Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A felnőttek miért reggel...

A felnőttek miért reggel zuhanyoznak? És miért nem mennek orvoshoz, ha lázasak? És miért nem vesznek maguknak csokit?

Figyelt kérdés

Mert anya+apa így csinálják, de én ezt nem értem, minden felnőtt ilyen? Miért?


Én is ilyen leszek egyszer? :D Nem akarok :S


2011. febr. 5. 17:59
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

Fúúú köszönöm a rengeteg választ!!! :D


Amúgy nem tudom, hogy néhányan miért hiszik azt, hogy nekem ezzel problémám van! Nekem egyáltalán nincsenek problémáim!


Jóéjt Mindenkinek! :-)

2011. febr. 5. 21:54
 42/49 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:49


Persze, a leghigiénikusabb és gusztusosabb nyilván az lenne, ha nyáron reggel-este tusolnánk, amúgy pedig egyszer egy nap, a másik napszakban lemosdanánk; háromszor ill. mikor megyünk valahova fogat mosnánk.

De szerintem ehhez nagyon sokan lusták vagyunk. És ha már valaki egyszer egy nap zuhanyzik, amúgy nem mosdik, szerintem legyen megítélés kérdése, reggel vagy este jobb. Nekem reggel, ill. délelőtt, próbáltam megindokolni, miért. Amúgy találkoztam olyanokkal is, akik mindig du. 4 körül. Ha nekik jól esik, miért ne?

2011. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
34%
Na erre is akartam volna célozni! Akkor nem csak én érzem igénytelenségnek, ha valaki (persze ha otthon van és megteheti, tudja úgy időzíteni stb.) wc használat után nem zuhanyzik le. Ezért jobb reggel, a készülődés befejezéseként. (és nem elsőnek felkelés után) Áthidaló megoldásnak ott a törlőkendő de hogy valaki elmegy reggel wc-re és utána csak este tusol, hát az szerintem igénytelen. Sokan így csinálják, én szarul érezném így magam.
2011. febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

amikor először elolvastam, nagyon aranyos kérdésnek tűnt, afféle naiv gyerekkori elmélkedésnek.

ti sosem olvastatok svéd gyerekverseket, basszus? :P


nyugi, én asszem felnőtt vagyok, este zuhanyzok, a párom ápol, ha lázas vagyok, és együtt eszünk csokit :D

2011. febr. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet, hogy azt hiszed eltudod dönteni, hogy te nem akarsz majd ilyen lenni, mint a szüleid ezekből a szempontokból, de fogadd el, ha majd változol, és esetleg ezeket csinálod. Nehogy akkor legyökerezz, hogy hú valaha én ezt mondtam, nehogy már én is így csináljam. Ezek apróságok igazán. Lehet egyszer arra döbbensz, hű egyszer ezeket mondtam, most meg épp így csinálom. Nahát.

Egyébként kérdéseidre válaszolva én este fürdök, nyáron, vagy ha leizzadok, akkor reggel is tusolok. Csokikra sajnos van, hogy rászállok, de vigyázni kell nálunk az anyagcsere nem úgy működik már, mint fiatalkorunkban. Orvoshoz az ember érzi mikor tényleg érdemes menni, egy átmeneti vírus miatt sokszor a gyerekünket sem visszük, csak 2-3 nap után, ennyit magunkkal is kibirunk, nem utolsó sorban a munkahely mit szól, hogyan fizeti az ilyen hiányzó napokat.

Azért tűnik úgy, hogy bajod van, bocsi nem tudom pontosan, hogyan fejezted ki magad - az utolsó mondatod miatt.

De az jó, hogy igazából semmi gondod, csak itt akartál feltenni valami új kérdést :-)

2011. febr. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

Egy felnőtt, dolgozó ember nem teheti meg a legtöbb munkahelyen, hogy piti betegségekkel otthon maradjon. (ok, itt orvoshoz menésről volt szó, nem táppénzről) Én pl. felnőtt vagyok és imádom a csokit, veszek is gyakran. :) De ha együtt élek majd a párommal, nem biztos, hogy olyan gyakran költök rá.

Reggeli zuhanyzás... ha megyek dolgozni reggel, tuti nem zuhanyoznék le, mert megfáznék, és ahhoz kb. hajnali 2kor kéne kelnem, mert a buszom 4:17-kor indul, ha délelőttös vagyok.

2011. febr. 6. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

hogy valaki elmegy reggel wc-re és utána csak este tusol, hát az szerintem igénytelen. Sokan így csinálják, én szarul érezném így magam.



Hát akkor neked nincs otthon csecsemőd,és biztosan a munkahelyeden is elnézik,hogy kétóránként tusolsz.

2011. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Nincs csecsemőm valóban :) de az nyilván más.

Arra gondoltam, ha az ember hosszasan tartózkodik a wc-n, csak nem akartam leírni. De egy előző is utalt rá.

Azért az elég rossz, ha 2 óránként van.

2011. febr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Én felnőtt vagyok, de csak este fürdök (nagydolog után ott a nedves wc papír) és szoktam magamnak is csokit venni, mert imádom :)

Dokihoz valóban nem megyek egy kis lázzal, de sajnos járok eleget gyerekorvoshoz a gyerekek miatt :)

2011. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!