Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt sok ember...

Miért hiszi azt sok ember hogy ha megházasodik az egyenlő a boldogsággal? Papír nélkül nem lehet boldog valaki?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 22:52
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/155 A kérdező kommentje:
NEM AZÁRT JÖTTEM IDE HOGY KÖTÖZKÖDJEK,CSAK ÉN MEGKÉRDŐJELEZEM A HÁZASSÁG MÜKÖDŐKÉPESSÉGÉT!ENNYI!HA NEM TETSZIK A VÉLEMÉNYEM VAGY A KÉRDÉS,AKKOR MI A BÜDÖS F@SZÉRT ÍROGATSZ IDE?
2011. febr. 9. 13:26
 72/155 A kérdező kommentje:
EGYSZERÜEN MEGOLDHATÓ A DOLOG!HA NEM TETSZIK AMIKET ÍROK,AKKOR EGYSZERÜEN RÁKKANTITASZ A BAL SAROKBAN A KIS NYÍLRA AZTÁN NEM IDEGESITTED FEL MAGAD!
2011. febr. 9. 13:28
 73/155 A kérdező kommentje:

te magadban és a párodban nem bízol. mert azt hiszed, hogy veletek ugyanazok a szörnyűségek megtörténhetnek, amik másokkal. ez bizalmatlanság és félelem


Ez pont hogy nem az,csupán nem menekülök egy házasságban ahogy oly sokan teszik!

2011. febr. 9. 13:29
 74/155 A kérdező kommentje:

AHOGY TE SEM TUDOD HÁZASKÉNT ELKÉPZELNI AZ ÉLETED! PONT!



Kettőnk között pontossan ez a különbség,hogy eltudom képzelni csak feleslegesnek tartom!PONT!!

2011. febr. 9. 13:31
 75/155 anonim ***** válasza:
100%

Biztos jó a párodnak azt hallani,hogy "Kicsim! Azért sem megyek hozzád, mert mi van,ha később elválunk, mert megváltozhatnunk, kiszerethetünk egymásból, megcsalhatjuk a másikat!"

Igazad van, az ilyennek nem is való a házasság!

2011. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/155 anonim ***** válasza:
100%
Kezd egy stílus kialakulni...
2011. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/155 anonim ***** válasza:
100%

08:14as vagyok

Látom engem is jól lepontoztatok:) Hm, mi verte így ki a biztosítékot, csak nem az utolsó mondat? Sokan magatokra ismertetek benne?:)

2011. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/155 A kérdező kommentje:

ma 13:49


Persze hogy lepontoznak!Ami már ellentmond az ő maradi csőlátásuknak az már egyből rossz kell hogy legyen!

Még hogy én vagyok szemellenzős?

Mondom kedves felháborodottak hogy köztünk a különbség csupán annyi hogy én eltudom képzelni az életemet úgy is,de ti már ezt forditva nem,mert nektek csak az létezik és csak az a jó és szent!


A stílussal nem tudom hogy mi a baj?Mert azt nem én kezdtem!

2011. febr. 9. 13:59
 79/155 A kérdező kommentje:

ma 13:22


Még annyi hogy nem tudom kibeszél itt arról hogy zavar a házasság?!Engem ugyan nem zavar más embernek a nyomora!Az már az ő gondja baja hogy végig szenved akár 20 évet úgy hogy marhára nem boldog,he neki az jó akkor csinálja,csak azért mert a pap bácsi elött mondta ki a boldogittó igent!

2011. febr. 9. 14:02
 80/155 anonim ***** válasza:
100%
Azért most már fogd magad egy kicsit vissza! Az én eddigi 20 évem nem a nyomoromról szólt, hanem a családi boldogságról, a sikerekről, szerelemről, gyereknevelésről. Tudom, lehet ezt papír nélkül is, de akkor 20 év múlva te is hasonlókról számolj be majd ezen az oldalon. És ne menj férjhez soha. Nem kötelező. És mutass egy kis tiszteletet, nem mindenki éretlen tini aki írt véleményt formál. Főleg ne általánosíts, mert az az undorító nem a házasság.
2011. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!