Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt sok ember...

Miért hiszi azt sok ember hogy ha megházasodik az egyenlő a boldogsággal? Papír nélkül nem lehet boldog valaki?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 22:52
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/155 anonim ***** válasza:

"Még egy valami az hogy én kimondom azt hogy amig a halál el nem választ,na itt van a hiba!Az ember változik és az érzései is."


Csupán ezért kérdeztem,hogy te mondtad-e már,hogy örökké szeretni foglak? És mondtad? Akkor nálatok nem lehet belekalkulálni,hogy megváltoztok? Akár te is és már nem fogod szeretni? Akkor bennetek is van csak hiba házasság ide vagy oda!

2011. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/155 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a húsz éve tökéletes házasságban élő férfi. Meddig próbáljátok még bizonygatni egymásnak mi a jó? Te kérdező én azt látom, hogy nem véleményekre voltál kíváncsi, hanem kötözködni akartál a házasság pártiakkal. Megmondtam már az elején is: Nektek fiataloknak NEM is kell összeházasodni, mert úgysem tudjátok miről szól az egész. Éljetek együtt, legyen gyereketek, azután ha mégse lesz jó, a gyerek lesz a legnagyobb vesztes, de nem kell válni. És ez a lényeg, nem? Nagyon ráérsz szítani itt embereket.
2011. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/155 anonim ***** válasza:
100%
De értsd már meg, hogy az együttélésnél is ugyanannyian mennek szét, csak az nem kerül be a statisztikába, mert az nincs anyakönyvezve és nincs róla dokumentáció. De ez még nem azt jelenti,hogy akik együtt élnek, azok sohasem válnak szét. Ezt gondolni elég szűklátókörűségre utal. Ez kb. olyan ,hogy egy vállalkozónak sem annyi a bevétele, ami papíron van, csak annyit vall be!
2011. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/155 A kérdező kommentje:

A te kapcsolatod olyan, amilyenné te teszed! és ha ezt nem vagy képes felfogni, akkor inkább ne is élj együtt senkivel (a házasságról meg már tényleg nem beszélek)!


Együtt élek valakivel 5. éve!Minden a legnagyobb rendben,se én se ő nem szeretne házasodni!Gyereket majd szeretnénk,de most így jól elvagyunk!Szeretjük egymást és ez a lényeg,nem pedig a sza.ros boldogitó igen,amit kimondok a templomba.Ha én aluljáróban mondom azt hogy szeretlek,akkor is komolyan gondolom.Ahhoz számomra nincs szükség nyílvánosságra,pláne nem egy papra!

2011. febr. 9. 13:14
 65/155 anonim ***** válasza:
100%

Na megint egy butaság. Szerinted a házasok, csak az anyakönyvvezető előtt mondják el, hogy szeretlek? Megjegyzem ott nincs ilyen rész!

Más is elmondja a férjének vagy a feleségének az aluljáró közepén, hogy szeretlek. Lehet,hogy még többször is,mint te. De legyen neked igazad. Azok mind hazudnak és csak te mondhatod ez ŐSZINTÉN a párodnak!

2011. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/155 anonim ***** válasza:
100%
hagyjátok. annyira bele van gajdulva a saját gondolatmenetébe, hogy nem is látja, amit írunk, annak csak a tizede jut el az agyáig.
2011. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/155 A kérdező kommentje:

Teljessen mindegy a statisztika,csak a tisztánlátás miatt linkeltem be!A lényeg az amit látok és tapasztalok magam körül és azt tapasztalom hogy a nem házasságban élő párok,hanem a "csak" kapcsolatban élők sokkal boldogabbak és kiegyensulyozottabbak,annak ellenére hogy ott is van gyerek!De ezt hiába mondom egy olyanak aki meg betegessen ragaszkodik a házassághoz.Tehát felesleges erről vitázni,mert egy házas ember már másképpen el sem tudja képzelni az életét.

PONTOSSAN EZÉRT TI VAGYTOK A SZŰKLÁTÓKÖRÜEK!

2011. febr. 9. 13:20
 68/155 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel én is mondhatnám hogy ti vagytok szűklátókörüek!Mert ti meg ezt nem tudjátok elfogadni!Felesleges erről tárgyalni!
2011. febr. 9. 13:22
 69/155 anonim ***** válasza:
100%

AHOGY TE SEM TUDOD HÁZASKÉNT ELKÉPZELNI AZ ÉLETED! PONT! EGÉSZSÉGEDRE! ENGEM NEM ZAVAR,HOGY NEM VAGY HÁZAS, AKKOR TÉGED MIÉRT ZAVAR, HA VALAKI AZ? KÖTÖZKÖDNI JÖTTÉL IDE, MEG BIZONYGATNI, HOGY HÚ NEKEM DE F@SZA,MERT NEM VAGYOK HÁZAS!

OKÉ! ELHISSZÜK!!!

2011. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/155 anonim ***** válasza:
100%
te magadban és a párodban nem bízol. mert azt hiszed, hogy veletek ugyanazok a szörnyűségek megtörténhetnek, amik másokkal. ez bizalmatlanság és félelem.
2011. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!