Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak, hogy vegyem rá a...

Mit mondjak, hogy vegyem rá a páromat, hogy legyen kisbabánk?

Figyelt kérdés

Szeretnék vele beszélgetni , hogyha ő nem megy bele akkor elhagyom. Mert tényleg így gondolom. Mert nem szeretnék már többet megalázkodni azzal ,hogy mindig minden úgy van ahogy ő tervezi ahogy ő akarja.Pedig most nálam nagy a tét.

Csak nem tudom ,hogy fogjak hozzá úgy ,hogy ne veszekedés legyen, vagy ne az legyen ,hogy megfogja magát és elmegy.

Annyira szeretem ,vele képzelem el az életemet. És félek ha rosszul fogalmazom akkor utána megbánom.

Már nem egyszer próbáltam vele megértetni a helyzetet 0 sikerrel. Ti ,hogy csinálnátok és mit mondanátok?


Itt egy előző kérdésem ami miatt szeretném ezt csak már nem lehet kiemelni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2011. febr. 15. 23:23
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
88%

Én sem szülnék 22 éves "fiúnak" nagyon fiatal még!!!Ő szinte retteg attól, hogy terhes vagy, vagy leszel!Keress egy idősebb férfit, mert ennek nincsen értelme, ha mindenáron gyerekre vágysz.Ő nem fog belemenni.

Egy 22 éves fiú még nagyon gyerek!

23L

2011. febr. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező, én már az előző kérdésednél is azt írtam neked, hogy ami nem megy, azt nem szabad erőltetni! A párod 22 éves. Még élni szeretne, még nincs felkészülve egy gyermek felnevelésére, mert valahol még ő is gyerek. Viszont, már van annyi esze, hogy tudja azt, hogy azt a gyereket el kell tartani, s nem csak 1 éves koráig,hanem legalább 18-20ig. Ő most csak azt látja, hogy rengeteget fog kelleni dolgoznia, hogy meg tudjon teremteni mindent, s a munka meg a család mellett nem marad ideje élni. Fél ettől,és teljesen jogosan. A fiúk amúgy is később érnek.

Benned már ébred az anyai ösztön, te már úgy érzed,hogy itt az ideje, ráadásul egészségügyi problémák miatt sürgős is lenne a babavállalás.

Nem szabad erőltetni, mert azt mindhárman megsínylitek, de legjobban a gyerek, aki majd apa nélkül fog felnőni. Kitennéd ennek a gyermeked? Ne csak magadra gondolj,hanem a picire is. Ha szereted a párod,tarts ki mellette, egyáltalán nem biztos,hogy később nem lesz rá lehetőségetek!

2011. febr. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy kisfiú még élne,ne tedd tönkre az életét,van spermabank is ha annyira gyereket akarsz,vagy kersel idősebbet aki akar,mert nálad a gyerek a lényeg nem a kedvesed,meg a kapcsolatod.
2011. febr. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
48%

Este, ejszaka ulj le vele beszelni, kerd meg hogy figyeljen rad. Kerek perec mondd meg neki, ha szeret(ne) lennel neki olyan fontos, hogy bevallalja erted, akar par evvel korabban mint o akarta a gyereket, mert anno nem zarkozott el tole, tehat gondolatban egyszer mar felkeszult ra. A kor mnt kifogas, hulyeseg mert en is, a ferjem is tisztaban voltunk vele mar nagyon regen hogy mit akarunk kezdeni az eletunkkel. Ez csak lelki erettseg kerdese. Igen vagy nem, erre mindenki tudja magaban a valaszt. Hogy mikor...igen...de ha most vagy soha, akkor nincs valasztas, ezt dobta az elet. Ha a tarsad lenne, igazan, akkor "joban rosszban egeszsegben, betegsegben"...Ha gyerek van, elmeletileg az ember egesz eletre elkotelezi magat, ha nem akarja ezt a kotottseget, akkor ott nagyon meg kell beszelni a dolgokat. Ha ebbol az utolso beszelgetesbol kitancol, akkor o nem szeret, nem tudja aterezni hogy neked ez mit jelent, akkor sajnos ennyi. Elso lepeskent koltozz el, vagy tedd ki, ha atgondolja es visszajon, ok, ha nem, nezz uj pasi utan, van ra eselyed, hidd el. Legrosszabb esetben ugy keresel pasit, hogy csaladcentrikus legyen, sokan vannak pasik is, akik akarnak gyereket csak a feleseguk jott ra hogy nem akarja tonkretenni az alakjat..stb..

