011. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
76%

Én este szoktam zuhanyozni, mert engem másokkal ellentétben nem felfrissít, hanem ellazít. Nyáron persze legalább kétszer egy nap.

Orvoshoz én is ritkán megyek, mert ha nincs nagy bajom, akkor általában tudom hogy kúráljam magam.

Csokit sokszor veszek mert (sajnos) nagyon szeretem.

27/N

2011. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!