Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi munkanélküli van 20-25...

Mennyi munkanélküli van 20-25 év között itt?

Figyelt kérdés

Igazából érdekelne, hogy mennyi munkanélküli van az én korosztályomban... Csak mert 4 hónapja keresek INTENZÍVEN munkát és rengeteg helyről visszajelzést sem kapok.. Pedig van 2 szakmám pénzügyön belül, de sajna gyakorlat hiányában ma nem vesznek fel sehova, de mivel nem vesznek fel így nincs hol gyakorlatot szerezni.. Régen nem volt ilyen kilátástalan a helyzet?

Légyszi értelmes válaszokat, mert elég szomorú vagyok a dolog miatt...

Köszi!


2011. febr. 15. 16:36
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

25 ffi vagyok, nem tudok külföldre menni dolgozni, mert van egy értelmi fogyatékos mozgássérült nővérem, akit nem tudnék kire hagyni.

Egyébként középfokú angol nyelvvizsgám és gépésztechnikusi végzettségem van.

Nagyon el vagyok keseredve, nem tudom mi lesz.

Kívánok mindenkinek sok sikert!

2011. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapja vagyok munkanélküli. Rengeteg helyre jelentkeztem, de az a helyzet sajnos, hogy 1 állás betöltésére akad 10-15 jelentkező is. :( Eddig nem engem választottak, pedig gyerkőc sincs még a képben.

22 L

2011. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Keleten egy kis faluban lakok én is 23 Férfi vagyok érettségivel,mezőgazdaságigépész,fegyveres vagyonőri,nehézgépkezelői végzetségel B,targonca,rakodógép,földmunkagép vezetői jogosítványokkal november vége óta megint munkát keresek. Fél évente átlagosan fél évig sosincs semmi munkám próbálok félretenni gyűjteni hogy villanyszerelőnek kitanuljak hátha abban biztosabb munkám lessz egyszer de egyébként teljesen kilátástalan a jövőnk nincs egy biztos munkahely sem manapság.
2011. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Menjünk 'sztrájkoljunk' a parlament előtt! Hát ha meghallgatnak és akad egy kis munka :D :)
2011. febr. 15. 17:48
 25/38 anonim ***** válasza:
70%
az az igazság hogy mivel én a 25éves fejemmel itthon leszek 3évig még a gyerek miatt, és 1éves kora után gyes mellett heti 30órát dolgozhatok..akár hiszitek akár nem: alig várom hogy mehessek dolgozni!nem válogatnék, ha a pénz az úr: elmennék én takarító nőnek is vagy házvezetőnőnek is éppen ami akadna..csak pénzünk legyen amiből egy kicsit tovább húzzuk mint fél hónap-mert ennyi időre elég a fizunk(nekem a segély-párom amit kap azt most baba dolgokra költjük). nem mártírkodom és nem akarok nagy emberkedni.
2011. febr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Félre értés ne essék! Én is elmegyek takarítani, csak nem akarom azt csinálni életem végéig! Ezért költöztem haza és ezért akartam tanulni. Ha minden kötél szakad én is elmegyek!

SŐT! Kinnt 8 hónapig csak takarítani jártam, mert az angolom nulla volt!... De neki álltam megtanultam és tovább léptem és felszolgáló szintig jutottam. Ott eltöltöttem 1,5 évet és már folyékonyan beszétem angolul. Elkezdtem melót keresni, közben kiütött a vállság és nem vettek fel máshova. Pedig jól beszéltem, de mivel külföldi voltam nem kellettem.És az is maradsz kinnt. Vannak akik elfogadják és vannak angolok akik nem :) Ez van ilyen a világ.

Igazából mivel itthon hagytam a fősulit és tudtam h 12 évig kitűnő tanuló voltam úgy gondolom több van bennem!

Mások vagyunk és így szép az élet! :)

2011. febr. 15. 18:02
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

17.16-os vagyok.

Egyiket sem.sem felszolgálók,sem takarítok.

egy könyvraktárban vagyunk a párommal és az a munkánk hogy könyveket össze szedjük,csomagoljuk,szkenneljük.

de amúgy meg csak egy ötlet volt.de a te döntésed hogy mit csinálsz.ha valóban annyira rá lennél szorulva a melóra akkor nem irnál ilyeneket hogy többre tartod magad pl. egy takarítási munkánál mert akkor tényleg valóban sz..rban van az nem válogat.ahogy látom ezt a 3oldalt olvasgatva akár milyen képesítésed van a kutyának se kellesz se te se más otthon.sajnos ez az igazság.de mondom a te életed a te döntésed.

sok sikert.sziasztok

2011. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Csak sajna takarítani sem vesznek fel, mert közel 1,1 M a munkanélküli és nincs ennyi taki meló.

De gondolom te sem onnan mész nyugdíjba :) Mindegy én sok sikert kívánok neked!

Szia

2011. febr. 15. 18:08
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
én 25 vagyok és már vagy 2 éve nem találok munkát mert nincs gyakorlatom, amúgy 2 szakmával rendelkezem.Orbánról meg csak annyit hogy semelyik politikát nem szeretem,de erről ő nem tehet kormányváltás után min 1 évet kell várni hogy lesz e változás különben is azt a semmit amit nekik hagytak háát nem hogy ők ,mások sem tudnának vele mit kezdeni(a nagy tartozása az országnak),meg nem is rá haragszom mert a miniszterelnök köztudottan mindig is csak báb szerepét játsza(mindig is csak arra volt jó)de ez a gyakorlat nélkül nem dolgozhatsz dologból már nekem is elegem van, hiába mondom hogy akkor vegyen föl és lesz ilyenkor csak kukán ülnek:D igaz porcelánfestőre vagy üvegművesre manapság nincs akkora szükség:(
2011. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Off (bocsi):


Menjetek el politikusnak! Csak jól kell tudni hazudni és még sokat is lehet vele keresni :D

2011. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!