A rakra reflektalva en nem gyogyitani akarlak, az anyukam mehnyakrakban halt meg, az apukam vastagbelrakbol gyogyult, a nagyszuleim rakban haltak meg...szoval tudom mit jelent a szo. Antioxidansokkal es nagyon olcso, hatekony dolgokkal is tudsz magadra " vigyazni", nem akarok keretlen tanacsokat osztogatni, ha akarod, priviben. pL Az egyik: Az apukamnak miota kiderult mi baja feketebodzalet adok, naponta 2 dl, olvass utana mire jo. Nagyon olcso, egeszseges es nem csodaszer. Bon courage! :)

2011. febr. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
84%

Szóval hogyan kezdj el beszélni megint erről ?

Szerintem egyszer mondd meg neki, hogy te még szeretnél erről egy komolyabb beszélgetést mostanában, és ráhagyod, hogy mikor, kérd meg, hogy szóljon, ha higgadtan tud erről beszélni még a héten mondjuk.Hátha értékeli, hogy nem támadod le, hanem fel lesz készülve.

Aztán kérdezd meg miért nem akarja, téged félt e, vagy anyagiaktól fél, nem akar egyáltalán gyereket ? Most nem, vagy az elképzelése az hogy sose. Ha ilyen fiatal ahogy olvasom, még tényleg lehet, hogy csak most nem akar. A többihez nem értek, miért és meddig lehet neked vállalnod, az előző kérdésedbe nem néztem bele.

Nem tudod őt siettetni, sajnos bizonyos embereket, ha szeretünk is el kell engedjünk, ha valamit elszeretnénk érni, és csak most lehet amit elakarunk érni, és ő nem akarja. Viszont ha elhagyod, az sem lenne egyszerű gyorsan találni valakit akit nagyon imádsz, megbízol, és most akar gyereket.

szóval hagyd rá a beszélgetés időpontja megválasztását, és ne gerjedj be látszólag a végére sem, aztán hagyjátok pihenni a dolgot, élvezzétek egymást.

2011. febr. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy érzem átlettél verve, de nem akarlak elkeseríteni olvass tovább.

Én rábíznám a döntést mikor akar róla mégegyszer komolyan beszélni, kb egy héten belül, hogy azért örökké nem várj te sem. Próbáld megkérni erre, és hogy rábízod mikor, de akkor nyugodt keretek közt szeretnéd megbeszélni, vagy megkérheted írja le a pro kontráit de úgy olvasd el, hogy mindketten ott legyetek, amikor neki is jó, nyugodt tud maradni.

Másik megoldás, nem lehet, hogy lefagyaszd amit le kell, és akkor lehet műtéted, és később más kihordhatja a gyereket. Ez tudom elég merész gondolat, és lehet pénzes, de akkor mégis lehet saját gyereked a választottaddal.

Csak egy ötlet.

Tudod lehet, vagyis tuti, hogy még fiatal, biztos őt is megrázta az első vetélés, lehet, hogy fél, hgoy Ő marad egyedül a babával amire még nem érett egyébként sem. Sokmindentől tarthat értsd meg őt. Csak úgy, mint a kisgyerekeket, és tinédzsereket úgy kell nevelni ha közel akarjuk tartani, hogy megértőek vagyunk. Értsd meg őt, biztos értékelné, és hátha változna a gondolata. Feltétlen ne ess neki az ő általa választott beszélgetésnek,ha ezt kipróbálod egyáltalán.

Remélem sikerül megoldani e nem könnyű szitut, szurkolok neked !

2011. febr. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
19%
Idióta eddig nem eset le hogy ő nem akkar mit képzelsz mejd támogat vagy mi?
2011. febr. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
76%
a méhnyakrák megelőző állapot mit takar? felkerestél már másik orvost is?
2011. febr. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
93%
03:08-as!Szerintem nem tisztességes idiótának nevezni a kérdezőt!!!Ha te lennél rák megelőző állapotban,nem tennél meg mindent,hogy édesanyává válhass??? A rákmegelőző állapot még nem rák,de esetleg ha a kezelés azt kivánja,hogy csak olyan formában lehet teljes gyógyulást elérni ami kizárja egy későbbi terhesség lehetőségét,ebben az esetben teljes mértékben megértem,hogy a kérdező mindent megtesz annak érdekében,hogy gyermeke születhessen,amig még lehet.
2011. febr. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
88%

hol voltál eddig orvosnál?

keress jobb dokit,ma mát áttétes rákot igy gyógyitanak,olyat amire 5 éve még azt mondták,h kiválazthatja a koporsót mert 2 hónapon belül ennyi volt...ma meg...


ne gagyi falusi sztk-s orvoshoz menj,semmit nem ér


keress normális orvost,mondd melyik megyében laksz és segitünk


egy 22 éves kisfiúra meg ne erőltesd rá az apaságot,mert garantálható,hogy 1-2 éven belül elhagy...és jogosan,mert ő szolt,hogy nem akar még gyereket...

2011. febr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!