Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt sok ember...

Miért hiszi azt sok ember hogy ha megházasodik az egyenlő a boldogsággal? Papír nélkül nem lehet boldog valaki?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 22:52
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/155 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előttem szólóhóz
2011. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/155 A kérdező kommentje:
Én nem csatlakozom az utolsóhoz!Nekem ez a véleményem és úgy tudom hogy szólásszabadság van és ha valami nem tetszik azt kinyilvánithatjuk!Egyeltalán nem általánosittok,ahhoz hogy a tied olyan ahhoz gratuálok,de sajnos elég kevés ilyen akad!
2011. febr. 9. 15:09
 83/155 A kérdező kommentje:
Amúgy a 20 évet nem konkrétan a tiedre értettem,de most látom hogy neked azota tart!Írhattam volna 25 évet is!
2011. febr. 9. 15:12
 84/155 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok és nem tini!
2011. febr. 9. 15:19
 85/155 anonim ***** válasza:
100%

annál nagyobb baj, hogy nem jut el az agyadig a kommentjeink 90%-a.

(nem az a baj, hogy nem akarsz férjhez menni, mielőtt nekem ugranál)

2011. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/155 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek, nem is szabad kimondanod az igent, mert ezzel a stílussal tényleg nem tartana semeddig sem a házasságod.A szegénységi bizonyítványodat a megnyilvánulásaid miatt kiállítottam.
2011. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/155 A kérdező kommentje:

Jólvan menjetek a feleségetekhez siránkozni papucskák!

A szegénységi bizonyitványt itt kellene egy két nyomorult betokosodott majomnak kiállittani nem nekem!Azért mert nem így gondolom a dolgokat akkor már egyből idiota valaki?

Ha tudnátok hogy a fiatalok többsége már nem úgy gondolkodik mint a ti elavult gondolkodásotok.Innen is látni hogy mennyire birkák vagytok,mert még azt sem lehet veletek megértetni hogy én nem ellene vagyok,csak egyszerüen nem müködő képes a mai világban!

2011. febr. 9. 15:35
 88/155 A kérdező kommentje:

annál nagyobb baj, hogy nem jut el az agyadig a kommentjeink 90%-a.

(nem az a baj, hogy nem akarsz férjhez menni, mielőtt nekem ugranál)



Miért a te kis agyacskádik eljut amit én mondok te puha p.öcs?Én megértem azt az oldalt is,de ti vagy te viszont nem tudjátok felfogni!Nem veszed észre???

Mert ha megértenéd,akkor régen nem ruga kapálnl itt,hanem befejeznéd az irogatást és marhára nem foglalkoznál velem!

2011. febr. 9. 15:37
 89/155 A kérdező kommentje:
A tiszteletről meg annyit hogy én nem fogok 30 évessen nő létemre egy 40-45 éves embernek tisztelegni!El vagy tévedve egy kicsit nem gondolod jó ember? Ezt a stílust viszont te kezdted el kedves 20 éve házas úriember!
2011. febr. 9. 15:42
 90/155 anonim ***** válasza:
100%

cicamica, nem mindenki ffi... engem le p.csözhetsz, de én nő vagyok :)

azért mert SZERINTED nem működőképes a házasság, azért had ne kelljen már azoknak is igy gondolnia, akiknek meg IGEN! az én környezetemben meg - képzeld - a házasságok működőképesek, az enyém is az! nem kéne a saját siralmas környezetedet és semmitmondó statisztikákat - amiket a hozzád hasonló, később mégis megházasodó! emberkék alakítanak olyanná amilyen - ráhúzni mindenkire! kikérem magamnak, hogy elavult és hogy nem működőképes! csak a te(és hozzád hasonló embereknél) kis agyadban nem az és sérült lelkedben. menj orvoshoz!

2011. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!